Menu
Foto

Par valsts galvu mums ir cilvēks, kuram ar melošanu nav nekādu problēmu

Neatkariga.nra.lv · 09.07.2020.

Šonedēļ grāmatnīcās nonākusi L. Lapsas un K. Bormanes grāmata par mūsu valsts prezidentu Egilu Levitu – “Viltvārdis”. Ar Lato Lapsu sarunājās Neatkarīgā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Levita pielaides izsniedzēji nav pat iepazinušies ar viņa ģimenes izbraukšanas arhīva lietu, kas rada aizdomas par sadarbību ar VDK

PIETIEK · 08.07.2020.

Man ir visaugstākā pielaide valsts noslēpumam, tā ir atbilde pēc būtības, - šādu galveno pretargumentu jaunajā grāmatā "Viltvārdis" minētajiem faktiem šodien veselas divas reizes publiski minēja valsts prezidents Egils Levits. Taču, kā izrādās, šīs valsts noslēpuma pielaides izsniedzēji nav pat arhīvā iepazinušies ar Levitu ģimenes izbraukšanas lietu no PSRS. Pietiek publicē fragmentu no grāmatas autora Lato Lapsas šodienas preses brīfinga, kurā viņš izskaidro - kāpēc tieši šī lieta met īpaši tumšu ēnu uz pašreizējo valsts galvu un kādus faktus būtu vajadzējis pārbaudīt Satversmes aizsardzības birojam, ja tas pret saviem pienākumiem saistībā ar pielaides izsniegšanu Levitam nebūtu izturējies noziedzīgi nolaidīgi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Levita jaunā versija par “Viltvārdi”: to neviens neņem nopietni, bet man ir augstākā līmeņa pielaide

PIETIEK · 08.07.2020.

Aizvadītajā piektdienā jauno grāmatu „Viltvārdis” salīdzinājis ar „sacerējumiem par lidojošajiem šķīvīšiem un plakano zemi”, šodien intervijā Rīga TV24 tās galvenais varonis Egils Levits jau nāca klajā ar jaunu versiju: izvairoties pieminēt grāmatā minētos faktus un dokumentus, tagad viņš pieminēja savu visaugstākā līmeņa pielaidi valsts noslēpumiem, kas izslēdzot jebkādas šaubas vai aizdomas, savukārt pašu grāmatu „neviens neņem nopietni”. Pietiek šodien bez plašākiem komentāriem publicē E. Levita sacīto.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Krievijai miera nav un nebūs, jo nemierīgāk citur, jo labāk

Kasīklis · 08.07.2020.

Pierādījums ir loģisku spriedumu kopums, kas pārliecinoši pamato kāda apgalvojuma pareizību.[1] Pierādījumi dalās divās lielās grupās – tiešie un netiešie. Par tiešiem pierādījumiem ir uzskatāmi faktiskie dati, kuri apstiprina vai noliedz izteikto apgalvojumu. Savukārt netiešie pierādījumi vairāk raksturo attieksmi pret konkrēto apgalvojumu, vai – ir bijuši tiešie pierādījumi par analoģiskām situācijām, apgalvojumiem, pagātnē.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Notiks improvizēts brīfings par jauno grāmatu “Viltvārdis” un tikšanās ar lasītājiem

Izdevēji · 07.07.2020.

Šonedēļ grāmatnīcās ir nonākusi apgāda „Mantojums” izdotā L. Lapsas un K. Bormanes grāmata „Viltvārdis”, kas veltīta pašreizējā valsts prezidenta biogrāfijas slēptajām lappusēm – „skeletiem Egila Levita skapjos”, kā minēts grāmatas ievadā. Nekādas preses konferences vai grāmatas atvēršanas svētki nav paredzēti, taču 8. jūlijā grāmatas autori ir iecerējuši doties uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai nodotu tai ar likumu pienākošos „Viltvārža” eksemplārus.

Lasīt visu... Komentāri (0)