Menu
Foto

Par „Kariņa – Levita režīma” drīzajām beigām

Aldis G.* · 06.10.2022.

Tā kā vēlēšanas Latvijā ir noslēgušās, dažiem ar spožu uzvaru, bet citiem ar bezgala lielu vilšanos, Saeimā neiekļuvušo partiju asociācijas pārstāvji vēlējās saprast, kādas tad būs jaunās koalīcijas aprises, kas tagad atbildēs par valsts turpmāko virzību un mūsu ekonomikas attīstību. Vai Latvijā turpināsies Kariņa – Levita režīms? Vai tomēr pie varas nāks jauni, profesionālāki un krīzes situācijās uz izlēmīgāku rīcību spējīgi prāti?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Es zinu - visi mani nievā, es zinu - visi mani nīst!

Anda Rožukalne* · 05.10.2022.

Pret profesionālajiem medijiem vērstie vēstījumi Latvijas tvitervidē ir klaji negatīvi, liecina nesen veiktā Latvijas sabiedrisko mediju ombuda biroja "Twitter" komunikācijas izpēte. Analizējot saturu par sabiedriskajiem medijiem, medijiem kopumā un žurnālistiem trīs laika periodos no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada septembrim, noskaidrots, ka iespējams identificēt vairākus tipiskus vēstījumus un to veidošanas formas, kas tiek izmantotas ierakstos un tviterdiskusijās par medijiem un to darbinieku profesionālo veikumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Politoloģe Ostrovska: „Konservatīvos” noraka romāns „Nāve 2”!

PIETIEK · 04.10.2022.

„Iespējams, neticēsiet, bet „Konservatīvos” patiesībā noraka Lato Lapsa ar grāmatu „Nāve 2”,” – ar šādu paziņojumu klajā nākusi politoloģe Ilze Ostrovska, kura sociālajā tīklā Twitter arī detalizēti aprakstījusi, kāpēc tieši jaunais romāns varētu būt vainojams Jāņa Bordāna un Jura Juraša politprojekta krahā. Pietiek šodien ekskluzīvi publicē vienu nodaļu no jaunā romāna, kas varētu sniegt zināmu priekšstatu – par ko tieši runā politoloģe:

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par "Konservatīvajiem" šoreiz balsoja tikai paši partijas biedri, viņu radi, draugi un kolēģi

Juris Rancāns · 03.10.2022.

Vēlēšanas ir notikušas. Paldies visiem, kuri aizgāja un izdarīja savu izvēli. Paldies visiem atbalstītājiem. Šobrīd ir īstais laiks, lai saliktu punktus uz “i”. Vēlēšanu rezultāti rāda, ka partija “Konservatīvie” ir zaudējusi vēlētāju uzticību. Tas ir patiesības mirklis partijai un arī man.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Mūsu „Attīstībai/Par” nodokļu maksātāju naudas sile ir pagalam, mums vajag jaunu!

Henriks Eliass Zēgners* · 03.10.2022.

Dienu pēc vēlēšanu rezultātiem, kas vieš pamatotas bažas par Latvijas nākotni, laikā, kad turpinās Krievijas vājprāta karš un vispārēja ekonomiska nedrošība – uz šāda fona mēs sākam ikgadējo ziedošanas kampaņu, sakot: "Mīlestībai pret Latviju nav vienas formulas. Ziedo patriotiskās audzināšanas portālam "Satori"!"

Lasīt visu... Komentāri (0)