Menu
Foto

Tatru idille tagad valdībā stumtā "progresīvā" Briškena un „airBaltic” vadības stilā

PIETIEK · 05.10.2022.

Ņemot vērā to intensitāti, ar kādu pašlaik, izmantojot arī „sabiedriskos” medijus, tiek mēģināts jaunajā valdībā „iestumt” mazskaitlīgo „Progresīvo” frakciju ar ilggadējo valsts uzņēmumu funkcionāru Kasparu Briškenu priekšgalā, Pietiek šodien atgādina septiņus gadus senu publikāciju laikrakstā „Diena”, kas uzskatāmi atklāj K. Briškena patieso attieksmi pret valsts interešu aizstāvību un personisko kabatu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ja Gints Feders vai kāda cita persona piedāvā par naudu ievietot rakstu PIETIEK, varat būt droši – jūs grib apkrāpt

PIETIEK · 04.10.2022.

Šajās dienās Pietiek ir ticis informēts, ka bēdīgi slavenais Gints Feders no kādas personas centies izkrāpt vai varbūt pat izkrāpis ievērojamu naudas summu, pretī apsolot “nokārtot” publikācijas portālā pietiek.com, lai ietekmētu "sabiedriskā" Latvijas radio valdes locekļu konkursa iznākumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tava nākotne uz naža asmens

Vija Beinerte · 01.10.2022.

Sākšu ar īsu uzziņu: tiem, kas plāno neiet uz vēlēšanām, un tiem, kas grasās vēlēšanu urnā iemest tukšu aploksni, būtu jāņem vērā tas, ka viņu balsis proporcionāli tiks pieskaitītas Saeimā iekļuvušo partiju sarakstiem. Tāda ir patlaban spēkā esošā vēlēšanu sistēma Latvijā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Apvienotais Pīlēna saraksts” vēl nav pie “lielās siles”, toties jau tagad vareni šeptē pa Ādažiem un Baltezeru

Baltezera iedzīvotāji · 30.09.2022.

Veids, kā tiek bīdīts projekts Mazā Baltezera 1. joslā liek iedzīvotājiem uzdot jautājumus – kāpēc kādam svešajam ienācējam ir atļauts uzspļaut visiem normatīvajiem aktiem, un Būvvalde klanās viņa plānu priekšā. Tikmēr apvienotā Ādažu novada domes deputāti sāk aizdomāties par pašreizējā mēra, “Apvienotā saraksta” 14. Saeimas deputāta kandidāta Māra Sprindžuka personīgo ieinteresētību, kas varētu attiekties uz palīdzību vienam konkrētam uzņēmumam.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Konservatīvo” un Linkaita paspārnē izveidota shēma, kā aizpludināt “Latvijas Dzelzceļa” un tā klientu naudu Putina un Lukašenko režīmiem

N. Andersons · 02.10.2022.

Pretēji normatīvajos aktos noteiktajam pierobežas sektoros dzelzceļa kravu pārvadājumus veic nevis “Latvijas Dzelzceļš”, bet gan Baltkrievijas un Krievijas lokomotīves, kuru darbu apmaksā Latvija un no kā valūtas ieņēmumi aiziet kara un represiju finansēšanai. Faktiski “Konservatīvo” un satiksmes ministra Tāļa Linkaita paspārnē izveidota shēma, kā aizpludināt “Latvijas Dzelzceļa” un tā klientu naudu Putina un Lukašenko režīmiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)