Menu
Foto

Tā nemaz nav prostitūcija, kaut arī ļoti izskatās!

Vjačeslavs Dombrovskis · 27.05.2022.

Šovakar esmu pieņēmis sev ārkārtīgi nozīmīgu lēmumu spert soli tuvāk ciešākai sadarbībai ar politisko partiju apvienību “Attīstībai/Par!” – vienīgo liberāli centrisko un pragmatisko spēku, kas ir maksimāli tuvs manām vērtībām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā savaldīt pērtiķi ar granātu

Ex-seržants* · 26.05.2022.

Tā saucamo “Kolektīvo Rietumu” stratēģisko mērķi attiecībā uz Krieviju formulēja ASV aizsardzības ministrs un atvaļinātais četrzvaigžņu ģenerālis Loids Džeimss Ostins preses konferencē dienu pēc viņa un ASV valsts sekretāra Entonija Blinkena vizītes Kijevā 24. aprīlī. Citāts: “Mēs vēlamies, lai Krievija tiktu novājināta tiktāl, lai vairs nevarētu darīt to, ko tā darīja, iebrūkot Ukrainā. Viņi jau zaudēja ievērojamu daļu sava militārā potenciāla, un mēs vēlamies, lai viņiem nebūtu iespējas ātri to atjaunot.” Savā rakstā mēģināšu izvērst šo tēmu plašāk.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Maksājiet, māmiņas! Vai arī tomēr nomainām nekompetentu valsts vadību uz tādu, kam ikdienas cilvēka vajadzības rūp vairāk?

Ivars Zariņš · 24.05.2022.

“Šokē pārtikas cenas? Maksā, māmiņ, maksā!...” Šāds iespaids par Kariņa valdības attieksmi rodas pēc tai izteiktajiem ierosinājumiem sniegt atbalstu Latvijas sabiedrībai pēc šokējoši straujā pārtikas cenu kāpuma. It īpaši vienai no neaizsargātākajām tās grupām – vientuļajām mātēm. Taču līdz māmiņām mēs vēl nonāksim. Sākotnēji paskatīsimies uz kopbildi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Saņemot pieprasījumu par valsts noslēpuma pielaidi savam „favorītam” – plaģiatoram Cinkmanim, ģenerālprokurors Stukāns šīs ziņas noslepenojis

PIETIEK · 23.05.2022.

Saņemot pieprasījumu par to, vai prokuroram – plaģiatoram Uldim Cinkmanim vēl joprojām ir pielaide valsts noslēpumam, ģenerālprokurors Juris Stukāns šīs ziņas par savu „favorītu” ir noslepenojis, - to atklāj oficiāla Ģenerālprokuratūras vēstule.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Cik vienkārši negodprātīgiem cilvēkiem ir padarīt KNAB un prokuratūru par aklu izrēķināšanās ieroci: pēdējā vārda runa tiesā

Viesturs Tamužs · 22.05.2022.

Godātā tiesa. Mana aizstāve vairākkārt ir man izskaidrojusi, ka tiesas spriedums visticamāk nebūs atkarīgs no tā, ko es teikšu savā pēdējā vārdā; nekas nemainītos arī tad, ja es izšķirtos atteikties no sava pēdējā vārda. Tomēr ir trīs iemesli, kādēļ es vēlos izmantot savas tiesības teikt pēdējo vārdu.

Lasīt visu... Komentāri (0)