Menu
Foto

Lato Lapsa: par hokeju, brīvdienu un 52 bezatbildīgajiem Saeimas kretīniem

PIETIEK · 29.05.2023.

Nevis 2023. gada 28. maijā, bet gan dienu vēlāk Latvijas hokeja komanda ieguva bronzas medaļu 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā, - tā minēts vakar ap pusnakti 52 Saeimas deputātu pieņemtajos likuma grozījumos, ar kuriem šodien, 29. maijā Latvijā izsludināta brīvdiena. 52 Saeimas populistiskie deģenerāti, kas reizē ar Egilu Levitu un viņa šallīti neietilpa hokeja izlases ģērbtuvēs, atrada šādu bezatbildīgu veidu, kā piesmērēties tautas sajūsmai, nospļaujoties par desmitu tūkstošu cilvēku un uzņēmumu plāniem un demonstrējot, cik pārdomāti vispār Saeimā tiek pieņemti valstiski lēmumi, - tā savā jaunākajā YouTube ierakstā saka Lato Lapsa. Publicējam to arī šeit.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lato Lapsa: “Vienotībai” cīņā pret Pīlēnu nākas izmantot savus vissmirdīgākos pasūtījumu izpildītājus no "sabiedriskās" televīzijas – "De Facto"

PIETIEK · 27.05.2023.

Partijai “Vienotība”, kas ir faktiskā „sabiedriskās” Latvijas Televīzijas saimniece, cīņā pret valsts prezidenta amata kandidātu Uldi Pīlēnu nākas izmantot savus vissmirdīgākos pasūtījumu izpildītājus no “sabiedriskās” televīzijas – raidījumu „De Facto”, kas trīs dienas pret prezidenta vēlēšanu pirmās kārtas esot izpētījis „tukšos plankumus” tieši U. Pīlēna biogrāfijā. „Vienotības” pārstāvi Edgaru Rinkēviču „sabiedriskā” televīzija saudzē tieši tāpat kā mediju apordeņotāju un finansējuma gādātāju Egilu Levita, kura biogrāfijas melus tā izlikās nemanot visus četrus viņa prezidentūras gadus, - šādu viedokli savā jaunākajā YouTube ierakstā izsaka Lato Lapsa. Publicējam šo ierakstu arī šeit.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ko gaidīt no ministra Čudara?

Pietiek lasītājs · 24.05.2023.

Vērtējot atsevišķu politiķu (vai pat veselu politiķu grupu, jo tajās taču apgrozās vienādu „vērtību” cilvēki) rīcību ordinārās un ne tik ordinārās situācijās, var paredzēt, kādā veidā viņi rīkosies nākotnē. Pašreizējais klimata ministrs Raimonds Čudars ir labs piemērs, pēc kura pagātnes darbiem var diezgan droši prognozēt – modus operandi paliks nemainīgs, jo ar šādiem tipiem brīnumainas pārmaiņas nenotiek.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ārlietu ministrijas oficiālais paskaidrojums: Rinkēviča favorītu saņemto piemaksu atklāšana var radīt draudus „Latvijas Republikas valstiskajai pastāvēšanai”

PIETIEK · 23.05.2023.

Ja Jaunajai Vienotībai izdosies valsts prezidenta amatu “sarunāt” savam pašreizējam oficiālajam kandidātam – ārlietu ministram, bijušajam Valda Zatlera kancelejas vadītājam un īstajam Saeimas atlaišanas rīkojuma organizētājam Edgaram Rinkēvičam, tādā gadījumā Latvijai būs nevis tiesiskumu un atklātību cienošs valsts prezidents, bet gan vēl izšķērdīgāka, uzpūtīgāka un augstprātīgāka Egila Levita kopija. Par to liek domāt aizvadīto gadu administratīvo tiesu spriedumi un Edgara Rinkēviča vadītās ministrijas paskaidrojumi, kurus turpina publicēt pietiek.com.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lato Lapsa: gļēvs bezmugurkaula karjerists, kurš gatavs mainīt principus pēc vajadzības - vai tādu prezidentu Jūs vēlaties?

PIETIEK · 20.05.2023.

Partijas „Vienotība” par valsts prezidentu bīdītais pašreizējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir gļēvs bezmugurkaula karjerists, kurš gatavs mainīt principus un vērtības pēc vajadzības, vienmēr ir bijis paklausīgs konjunktūrists, kopā ar pārējo Krišjāņa Kariņa valdību pandēmijas laikā pieņēmis lēmumu par pannu iegādes „aizliegumu” un nav bijis pietiekami drosmīgs pat tam, lai oficiāli nokārtotu savas partnerattiecības, - vai tādu prezidentu Jūs vēlaties? Tā savā jaunākajā YouTube ierakstā jautā Lato Lapsa, - publicējam šo ierakstu arī šeit.

Lasīt visu... Komentāri (0)