Menu
Foto

Prokuratūra milzu steigā reaģējusi uz Lato Lapsas interviju, nekavējoties pieprasot lietu no policijas un jau nākamajā dienā uzrādot apsūdzību „kolaboranta lietā”

PIETIEK · 04.03.2021.

Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūra ir zibenīgi reaģējusi uz laikrakstā Diena un pēc tam Pietiek publicēto Lato Lapsas interviju „Kad padomju okupācijas varas kolaborantam nepatīk vēsturiskā patiesība”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vides pārraudzības valsts birojs aptur miljonāru ģimenes visatļautību

PIETIEK · 03.03.2021.

Vides pārraudzības valsts birojs 26. februārī ir pieņēmis lēmumu „Par Valsts vides dienesta Kurzemes reģionālās vides pārvaldes 2020. gada 4. novembra  tehnisko noteikumu Nr. KU20TN0001 apstrīdēšanu”, ar to vismaz uz laiku apturot meža nozares miljonāra Andra Ramoliņa (attēlā) ģimenes visatļautību saistībā ar iecerēto apbūvi kāpu zonā. Pietiek šodien bez plašākiem komentāriem publicē šo lēmumu pilnībā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tevi Centrālcietumā inficēja ar Covid - pasaki paldies un aizveries...

Pietiek lasītāja · 02.03.2021.

Pēc vairākkārtējām norādēm uz Rīgas Centrālcietuma amatpersonu prettiesisko rīcību (piemēram, ŠAJĀ RAKSTĀ) amatpersonas ir sākušas rīkoties! Bet kā jau "bezkompromisa tiesiskuma" sludinātājiem pienākas - prettiesiski un atriebības vadīti.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ģirģens par katru cenu cenšas „naudīgajā” Nodrošinājuma valsts aģentūras direktora amatā ieshēmot savu padomnieku

Pietiek lasītājs · 01.03.2021.

Neraugoties uz publiskām skaļām frāzēm, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens par katru cenu, ar dažādu shēmu palīdzību cenšas panākt, lai „naudīgajā” Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) direktora amatā nonāktu bijušais Delnas jurists un viņa tagadējais padomnieks Jānis Veide. Tomēr tas nav tik vienkārši, jo normatīvi paredz, ka par NVA direktoru var kļūt tikai civildienesta ierēdnis, taču Veide tāds nav. Tādēļ pašlaik izgudrota jauna shēma, lai Veidi iedabūtu amatā, kurā viņš kļūtu par civildienesta ierēdni un pēc tam varētu tikt nekavējoties pārcelts par NVA direktora pienākumu izpildītāju.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Koalīcijā briest aizvien lielāka neapmierinātība ar Kariņu, valdības gals, visticamākais, nav aiz kalniem

Pietiek lasītājs · 26.02.2021.

Ne vien sabiedrībā, kā rāda socioloģisku aptauju reitingi, bet arī koalīcijas partiju vidū jau ilgāku laiku briest neapmierinātība ar partijas Jaunā Vienotība (JV) pārstāvja, premjera Krišjāņa Kariņa darbu. Šaubas par K.Kariņa turpmāku atrašanos valdības vadītāja amatā radot ne vien viņa haotiskums un bailes uzņemties atbildību, bet arī nespēja piedāvāt risinājumus Covid-19 radītās krīzes risināšanai.

Lasīt visu... Komentāri (0)