Menu
Foto

Ķuzi, vai tik tiešām nebija nevienas stratēģiskās kļūdas?

Kasīklis · 19.02.2020.

Jau kāds laiciņš ir pagājis pēc Inta Ķuža paziņojuma, ka viņš februārī atstās Valsts policijas priekšnieka amatu. Domāju, ka lielākai daļai jau tāpat skaidrs, ka šāds lēmums nu noteikti nav pieņemts bez iekšlietu ministra Sandra Ģirģena (KPV LV) aktīvas iesaistes. Kā tā izpaudusies, neviena no pusēm neatklāj, un maz ticams, ka kādreiz arī uzzināsim patiesību.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Bordānam nāksies advokātu padomei taisnoties par meliem, interešu konfliktu un tirgošanos ar ietekmi

PIETIEK · 18.02.2020.

Ļoti iespējams, ka Aldis Gobzems nebūs vienīgais politiķis, kuram par mutes brūķēšanu nāksies šķirties no advokāta statusa, - Zvērinātu advokātu padomei būs jāizskata zvērināta advokāta Mārča Miķelsona iesniegums: tajā tieslietu ministrs Jānis Bordāns, kurš joprojām ir advokāta statusā, argumentēti tiek vainots melos, nespējā identificēt un atzīt interešu konflikta situācijas un nošķirt savu advokāta darbību no politiskās darbības, kā arī amata izmantošanā personisku mērķu sasniegšanai un apšaubāmu personisku interešu realizācijai. Pietiek šodien publicē šo iesniegumu pilnā apmērā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ja neviens neizrādīsies atbildīgs, nākamā Kristīnes Misānes lieta būs tikai neilga laika jautājums

Lato Lapsa · 16.02.2020.

Latvijas sabiedrībai par Kristīnes Misānes lietu es pirmoreiz pastāstīju pagājušā gada 26. februārī laikraksta “Diena” lappusēs publikācijā ar virsrakstu “Ģenerālprokuratūra nobruģē ceļu Latvijas pilsones izdošanai Dienvidāfrikai”. Toreiz šī situācija ne sabiedrību, ne medijus, ne politiķus diez ko neinteresēja, kaut vilciens tad vēl nebija aizgājis. Tagad, gandrīz gadu vēlāk, kad šī jau nedēļām ilgi ir numur viens, es ieminēšos tikai par vienu vienīgu lietu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kolaboranta Vonsoviča spriedumi: par līdzdalību grupveida izvarošanā – īpaši mīksti sodi

PIETIEK · 16.02.2020.

Pietiek turpina pārpublicēt jaunajā grāmatā „Kolaborants” publicētos spriedumus, ko okupācijas gados taisījis padomju kolaborants - Latvijas PSR Rīgas pilsētas Kirova rajona tiesas tiesnesis, tagadējais miljonārs un „politiskajai elitei” pietuvinātais advokāts Romualds Vonsovičs.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā VID Jaunzeme no soda mēģina izvairīties

Pietiek lasītājs · 16.02.2020.

Kad VID zicdirektore Ieva Jaunzeme šī gada janvāra sākumā Latvijas Radio telefonintervijā nolasīja sava par padomnieku nosauktā preses sekretāra Andreja Vaivara sagatavoto ziņu par apturētājām licencēm Dinaz degvielas uzpildes stacijām, viņa savas nekompetences dēļ pat iedomāties nevarēja, ka ieplānotā varonīgā rīcība izrādīsies parasts likumpārkāpums.

Lasīt visu... Komentāri (0)