Menu
Foto

Kā iekšlietu ministrs Ģirģens „pavisam nejauši” ar narkodīleri kopā nofotografējās

Pietiek lasītājs · 07.05.2021.

Ar interesi iepazinos ar publikāciju, kurā iekšlietu minists Sandis Ģirģens stāsta, kā viņš pilnīgi un absolūti nejauši kaut kad – nezin kad esot labticīgi nobildējies ar jauku cilvēku, kuram uz pieres neesot bijis rakstīts, ka viņš dažus gadus vēlāk tiks aizturēts un apcietināts kā narkodīleris. Tiesa, 99,99999999% cilvēku nekad dzīvē nenofotografēsies ar narkodīleri, bet tā saucamajam iekšlietu ministram sanāca, - taču ir kas nopietnāks par šo matemātisko apsvērumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Triju Zvaigžņu ordenis “Latvijas Avīzes” žurnālistei – Levita pateicība par “izpalīdzēšanu” saistībā ar "Viltvārdi"?

PIETIEK · 04.05.2021.

Triju Zvaigžņu ordenis Latvijas Avīzes žurnālistei Mārītei Libekai, kas ikdienā parakstās kā Māra Libeka, varētu būt valsts prezidenta Egila Levita pateicība par „izpalīdzēšanu”, uzdodot „pareizos” jautājumus un neuzdodot „nepareizos” brīdī, kad pērn klajā bija nākusi grāmata „Viltvārdis” un E. Levitam pēc ilgstošas izvairīšanās un izlocīšanās vajadzēja nākt klajā ar versiju par grāmatā atklātajiem faktiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ģirģens skaidro draudzīgu foto kopā ar narkodīleri: ar mani vienkārši nofotografējās kā ar publiski zināmu personu

PIETIEK · 05.05.2021.

Ar mani vienkārši nofotografējās kā ar publiski zināmu personu, - šādi iekšlietu ministrs skaidro fotogrāfiju, kurā viņš redzams draudzīgā pulciņā kopā ar Jāni Ā. (attēlā – baltajā kreklā), kurš šopavasar aizturēts un apcietināts par kokaīna glabāšanu lielos daudzumos realizācijas nolūkā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lato Lapsa aicina sākt kriminālprocesu pret prokurori pēc Krimināllikuma panta par neizpaužamu ziņu izpaušanu

PIETIEK · 06.05.2021.

Lai gan Jura Stukāna (attēlā) vadītā Ģenerālprokuratūra jau paziņojusi, ka tā netaisās reaģēt uz Rīgas Austrumu prokuratūras prokurores Katažinas Carevas rīcību, publiski atklājot ziņas no kriminālprocesa materiāliem, par Tukumā bojāgājušā vīrieša veselības stāvokli, kuri izskatīti slēgtā tiesas sēdē, Lato Lapsa ir vērsies Valsts policijā ar oficiālu iesniegumu, aicinot sākt kriminālprocesu pēc Krimināllikuma panta par neizpaužamu ziņu izpaušanu. Pietiek šodien publicē šo iesniegumu pilnībā:

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Jaunzemes un Reira „kariņš” turpinās ar mainīgiem panākumiem

PIETIEK · 04.05.2021.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes un viņas nosacītā priekšnieka, finanšu ministra Jāņa Reira „kariņš” turpinās ar mainīgiem panākumiem: kamēr I. Jaunzeme panākusi, ka administratīvā rajona tiesa atceļ viņai J. Reira izteikto rājienu, prokuratūra ir atzinusi par nepamatotu viņas atkārtoto mēģinājumu panākt kriminālprocesa sākšanu pret finanšu ministru.

Lasīt visu... Komentāri (0)