Menu
Foto

Tā vietā, lai Saeimas deputāti un ministri strādātu, viņi nodarbojas ar...

Kasīklis · 17.02.2020.

Saeimā ievēlētajiem deputātiem un valdības ministriem vajadzētu būt tikai vienam mērķim – strādāt sabiedrības interesēm, cenšoties uzlabot ikkatra iedzīvotāja labklājību un drošību. Izklausās jau labi un loģiski, bet brīžiem vairāk šķiet, ka Saeimas deputāti un vairāki ministri savu aktivitāti it kā sabiedrības interesēs izrāda tikai tad, kad kāds notikums sabiedrībā, ir radījis plašu rezonansi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

OIK parlamentārās komisijas ziņojumā gaidāmi graujoši secinājumi par valstiski nozīmīgu lēmumu pieņemšanu

PIETIEK · 17.02.2020.

Obligātās iepirkuma komponentes (OIK) jautājumu parlamentārās izmeklēšanas komisijas gala ziņojumā gaidāmi graujoši secinājumi par veidu, kādā Latvijā tiek pieņemti nozīmīgi valstiski lēmumi, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ko tieši saistībā ar Ķīnas koronavīrusu apsprieda Krīzes vadības padomē

PIETIEK · 16.02.2020.

Ņemot vērā lasītāju izteikto interesi, Pietiek šodien publicē 4. februārī Krīzes vadības padomes sēdē Veselības ministrijas sniegto „Informāciju par esošo situāciju, atbildīgo institūciju gatavību, risku analīzi, paveikto un plānoto rīcību gadījumā, ja reģionā un Latvijā tiek identificēta koronavīrusa klātbūtne”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Eglītis pamēģinājis par Nemiro pasūdzēties par Saeimas ētikas komisijai

PIETIEK · 15.02.2020.

No amata atstādinātais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Ēriks Eglītis par savu atstādinātāju – ekonomikas ministru Ralfu Nemiro neveiksmīgi un nedaudz komisiki mēģinājis pasūdzēties pat... Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā. 

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ko patiesībā Rubesa „sakārtoja” degvielas tirgū

Pietiek lasītājs · 12.02.2020.

„Cilvēks, kurš Latvijā izveidoja lielāko un veiksmīgāko benzīntanku ķēdi,” – tā par savu politkompanjoni Baibu Rubesu publiski izteicies Attīstībai/Par pārstāvis Mārtiņš Staķis. Daudzi tam varētu noticēt, kaut patiesība bija pilnīgi citāda - un runa nav tikai par krāšņu kurināmā tirgošanu dīzeļdegvielas vietā, ar ko savulaik kļuva slavena "menedžere Baiba".

Lasīt visu... Komentāri (0)