Menu
Foto

Tjarve gājis Kaimiņa cūcīgajās pēdās?

PIETIEK · 29.03.2020.

Kādreizējais Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors, tagadējais Latvijas Universitātes vadības uzdevumu pildītājs Rolands Tjarve, pēc visa spriežot, ir gājis Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa pēdās, neievērojot COVID-19 pašizolācijas pasākumus un ļaunprātīgi paļaujot saslimšanas riskam savus kolēģus.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lūdzu, palīdziet pārdzīvot krīzi „Ulubelē”

Ulubele · 28.03.2020.

Esam bez saimnieka palikušo dzīvnieku patvērums – slimnīca, policija un pansionāts vienuviet. Mums nav iespējas aizslēgt durvis. Esam nokill patversme, kur ikviens drošībā un aprūpēts var sagaidīt savu cilvēku. Katru dienu Ulubele aprūpē 500 dzīvniekus. Šobrīd ir ļoti grūti izdzīvot.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Krievija savu mērķu sasniegšanai izmantos jebkurus līdzekļus, arī COVID-19

Kasīklis · 28.03.2020.

Kamēr pasaulē vairums valstu savstarpēji sadarbojas un cīnās ar COVID-19, Krievija savā garā turpina sēt propagandu. Tā portālā ria.ru ir raksts, kura nosaukums “Eiropa pārdzīvos epidēmiju. Bet vai to spēs Eiropas Savienība?”1, - nav jābūt attapīgam, lai uzreiz pēc nosaukuma saprastu, kādā virzienā rakstā tiek veidota doma.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pašreizējie koronvīrusa ierobežojumi epidēmiju palēninājuši, diemžēl nepietiekami

Ritvars Eglājs · 27.03.2020.

Cilvēki lūdza, vai varot uzrakstīt, kāds izskatās jaunākais epidēmijas stāvoklis un vai var redzēt līdz šim ieviesto ierobežojumu ietekmi. Jā, varu, un, jā, var.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pietiek baidīt

Pietiek lasītājs · 28.03.2020.

Kopš COVID-19 izplatīšanās sākuma neesmu dzirdējis nevienu ar to saistītu pozitīvu ziņu. Es, protams, saprotu ka masu medijos labāk var „pārdot” mirušos, bet žurnālistiem tomēr vajadzētu saprast, ka viņi, izplatot tikai negatīvas ziņas, veicina masu histēriju un sekojoši arī neadekvātu valdības lēmumu pieņemšanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)