Menu
Foto

Cik nodokļu maksātājiem izmaksās Jaunzemes muļķība un vēlēšanās izsprukt no kriminālprocesa

Pietiek lasītājs · 31.03.2020.

Kad šī gada janvārī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) zicdirektore Ieva Jaunzeme, cenšoties demonstrēt, cik nopietni strādā "viņas" dienests, Latvijas Radio tiešraidē paziņoja par degvielas tirgotājam Dinaz apturētajām licencēm kases sistēmu nenomainīšanas dēļ, viņa savā neizglītotībā vienkārši nevarēja zināt, ka šādu ziņu izpaušana ir pretlikumīga.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Būs "bagātā brūte" veselības budžetam?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK · 30.03.2020.

Ārstu, citu mediķu un viņu pacientu attiecībās ar valdību ir pazemojuma pilnas. Pērn viņi politiķiem skaļi un cītīgi, pat ar protestiem, bet velti skaidroja pašsaprotamo – kāpēc medicīnā jāiegulda vismaz tik daudz naudas, cik solīja Saeimas pieņemts likums.  

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tjarve gājis Kaimiņa cūcīgajās pēdās?

PIETIEK · 29.03.2020.

Kādreizējais Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors, tagadējais Latvijas Universitātes vadības uzdevumu pildītājs Rolands Tjarve, pēc visa spriežot, ir gājis Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa pēdās, neievērojot COVID-19 pašizolācijas pasākumus un ļaunprātīgi paļaujot saslimšanas riskam savus kolēģus.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pietiek baidīt

Pietiek lasītājs · 28.03.2020.

Kopš COVID-19 izplatīšanās sākuma neesmu dzirdējis nevienu ar to saistītu pozitīvu ziņu. Es, protams, saprotu ka masu medijos labāk var „pārdot” mirušos, bet žurnālistiem tomēr vajadzētu saprast, ka viņi, izplatot tikai negatīvas ziņas, veicina masu histēriju un sekojoši arī neadekvātu valdības lēmumu pieņemšanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā labāk izzagt divus miljardus?

Juris Paiders · 25.03.2020.

Nedēļas sākumā TV ziņās bija iekāpis viens no valdošās koalīcijas politiķiem, kurš ar alkatībā mirdzošām acīm klāstīja savu vīziju par to, kā tagad tiks strauji sadalīti un iztērēti divi miljardi eiro, kurus valdība var novirzīt epidēmijas izraisīto ekonomisko seku mazināšanai.

Lasīt visu... Komentāri (0)