Menu
Foto

CSDD un Jelgavas valstspilsētas aitu cirpšanas un slaukšanas projektiņš

Pietiek lasītājs · 28.05.2023.

2012. gadā Jelgavā tika radīta PROBLĒMA: pa nakti centrālo ielu ''izbraukt'' – patiesībā gan izstāvēt, jo par braukšanu to nosaukt nevar) – ar auto ir ļoti grūti, jo pie katra luksofora ir jāapstājas un jāgaida pat vairāk par vienu minūti. Laikam ar kājām var tikpat ātri to posmu nosoļot: https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/luksoforu-pilseta-jelgava-13949914.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kurš un kā lobē tabakas ražotāju intereses Saeimā

Pietiek lasītājs · 28.05.2023.

Turpinoties grozījumu Tabakas aprites likumā saistībā ar cigarešu un smēķējamo vielu ierobežojumiem izskatīšanai Saeimā trešajam lasījumam, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē turpinās debates. It kā jau nekas sevišķs – deputāti un dažādi eksperti debatē ko un kā labāk iegrozīt, pārgrozīt, sagrozīt likumā, lai tikai tautai labāk. Viss taču publiski redzams, katra debatētāja centieni sabiedrībai kā uz delnas. Tomēr tikai retais ir pievērsis uzmanību to personāžu vērošanai, kuri ierodas šajā Saeimas komisijā aizstāvēt tos vai citus priekšlikumus likuma grozījumiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Naudu nevis atgūst cietušais, bet pievāc Latvijas valsts: turpinām pārpublicēt slepenos tiesu nolēmumus par konfiskācijām

PIETIEK · 26.05.2023.

„Esiet gatavi! Jums jebkurā mirklī „tiesiski” var atņemt visu! Tāds ir jaunais „bezkompromisa tiesiskums”! Un neceriet, ka ar jums tā negadīsies! Tā var gadīties ar burtiski ikvienu! Atņems – un viss!” – ar šādu brīdinājumu nezināmu personu izveidota interneta vietne komunisms.com ir sākusi publicēt līdz šim no Latvijas sabiedrības slēptos tiesu nolēmumus par mantas konfiskāciju. Ņemot vērā problēmas nopietnību, šos nolēmumus turpina pārpublicēt pietiek.com.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Sarmīte Ēlerte beidzot sameklējusi (melīgu) argumentu pret grāmatu “Valstsgribis”: es Lato Lapsu atlaidu no darba!

PIETIEK · 23.05.2023.

Pašreizējā valsts prezidenta Egila Levita padomniece un „padomnieku biroja” vadītāja Sarmīte Ēlerte, kuras komunistiskajai pagātnei un praksei „slaukt” nodokļu maksātāju līdzekļus jaunajā grāmatā „Valstsgribis” veltīta vesela nodaļa, uzstājoties „sabiedriskajā” Latvijas radio, aizvadītās nedēļas beigās beidzot bija sameklējusi argumentu pret grāmatā minēto, - viņa paziņoja, ka grāmatas autors Lato Lapsa vienkārši izjūtot pret viņu nepatiku, jo S. Ēlerte viņu savulaik atlaidusi uz darbu. Pietiek.com šodien publicē Lato Lapsas iesniegumu Latvijas radio, pieprasot likumā noteiktās tiesības uz atbildes sniegšanu. Kā zināms, Latvijas radio dara visu iespējamo, lai nekad un nevienam šādas tiesības nenodrošinātu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Satversmes aizsardzības birojs par Stukāna personiskās dzīves riskiem: ne jā, ne nē, ne melns, ne balts

PIETIEK · 22.05.2023.

Sociālajos tīklos vairākkārt apgalvots, ka pašreizējā LR ģenerālprokurora Jura Stukāna privātās dzīves partneris esot Krievijas Federācijas pilsonis, kas pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā var radīt nopietnus draudus nacionālajai drošībai. Kamēr Valsts drošības dienests visu atbildību šajā jautājumā veļ uz Satversmes aizsardzības biroju, tas savukārt atbild diplomātiski - ne jā, ne nē, ne melns, ne balts.

Lasīt visu... Komentāri (0)