Menu
Foto

Negodprātīgam un nespējīgam ģenerālprokuroram traucē... viss

Lato Lapsa · 29.07.2021.

Mēs visi zinām alegoriju par neizdarīgiem, nespējīgiem un gluži vienkārši slinkiem ļaudīm, kas mēģina attaisnoties ar visu, ko vien viņu fantāzija viņiem piespēlē, - sliktam dejotājam pat viņam starp kājām karājošies debesu zvani traucē. Tas ir pirmais, kas nāk prātā, iepazīstoties ar ģenerālprokurora Jura Stukāna šīsnedēļas atklāsmēm par „tiesu sistēmas krīzi”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ierosināta disciplinārlieta pret VID Muitas pārvaldes direktoru

Pietiek lasītājs · 28.07.2021.

Lai kā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pašreizējā ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme aizdomās par korupciju aizturēto Terehovas muitnieku lietā centās no atbildības pasargāt VID Muitas pārvaldes vadītājus Raimondu Zukulu un Sandru Kārkliņu-Ādmini, vismaz vienam no viņiem šobrīd ir nedaudz apgrūtināta dzīve.  

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Farmācijas un medicīnas neredzamais zirneklis, kurš mēģina pārņemt arī „Olainfarm”: kas ir „RePharm” grupējums

Pietiek lasītājs · 27.07.2021.

Zāļu cena Latvijā ir augstāka nekā daudzās kaimiņvalstīs. Krišjāņa Kariņa valdības deklarācijā teikts: “Nodrošināsim brīvāku un godīgāku konkurenci medikamentu tirgū, izveidojot nacionālo farmācijas politiku, lai uzlabotu zāļu pieejamību un samazinātu to cenas. Izvērtēsim lietderību nodrošināt bezrecepšu medikamentu pieejamību ārpus aptiekām.”

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Liepājas cietuma būve jau pirms konkursa beigām "sarunāta" Pīlēnam vai ārzemniekiem

Pietiek lasītājs · 26.07.2021.

Jāņa Bordāna (JKP) vadītās Tieslietu ministrijas  pārraudzībā esošā Tiesu namu aģentūra Liepājas cietuma būvniecības iepirkumā mākslīgi samazinājusi iespējamo konkurenci, un tajā reāli var piedalīties tikai viena Latvijas kompānija. Konkursa nolikumā iestrādātā prasība par industriālās drošības sertifikātu komplektā ar noteiktiem saimnieciskās darbības apjomu parametrie ir pa spēkam tikai būvkompānijai AS UPB, jo pārējās tā dēvētās „būvnieku karteļa lietas” – kuru nesen kaunpilni izbeidza Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs – dēļ nevar Satversmes aizsardzības birojā iegūt šo sertifikātu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Mēs esam pret Valsts policijas uzturēto teroru pret mazo biznesu un mazajiem veikaliem

Oskars Polmanis* · 24.07.2021.

Piedodiet, šis ir ļoti garš paziņojums, bet mēs nevaram vairs klusēt! Būsim pateicīgi, ja šo izlasīsiet līdz beigām! “Sodīt, nedrīkst apžēlot!” - ar tādu saukli šajā nedēļā mūsu veikala virzienā un attieksmi pret mazo uzņēmējdarbību Latvijā ir paudušas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektores.

Lasīt visu... Komentāri (0)