Menu
Foto

Piepildījusies jau pirms vairākiem mēnešiem PIETIEK izteiktā prognoze – pilnībā apturēta „PNB bankas” darbība

PIETIEK · 15.08.2019.

Piepildījusies jau pirms vairākiem mēnešiem Pietiek izteiktā prognoze – ceturtdienas vakarā pilnībā apturēta bēdīgi slavenā krievu biznesmeņa Grigorija Guseļņikova (attēlā) nesen nezināmiem pircējiem it kā pārdotās PNB (iepriekš - Norvik) bankas darbība. Pietiek šai sakarā atkārtoti publicē nozīmīgākos secinājumus no auditoru atzinuma par kredītiestādes stāvokli, no kuriem izriet – faktiski bankas pašu kapitāls pašlaik ir ar mīnusa zīmi, un normālos apstākļos tā būtu jāslēdz.  

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nezūd neskaidrība par ES finansējuma izlietošanu pēc VUGD amatpersonu arestiem Ventspilī

Imants Liepiņš · 15.08.2019.

7000 eiro lielā kukuļa izspiešana no Ventspils jaunās koncertzāles LATVIJA būvnieku apakšuzņēmējiem radījusi neskaidrību pilnu situāciju, kurā var izrādīties, ka finansiāli sodīti tiek nevis kukuļa izspiedēji, bet viņu upuri.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Levits savai preses sekretārei noteicis 3421 eiro mēnešalgu

PIETIEK · 13.08.2019.

Jaunā valsts prezidenta Egīla Levita preses sekretārei Aivai Rozenbergai ir noteikta iespaidīga mēnešalga, kas tuvojas pat ministra algai, - 3421 eiro mēnesī. Šī summa ir, piemēram, lielāka nekā piecu medmāsu oficiālā mēnešalga par vienu slodzi un iespaidīgi pārsniedz Rozenbergas pagājušā gada algu Latvijas institūta vadītājas amatā, - tajā viņa saņēma tikai vidēji 2000 eiro mēnesī.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Iesniegums VID ģenerāldirektorei Jaunzemei: kā strādā Nodokļu un muitas policijas priekšnieka Podiņa „pasūtījumu galds”

VID Nodokļu un muitas policijas darbinieki · 12.08.2019.

Vēršamies pie Jums ar iesniegumu, jo jau gada sakumā viss kolektīvs bija liecinieki tam, kā direktors Kaspars Podiņš pilda dažādus politiskos pasākumus, neļaujot izmeklēt uzsāktos kriminālprocesus un sodot darbiniekus, kuri viņam neklausa.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Dažus mēnešus pēc komplimentāras intervijas ar Šuplinsku radiožurnālists Tomsons tiek pie 440 eiro no Šuplinskas ministrijas par dažu stundu darbu

PIETIEK · 11.08.2019.

Dažus mēnešus pēc tam, kad Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons ir vadījis komplimentāru radiointerviju ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku, viņš bez konkursa ir ticis pie 440 eiro „honorāra” no Šuplinskas vadītās ministrijas par dažu stundu darbu.

Lasīt visu... Komentāri (0)