Menu
Foto

Es atgriežos politikā

Linda Liepiņa · 29.07.2021.

Šī bilde ir ļoti simboliska. Šajā kleitā apbraukāju visu Latviju, pirms 13. Saeimas vēlēšanām tiekoties ar Latvijas tautu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Saslimstības un mirstības rādītājus varētu samazināt likums, kas aizliegtu valdībai turpināt baidīt cilvēkus

Pēteris Apinis · 28.07.2021.

Pašlaik valdības inspirēto informāciju par veselību un medicīnu var lasīt melnbaltās krāsās. Veselības ministrija pauž uzskatu, ka jebko par medicīnu var iedalīt „zinātniskā” un „pret ministriju vērstā”. Ja kāds pauž viedokli, kas par 10% atšķiras no ministrijas „pareizā” viedokļa (piemēram, vakcinācija ir nepieciešama, bet pret Covid–19 būtu jāvakcinē pie ģimenes ārsta, nevis krāmu tirgū vai kapu svētkos ar Pavļuta uzrunu uz milzu plakāta fonā), tad šis viedoklis ir nepareizs, un tam tiek piekārta antivakceru vai Kremļa troļļu birka.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Valsts parāds – 15 500 eiro uz katru strādājošo

Oskars Ozoliņš · 28.07.2021.

Piektdien vakarā Valsts kase publicēja kārtējo valsts parāda vadības informatīvo biļetenu. Tas pārskatāmā un ļoti koncentrētā veidā atspoguļo valsts konsolidētā budžeta (neiekļaujot pašvaldības un dažas citas specifiskas institūcijas) finanšu stāvokli. Šajā ierakstā vēl īsāks un koncentrētāks pārskats.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vakcinēties – būt vai nebūt?

J. Kuzmanis · 27.07.2021.

Sākšu savu stāstu ar vēsturisku anekdoti. Tālajā 1972. gadā satikās divi vareni vīri - PSRS vadītājs Leonīds Brežņevs un ASV prezidents Ričards Niksons. Kad iecerētie līgumi bija parakstīti un sarunas ievirzījās mazāk oficiālā gaisotnē, protams, uzpeldēja jau tolaik populārais cilvēktiesību jautājums. Te amerikānis apgalvoja, ka Padomju Savienībā nav nekādas demokrātijas, cilvēki tiekot visādi apspiesti. Brežņevs uz to atbildējis, ka tas viss esot muļķības, jo padomju valstī pat suns brīvprātīgi sinepes ēd. Niksons tam netic. Atnes suni, atnes sinepes. Brežņevs paceļ sunim asti un devīgi tur iesmērē sinepes. Sunim sinepes grauž, tas kaukdams laiza. „Nu re, brīvprātīgi un pat ar dziesmu!” komentē Brežņevs.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Cik ilgi ļausim krievu aģentam Ragozinam muļķot Latvijas pseidoliberāļus?

Gačo Krūms · 26.07.2021.

Tiem, kas kaut nedaudz seko līdzi politikai, sevišķi tai, kas skar starptautisko dimensiju un Krievijas virzienu, noteikti nebūs svešs Latvijā mītošā krievu žurnālista Leonīda Ragozina vārds. Šis kungs, kurš ilglaicīgi sadarbojas ar Latvijas „pētnieciskās” žurnālistikas flagmaņiem – projektu „ReBaltica” un ne vienu vien reizi ir izpelnījies vietējās liberālās „inteliģences” ovācijas, manuprāt, ir viens no rafinētākajiem un veiksmīgākajiem Maskavas čekistu projektiem psiholoģisko operāciju jomā.

Lasīt visu... Komentāri (0)