Menu
Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Nils Sakss Konstantinovs* · 29.05.2023.

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Klaudija Feifere · 28.05.2023.

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kuriem medijiem un citām informatīvajām struktūrām valdošās koalīcijas paspārnē sadalīti 2,6 miljoni eiro nodokļu maksātāju naudas: publicējam pilnu sarakstu

PIETIEK · 27.05.2023.

Papildus „sabiedriskajiem” medijiem, kuri nu jau ir 100% atkarīgi no valdības finansiālās labvēlības, valdošā koalīcija cenšas arī lielākos privātmedijus padarīt aizvien atkarīgākus no tās finanšu pabalstiem, kas tiek noformēti kā Sabiedrības integrācijas fonda Mediju atbalsta fonda finansējums mediju „projektiem”, un „atalgot” tos un citas informatīvās struktūras – tādas kā, piemēram, bēdīgi slavenā „Re:Baltica” – par paveikto un par lojalitāti. Pietiek.com šodien publicē pilnu pārskatu par jaunāko „projektu konkursu”, kurā sadalīti 2,6 miljoni eiro nodokļu maksātāju naudas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Latvijas Bērnu psihiatru asociācijas valde* · 26.05.2023.

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Andis Kudors · 26.05.2023.

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.

Lasīt visu... Komentāri (0)