Menu
Foto

„Prihvatizatora” Loginova atlaišana no Privatizācijas aģentūras vadītāja amata bijusi tikai fikcija

PIETIEK · 03.12.2020.

Nu jau bijušā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro šā gada februārī skaļi izziņotais lēmums atlaist par AS Possessor pārdēvētās Privatizācijas aģentūras vadītāju, bēdīgi slaveno Citadele bankas „prihvatizatoru” Vladimiru Loginovu ir izrādījies fikcija, - lai gan V. Loginovs atlaists no šīs valsts kapitālsabiedrības valdes priekšsēdētāja posteņa, viņš ir saglabājis tās reālo vadību kā Possessor izpilddirektors.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nākas mainīt fiktīvās „Čaka ielas velojoslu stratēģijas” cenu aptaujas nosacījumus

PIETIEK · 01.12.2020.

Pēc plašās rezonanses, ko radīja Pietiek publikācija par jaunās Rīgas domes paspārnē izsludinātu steidzīgu un acīmredzami fiktīvu cenu aptauju par krīzes komunikāciju un „stratēģijas izstrādi un īstenošanu Čaka ielas pagaidu velo joslu eksperimenta komunikācijai”, domes Satiksmes departaments ir bijis spiests „ieslēgt atpakaļgaitu” un mainīt aptaujas nosacījumus.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Šķirbainas balsu urnas, slimu vēlētāju ignorēšana mājās, nespēja pareizi apzīmogot aploksnes: laiks mainīt arvien nejēdzīgākos balsu skaitītājus Rīgā

Imants Liepiņš · 30.11.2020.

Katrā pašvaldībā bez iecirkņu komisijām ir arī galvenā “virskomisija”, kas organizē balsošanu, skaita kopā balsis, novērš trūkumus un atbild par organizatoriskajiem jautājumiem, lai iecirkņu komisijās vispār būtu, kas strādā. Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija gan parāda, ka darba gaitā ir iespējams ne vien iegūt pieredzi un strādāt arvien labāk, bet gan acīmredzami degradēties. Aizvien skaidrāks kļūst, ka ar katru gadu arvien sliktāk strādājošie galvenie balsu skaitītāji Rīgā ir jāmaina jau tagad, kamēr nevienas vēlēšanas nav tuvumā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Sankcijas Ventspilij uzliktas, izmantojot divus gadus senu Trampa izpildpavēli

Imants Liepiņš · 30.11.2020.

Pirms gada, uzliekot Ventspils brīvostas pārvaldei, pilsētas mēram Aivaram Lembergam un vēl vairākām organizācijām starptautiskās sankcijas, to uzlicēji izmantojuši divus gadus vecu ASV prezidenta Donalda Trampa izpildpavēli, tai pierakstot klāt Ventspili.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Rīgas dome izsludina fiktīvu cenu aptauju Čaka ielas „eksperimenta” krīzes komunikācijai un "stratēģijas izstrādei"

PIETIEK · 28.11.2020.

Redzot, ka laiks iet, bet lielas daļas rīdzinieku sašutums par nepārdomāto Aleksandra Čaka ielas „velojoslu eksperimentu” nemazinās, jaunā Rīgas dome nolēmusi patērēties šī „eksperimenta” komunicēšanai, izsludinot steidzīgu un acīmredzami fiktīvu cenu aptauju par krīzes komunikāciju un „stratēģijas izstrādi un īstenošanu Čaka ielas pagaidu velo joslu eksperimenta komunikācijai”.

Lasīt visu... Komentāri (0)