Menu
Foto

Rīdziniek un ārzemju latvieti, pārdeklarējies šonedēļ, lai varētu balsot pašvaldību vēlēšanās citur Latvijā

N. Andersons · 03.03.2021.

Tā kā Rīgā ārkārtas vēlēšanas jau notikušas, tad jebkuram rīdziniekam vai ārzemēs dzīvojošam Latvijas pilsonim iespējams šonedēļ pārdeklarēties, lai piedalītos domes vēlēšanās 5. jūnijā jebkurā citā pašvaldībā, — tādas iespējas šogad piedāvā likumu uzlabojumi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nodrošinājuma aģentūras direktoram steidzami pamest amatu varētu būt nācies kriminālprocesa dēļ

PIETIEK · 03.03.2021.

Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) direktoram Ērikam Ivanovam amatu lielā steigā varētu būt nācies pamest nevis sakarā ar aģentūras katastrofālo nespēju pārņemt Šveices jurista Rūdolfa Meroni daudzus gadus izsaimniekoto arestēto mantu, bet gan daudz vienkāršāka iemesla dēļ – saistībā ar sāktu kriminālprocesu un statusu „persona, pret kuru sākts kriminālprocess”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Indriķis Latvietis izziņojis jaunā “Baiļu” sērijas romāna nosaukumu un “galvenos varoņus”

PIETIEK · 04.03.2021.

„Tā. Tas nu būtu izlemts,” – šādi persona vai personas, kas ar Indriķa Latvieša pseidonīmu ir sarakstījušas trīs gada vispieprasītāko grāmatu sarakstos iekļuvušos romānus „Bailes”, „Vara” un „Nauda”, sociālajā tīklā Twitter ir izziņojušas jauno sērijas romānu ar nosaukumu „Nāve” un tā „galveno varoņu” sarakstu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

No kurienes varētu būt radusies naudiņa dzelzceļa administrācijas direktora „tumbočkā”? Varbūt arī no „vēlētāja Šveicē”?

Pietiek lasītājs · 03.03.2021.

Pirms dažām dienām portālā pietiek.com varēja iepazīties ar datiem no Valsts dzelzceļa administrācijas direktora Jura Iesalnieka amatpersonas deklarācijām. No tiem diezgan nepārprotami izrietēja, ka augstā amatpersona 2019. gadā ir vai nu pārtikusi no zila gaisa, vai pat spējusi dažus tūkstošus eiro izvilkt no „tumbočkas”. Izklāstīšu savu versiju par to, no kurienes naudiņa „tumbočkā” varētu būt nonākusi un vai tai nevarētu būt kāds sakars ar pēdējās dienās aktualizējušos „vēlētāju Šveicē”?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Reiz Putina režīma spalvainais pirksts, iespējams, iznīcināja Polijas valdību

Bitīte Maija · 01.03.2021.

Polijas valdības lidmašīnas Tu-154M aviokatastrofa ir pati lielākā pēc upuru skaita, kur lielākā daļa bojāgājušo ir vienas valsts amatpersonas, precīzāk, gandrīz visa valdība, un tieši tāpēc tā joprojām atrodas mūsu uzmanības centrā. Kaut ir pagājuši 11 gadi, joprojām neviens nav spējis dot skaidru atbildi par šīs katastrofas iemesliem, kas aprāva Polijas prezidenta Leha Kačiņska un viņa sievas Marijas, kā arī faktiski visas Polijas Bruņoto spēku augstākās vadības dzīvības.

Lasīt visu... Komentāri (0)