Menu
Foto

Lato Lapsa: atzinība Rinkēvičam par pamudinājumu "sabiedrisko" mediju mērkaķiem uzkāpt palmā un izrādīt plikās, sarkanās pakaļas

PIETIEK · 15.04.2024.

Vismaz vienu lietu Edgars Rinkēvičs savas prezidentūras laikā ir paveicis lieliski, vienalga, vai tas noticis tīšām vai netīšām: savācot kopā uz „diskusiju” visus „sabiedrisko” mediju vadītājus un par šo jomu atbildīgās personas, viņš faktiski ir ļāvis mērkaķiem sakāpt palmā, izrādot savas sarkanās, plikās pakaļas, tas ir – publiski demonstrēt savu lišķīgumu, principu trūkumu un pretvalstisko, prettautisko nostāju. Par to savā jaunākajā YouTube ierakstā runā Lato Lapsa.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Neaiztieciet mūsu pareizo runas brīvību, bet ar nepareizo runas brīvību dariet, ko gribat, mums vienalga!

Pauls Raudseps, žurnāls Ir · 14.04.2024.

Bija laiks, kad latvietis atradās vārda brīvības avangardā. 1986. gadā dokumentālā kino režisors Juris Podnieks laida klajā filmu Vai viegli būt jaunam?, kurā atklāti runāja par jauniešu atsvešinātību no padomju sistēmas. Varbūt mūsdienās to grūti iztēloties, taču skaitļi liecina, kas tā bija par uzdrīkstēšanos un cik spēcīgu pārdzīvojumu radīja vēdlodziņa pavēršana, lai smacējošajā padomju vidē ieplūstu patiesības skābeklis. Filmu rādīja sporta arēnās, to kopumā noskatījās vairāk nekā 40 miljoni cilvēku, kas ir neticams skaits doku mentālajam kino.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kāpēc Čakšas padomnieks Bergs būtu pelnījis saņemt ierēdņu koučingam paredzētos 34 000 eiro?

Pietiek lasītājs · 11.04.2024.

Marta vidū plašsaziņas līdzekļos parādījās ziņa, ka visus svarīgos un mazāk nozīmīgos ierēdņus apmācīs īpašos izaugsmes jeb, kā tagad moderni saka, koučinga kursos. Kā bijušajam ierēdnim, kurš ticis izēsts no amata, lasot šo, man radās ierosinājums, ko diemžēl varu paust tikai anonīmi, lai nepiedzīvoju jaunas represijas un izrēķināšanos medijos.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Speciālo lidojumu izmantošana Ministru prezidenta komandējumos: Valsts kontroles revīzijas ziņojuma kopsavilkums

Valsts kontrole · 10.04.2024.

Valsts kontrole revīzijā vērtēja Ministru prezidenta un delegācijas ārvalstu komandējumu ietvaros veikto speciālo lidojumu likumību un ekonomiskumu, bet nevērtēja un neapšaubīja ārvalstu vizīšu nepieciešamību un nozīmīgumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Mums bija spraiga un nedaudz emocionāla diskusija

Edgars Rinkēvičs · 09.04.2024.

Par diskusiju par sabiedriskajiem medijiem un ar sabiedriskajiem medijiem. Rīgas pilī bija spraiga un nedaudz emocionāla diskusija ar Saeimas deputātiem, kultūras ministri, žurnālistu organizācijām, LTV, Latvijas Radio un LSM redaktoriem par  vairākiem aktuāliem jautājumiem, kas uzvirmojuši sabiedrībā. Šeit dažas lietas no mana skatu punkta.

Lasīt visu... Komentāri (0)