Menu
Foto

Vairojot bažas par radioaktīvo šķeldu, „Rīgas siltums” noslepenojis ziņas par šķeldas iegādes līgumiem

PIETIEK · 10.07.2020.

Vēl vairojot bažas par iespējamu radioaktīvas Baltkrievijas šķeldas izmantošanu kurināšanai, valsts un pašvaldības īpašumā esošās AS “Rīgas Siltums” vadība (attēlā – valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis) nolēmusi slēpt datus par tās slēgtajiem līgumiem par šķeldas iegādi, šo lēmumu argumentējot ar... komercnoslēpumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Jānis Bordāns, tieslietu ministrs · 11.07.2020.

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Viltvārža” pirmā papildtirāža grāmatnīcās nonāks nākamās nedēļas sākumā, grāmatas otrā daļa „Valstsgribis” klajā nāks gada beigās

Izdevēji · 09.07.2020.

Sakarā ar milzīgo pieprasījumu apgāda „Mantojums” izdotā L. Lapsas un K. Bormanes grāmata „Viltvārdis” vietumis grāmatnīcās ir izbeigusies, taču jau pagājušās nedēļas beigās tika pasūtīta pirmā papildtirāža, kas jau vistuvākajās dienās no tipogrāfijas nonāks grāmatnīcu plauktos.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Satiksmes ministrs Linkaits notur slepenu semināru Ventspilī par „ostu pārvaldību Latvijā”

Imants Liepiņš · 07.07.2020.

Otrdien Ventspilī vietējās brīvostas pārvaldes uzdevumā norisinājās slepens seminārs, uz kuru incognito atbraucis satiksmes ministrs Tālis Linkaits un kurā tiekot spriests par “ostu pārvaldību Latvijā”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Igors Ivanovs jau atkal aizturēts un apcietināts – šoreiz aizdomās par narkotiku glabāšanu

PIETIEK · 06.07.2020.

Knapi mēnesi uz brīvām kājām paspēja pavadīt iepriekš par sievas slepkavības organizēšanu notiesātais uzņēmējs Igors Ivanovs: kamēr krimināllieta par advokātes Allas Jurašas slepkavības organizēšanu, kura ietvaros maijā bija aizturēts I. Ivanovs, tagad ir pārkvalificēta par huligānismu, tagad viņš aizturēts un uz diviem mēnešiem apcietināts par... narkotisku vielu glabāšanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)