Menu
Foto

“Olainfarm” tiek slaukts uz nebēdu: atklātībā nonāk dati par vadības algām

PIETIEK · 05.05.2021.

Farmācijas uzņēmums Olainfarm pēc tā saimnieka Valērija Maligina nāves tiek “slaukts” vēl daudz vērienīgāk, nekā lika domāt līdz šim publiskotā informācija, - atklātībā nonākušas jaunas ziņas par uzņēmuma vadības atalgojumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Viņķele par „darbu” pērn saņēmusi vairāk nekā 5700 eiro mēnesī

PIETIEK · 29.04.2021.

69 083 eiro – šādu summu par savu „darbu” vakcinācijas plāna izstrādē un vakcīnu iegādē pērn veselības ministres amatā pērn saņēmusi Ilze Viņķele. Tas nozīmē, ka vidēji mēnesī viņa saņēmusi vairāk nekā 5700 eiro.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Alkatības principa atgriešanās Rīgas domē, jeb kā parasti – nauda nesmird

Gaida Burve · 28.04.2021.

Principi vai alkatība, - tas ir jautājums, kurš rodas, skatoties uz zemdeķa rosīšanos it kā “restartētajā” Rīgas domē. Pagaidām pašvaldības politiskais teātris atgādina veco un labi zināmo alkatības purvu, kurā jaunas un labi trenētas mēles mēģina slēpt savus patiesos nodomus aiz kristāldzidru principu plīvura.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ar vienu algu pat Brežņevs nevarēja...

Mārcis Bendiks · 27.04.2021.

Sērgas uzkrauto ierobežojumu dēļ esam pagalam noguruši un kļuvuši viegli aizkaitināmi – to katrs būs pamanījis. Nav brīnums, ka interneta duļķainajos viļņos izcēlās liela jezga, kad tika publiskotas naudas summas, ko par darba sākuma posmu saņem nu jau leģendāri bezjēdzīgā Vakcinācijas biroja darbinieki.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Jauni veidi, kā „savējiem” tiek šķiesti „Rīgas namu pārvaldnieka” līdzekļi

Jurists · 26.04.2021.

Labdien, dārgie rīdzinieki! Laiks iet, Rīgas domes koalīcijas mainās, bet nekas nemainās Rīgas namu pārvaldniekā (RNP). Ar Elmāra Martinsona (attēlā) iecelšanu RNP valdes sastāvā 2019. gadā dīvainā kārtā par vienu no visspožākaiem un mīļākajiem RNP sadarbības partneriem ir kļuvis Ernst & Young Baltic.

Lasīt visu... Komentāri (0)