Menu
Foto

Cik liels Januss ir Rīgas apgabaltiesā?

Pilsonis Jānis · 02.03.2021.

Jā, tieši Januss! Januss Senās Romas mitoloģijā dēvēts par divkosības dievību. Tieši divkosība, iekšēja putrošanās ir tas, kas nāk prātā, ja aplūko vienu konkrētu piemēru no Rīgas apgabaltiesas dzīves, kas diemžēl skar arī šo rindu autoru.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Daži neērti jautājumi Neatliekamās palīdzības dienesta vadītājai Lienei Cipulei

Aldis Gobzems · 03.03.2021.

Uzticies zinātnei un ievēro 70 metru distanci uz kalna, šļūcot ar riepu. Uzticies zinātnei un ievēro 25 metrus, ar groziņu ejot pie bankomāta veikalā. Uzticies zinātnei un vieglajos auto nebrauc pa divi vai cik tur. Uzticies zinātnei un ar netīrām, svaigi nedezinficētām rokām uzliec no netīras kabatas izvilktu netīru masku.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kāpēc politiķus velk uz dārgiem pulksteņiem kā mušas uz s... čupu: laikrāžu perversā un aizraujošā pasaule

Lato Lapsa · 01.03.2021.

Ir pilnīga un absolūta bezjēga iegāzt tūkstošus uz rokas locītavas liekamā tikšķošā verķī, kura vienīgā vērā ņemamā sūtība ir skaitīt laiku, bet kurš to dara krietni sliktāk nekā, teiksim, jūsu mobilais telefons, kas turklāt, kā zināms, ir apveltīts vēl ar virkni dažādu vērtīgu un noderīgu funkciju. Vai ne, ko?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai Ģirģens atriebjas futbola klubu īpašniekiem?

Entoniks Burkins · 28.02.2021.

Pagājušā gada 3.jūlijs bija karsta diena ne tikai meteoroloģiskā ziņā, bet arī Latvijas futbola pasaulē. Latvijas Futbola federācija kongresā izraudzījās jaunu prezidentu. Un uz šo amatu ārkārtīgi mērķtiecīgi un alkatīgi pretendēja arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Oficiālais skaidrojums – jaunā kriminālatbildība par nelikumīgām darbībām ar senlietām

Tieslietu ministrija* · 26.02.2021.

Ar grozījumiem Krimināllikumā, kas stājās spēkā 2021. gada 2. februārī (turpmāk - grozījumi Krimināllikumā), tika papildinātas un precizētas ar Krimināllikumu aizsargājamo kultūras vērtību definīcijas, kā arī noteikta kriminālatbildība par tādām nelikumīgām darbībām, par kurām līdz šim kriminālatbildība netika paredzēta.

Lasīt visu... Komentāri (0)