Menu
Foto

Arī slimnīcā Kaimiņam vecā dziesma: vai tu zini, kas es esmu?

Pietiek lasītājs · 31.03.2020.

Pirms pāris dienām izlasīju kāda Pietiek lasītāja daiļrunīgo aprakstu par to, kā bijušais LTV ģenerāldirektors un čekos maisos atrastais Rolands Tjarve varētu būt ar nokavēšanos sācis koronavīrusa saslimšanas pašizolāciju, tā pakļaujot riskam darba kolēģus un jo īpaši kolēģes. Viss var būt, vēlēsim Latvijas Universitātes rektoram izveseļošanos, turklāt jāpiebilst, ka salīdzinājumā ar cūcīgo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu viņš vienalga ir uzvedies gandrīz vai kā džentlmenis.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Krievija savu mērķu sasniegšanai izmantos jebkurus līdzekļus, arī COVID-19

Kasīklis · 28.03.2020.

Kamēr pasaulē vairums valstu savstarpēji sadarbojas un cīnās ar COVID-19, Krievija savā garā turpina sēt propagandu. Tā portālā ria.ru ir raksts, kura nosaukums “Eiropa pārdzīvos epidēmiju. Bet vai to spēs Eiropas Savienība?”1, - nav jābūt attapīgam, lai uzreiz pēc nosaukuma saprastu, kādā virzienā rakstā tiek veidota doma.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pašreizējie koronvīrusa ierobežojumi epidēmiju palēninājuši, diemžēl nepietiekami

Ritvars Eglājs · 27.03.2020.

Cilvēki lūdza, vai varot uzrakstīt, kāds izskatās jaunākais epidēmijas stāvoklis un vai var redzēt līdz šim ieviesto ierobežojumu ietekmi. Jā, varu, un, jā, var.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ko mums nestāsta par Kroņa vīrusa matemātiku, kam cena var būt dzīvība

Jānis Blahins* · 26.03.2020.

Iecerēju šo rakstu kā atbildi kādam lielas SIA direktoram (personālijas nav svarīgas), kas šodien dedzīgi aizstāvēja viedokli, ka pandēmijas vīruss ir nekaitīgs kā maza bērna čuriņa, no tā nav jābaidās, un apelēja pie 1% līdz pāris % mirstības statistikas. Kad iebildu, ka UN-WHO dati gan rāda ko stipri atšķirīgu, saņēmu (kā parasti) šļācienu ar mazcenzējamiem personiskiem apvainojumiem un diagnozi, ka esmu Latvijas Izglītības Sistēmas kauna pleķis. Tā nu gribētu te "atmazgāties".

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Covid-19 aizsegā JKP izdara Meroni nepieciešamo — likvidē dzelzceļa modernizāciju

Imants Liepiņš · 25.03.2020.

Satiksmes ministriju iegūstot Jaunajai konservatīvajai partijai, tā — kā jau tika prognozēts iepriekš — ir izdarījusi to, ko Rūdolfa Meroni grupējums bija centies panākt jau vismaz trīs gadus: ir apturēti dzelzceļa elektrifikācijas un modernizācijas projekti.

Lasīt visu... Komentāri (0)