Menu
Foto

Kā Latvijas valdība spēja panākt Lemberga iekļaušanu sankciju sarakstā

Imants Liepiņš · 14.12.2019.

Korporatīvās un politiskās saites, kas nav spējušas nostrādāt Latvijas elektorāta un tiesībsargājošo institūciju priekšā, atradušas dzirdīgas ausis Trampa administrācijā — tas kļūst redzams no pašu iesaistīto pušu paziņojumiem un jau iepriekš dokumentētām saiknēm.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Iekšējās drošības birojs kuļ tukšus salmus?

Pietiek lasītājs · 12.12.2019.

Pirms pāris dienām medijos parādījās informācija, cik čakli strādā Iekšējās drošības birojs (IDB):  https://lat.bb.lv/raksts/sabiedriba/2019/12/08/ieksejas-drosibas-birojs-sogad-kriminalvajasanai-nodevis-52-kriminalprocesus Uh tik! Šogad 52 procesi nodoti kriminālvajāšanai, pagājušajā gadā veseli 62!

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Es nevis stučīju, bet liecināju, nevajag nomelnot mani un citus māksliniekus

Zigmars Liepiņš · 11.12.2019.

Nu ko, Lapsa?! Vai kaķa čuru smaka tevi naktī tā nomāc, ka saceri un publicē pilnīgu idiotismu? Tu neesi papūlējies izlasīt spriedumu un saprast cēloņus un sakarības, un tu neatšķir stučīšanu no liecināšanas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā tieši Satiksmes ministrija iecerējusi veikt "apvērsumu" Ventspils un Rīgas ostu pārvaldē

PIETIEK · 11.12.2019.

Ņemot vērā lasītāju izteikto interesi par visu, kas saistīts ar Aivara Lemberga un saistīto personu iekļaušanu ASV sankciju sarakstā, Pietiek šodien publicē Satiksmes ministrijas ieceres par Ventspils un Rīgas ostu pārvaldes „apvērsumu”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Jauni politiskie projekti pirms ārkārtas vēlēšanām

Fanija Golda · 09.12.2019.

Jau vismaz divas nedēļas visiem, kas pievērš uzmanību politikai, ir skaidrs, ka tiks rīkotas Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas. Piektdien to oficiāli paziņoja arī VARAM ministrs Juris Pūce. Ir nosaukts arī ticamākais ārkārtas vēlēšanu datums – nākamā gada 29.februāris. Jau aprēķināts, ka šīm ārkārtas vēlēšanām būšot vajadzīgi 1,5 miljoni eiro.

Lasīt visu... Komentāri (0)