Menu
Foto

Aizvainota narcisa greizā pasaules uztvere rada jaunu histērisku melu gūzmu par „Rīgas namu pārvaldnieku”

Ronalds Neimanis* · 26.05.2022.

Kārtējais, pārspīlētais apmelojumu savārstījums ar nosaukumu “Informācija par būtiskiem pārkāpumiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) darbībā”, kuras autors ir “anonīms” Pietiek.com lasītājs, - ir laiks atsijāt graudus no pelavām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nelikumības Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”: iesniegums Rīgas domes vadībai

Pietiek lasītāja · 25.05.2022.

Ļoti lūdzam novērst nelikumības un labas pārvaldības trūkumus sporta skolas Rīdzene darbībā pieļaujot, ka airēšanas treneris Raivo Aglenieks laicīgi neizņem ikgadējos atvaļinājumus, - balstoties uz sporta skolas darbinieku neoficiālo informāciju, smaiļošanas un kanoe sekcijas trenerim ir uzkrājušās vairāk nekā 200 neizmantotā ikgadējā atvaļinājuma dienas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Informācija par būtiskiem pārkāpumiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” darbībā

Pietiek lasītājs · 23.05.2022.

Ar 22.02.2022. vēstuli Nr. RDD-22-58-dv (pielikumā Nr.1, turpmāk – deputāta pieprasījums) Rīgas domes deputāts Jurģis Klotiņš vērsies pie SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (turpmāk – RNP) ar konkrētas informācijas pieprasījumu par aktuālajiem jautājumiem RNP darbībā par tematiem, kas publiskajā telpā raisījuši jautājumus un par kuriem pilsētnieki visbiežāk vērsās pie deputātiem. To vidū bija arī būtiski jautājumi, no kuriem RNP valde izvairījās atbildēt deputātam 2022. gada 18.-25.janvāra RD Mājokļu un vides komitejas sēdē, atskaitoties par 2021.gada darbības rezultātiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Miljonāru ģimenes visatļautība: PIETIEK sāk publicēt administratīvās tiesas materiālus saistībā ar Ramoliņu iecerēto kāpu apbūvi

PIETIEK · 22.05.2022.

Pēc tam, kad Vides pārraudzības valsts birojs pagājušā gada 26. februārī pieņēma lēmumu „Par Valsts vides dienesta Kurzemes reģionālās vides pārvaldes 2020. gada 4. novembra  tehnisko noteikumu Nr. KU20TN0001 apstrīdēšanu”, ar to vismaz uz laiku apturot meža nozares uzņēmēja Andra Ramoliņa (attēlā) ģimenes visatļautību saistībā ar iecerēto apbūvi kāpu zonā, miljonāra dzīvesbiedre Anna Ramoliņa vērsās ar pieteikumu administratīvajā tiesā, cenšoties panākt Vides pārraudzības valsts biroja lēmuma atcelšanu. Pietiek šodien sāk un turpmākajās nedēļās regulari turpinās šīs Latvijas mūsdienu apstākļus labi raksturojošās prāvas materiālu publicēšanu, vispirms atkārtoti publicējot Vides pārraudzības valsts biroja lēmumu, kurā detalizēti aprakstīts, ar kādu tieši pamatojumu ir ierobežota miljonāru ģimenes visatļautības sajūta.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Dažādība ir vērtība: par savdabīgu kungu interešu pārstāvjiem valsts kapitālsabiedrībās

Pietiek lasītājs · 17.05.2022.

Kamēr Valsts drošības dienests pēta Attīstības finanšu institūcijas Altum vadītāja Reiņa Bērziņa dzīvesbiedres Jūlijas saistību ar sankcionētajiem Krievijas un Baltkrievijas oligarhiem, ir vērts pievērst pastiprinātu uzmanību vismaz vēl vienam Altum personāžam - Ievai Jansonei-Prikulei-Bukai.

Lasīt visu... Komentāri (0)