Menu
Foto

Kamēr krimināllietas materiāli liecina par miljonāra Ramoliņa koruptīvu ietekmi Konkurences padomē, tā lems par viņa biznesa paplašināšanos

PIETIEK · 18.04.2024.

Tas varētu neiespējami, bet fakts – kamēr „kukuļa izspiešanas” kriminālietas materiāli skaidri norāda uz miljonāra Andra Ramoliņa koruptīvu ietekmi Konkurences padomē, par ko viņš pats ir lielījies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ierakstītās sarunās, tieši Konkurences padome būs tā iestāde, kas tagad lems par miljonāra uzņēmuma „Stiga RM” vēlmi iegādāties Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas meži” piederošo kokzāģētavu „Norupe”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Šos suņus nolaupīja, jo viņu saimniece ir ragana: pūlis tā lēma

Kristīne Ilziņa · 17.04.2024.

Šī ir Bella. Viņas māte ir nolaupīta un gūstā. Arī tēvs. Viņi nav jauni. Viņiem ir savas mājas. Bet viņus nolaupīja, jo viņu saimniece ir ragana. Pūlis tā lēma.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pārkāpjot likumu, prokuratūra jau ilgāk nekā mēnesi nevēlas atklāt, ka Stukāns prettiesiski pieprasījis ziņas par kriminālprocesiem pret „skaļiem” uzņēmumiem un personām

PIETIEK · 17.04.2024.

Rupji pārkāpjot likumu normas, LR Prokuratūra jau ilgāk nekā mēnesi nevēlas atklāt to, ko parāda tiesā nonākušās bēdīgi slavenā miljonāra Andra Ramoliņa "kukuļa izspiešanas krimināllietas" materiali, - ka ģenerālprokurors Juris Stukāns prettiesiski ietekmējis Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policiju, vēl pirms kriminālprocesu sākšanas pret „skaļiem” uzņēmumiem un personām pieprasot ziņas pat iecerēto. Pietiek šodien publicē Lato Lapsas informācijas pieprasījumu, kas prokuratūrai nosūtīts jau 11. martā:

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai divkosību turpmāk mērīsim bražēs?

Egils Helmanis · 16.04.2024.

Neliels atmiņas atsvaidzināšanas ieraksts. Atceraties, kā pēc vēlēšanām tika veidota Kariņa valdība? Notika ilgas un neauglīgas diskusijas par iesaistāmo partiju skaitu, tēlaini epiteti par trīs un četrām kājām, kas nodrošinās stabilitāti.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Rinkēviča kanceleja nolemj slēpt to, kurš tieši sagatavoja uz „mediju diskusiju” ielūgto sarakstu, un nespēj paskaidrot, pēc kādiem kritērijiem izvēlēti „pareizie” ielūdzamie

PIETIEK · 15.04.2024.

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča kanceleja ir nolēmusi slēpt to, kurš sagatavoja uz 8. aprīlī notikušo „mediju diskusiju” ielūgto sarakstu, un nespēj paskaidrot, pēc kādiem kritērijiem izvēlēti „pareizie” ielūdzamie, kuri gandrīz vienbalsīgi atbalstīja Krievijas valsts valodas izmantošanas turpināšanu „sabiedriskajos” medijos. Tiesa, tiek atzīts, ka tieši E. Rinkēvičs bijis tas, ar kuru saskaņots tieši šāds „pareizā” viedokļa paudēju saraksts. Pietiek šodien publicē E. Rinkēviča kancelejas oficiālo atbildi uz Lato Lapsas informācijas pieprasījumu:

Lasīt visu... Komentāri (0)