Menu
Foto

Mūsdienu čekisti un to metodes

Vestards Šimkus · 21.10.2021.

Mana „tautas ienaidnieka lieta nr. ...” ir nopublicēta mūsdienu čekistu jaunizveidotajā tīmekļa vietnē www.covidgudrie.com. Acīmredzot šī vietne ir radīta izmisīgā mēģinājumā stigmatizēt cilvēkus, kuri par populāro vīrusu un gandrīz tikpat populārajām vakcīnām ir publiski pauduši viedokli, kas valdošā (un vēl pagaidām – maigā) totalitārisma apstākļos tiek uzskatīts par neatbilstošu vienīgajam atļautajam.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Iesniegums ģenerālprokuroram Stukānam: lūdzu sākt pret Jurašu kriminālprocesu par epidemioloģiskās drošības noteikumu pārkāpšanu

Aivars Smans · 20.10.2021.

Saskaņā ar portāla Delfi 17.10.2021 plkst. 19:38 publiskoto informāciju „šonedēļ ar Covid-19 saslimuši arī redzami Latvijas politiķi Juris Jurašs (JKP), Kārlis Šadurskis (JV) un Mārtiņš Bondars (AP), svētdienas vakarā ziņoja TV3 raidījums "Nekā personīga".

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Latvijas valsts savdabīgie „noslēpumi” – baumas par Jaunupa kontaktiem ar organizēto noziedzību

PIETIEK · 20.10.2021.

„2021. gada 8. aprīlī plkst. 19:58 J. Ādamsons no savā rīcībā esošās e-pasta adreses [email protected] nosūtīja uz G. Silonova rīcībā esošo e-pasta adresi 28 docx. formāta failus ar dažādiem nosaukumiem, kuri liecina par mērķtiecīgu ziņu vākšanu. 10 no minētajiem failiem satur mērķtiecīgi iegūtas un publiski nepieejamas ziņas par [..]Jura Fogelsona saistību ar noziedzību,” šādi Valsts drošības dienests lēmumā par aizdomās turētā statusa noteikšanu apraksta „krievu spiega” Jāņa Ādamsona izsūtītās „neizpaužamās ziņas”. Turpinot publicēt absurdākos un smieklīgākos „Latvijas valsts noslēpumus”, kuru pārsūtīšanas dēļ J. Ādamsons jau kopš jūnija atrodas apcietinājumā, Pietiek šodien publisko vienu nu šiem „noslēpumiem” – faktiski baumu apkopojumu, kura interesantākā sastāvdaļa ir norāde uz politiķa Edgara Jaunupa un uzņēmēja Jura Fogelsona saistību ar organizēto noziedzību:

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Uzticības krahs

Pietiek lasītājs · 19.10.2021.

Tikai dažas dienas atlikušas līdz faktiskam valsts veselības aprūpes sistēmas kolapsam. Pats par sevi saprotams, ka tuvākajos mēnešos nomirs vairāki tūkstoši cilvēku no Covid - 19, bet vēl vairāk - savlaicīgi nesaņemot neatliekamu medicīnisko palīdzību akūtu saslimšanu gadījumos vai atceļot plānveida operācijas. Par jau esošām un vēl jo vairāk - sabiedrības nākotnes psihiskās veselības problēmām pagaidām nerunāsim. Reāli Latvijas medicīna pāriet uz kara medicīnas principu, kad lauku hospitāļa uzņemšanā ārsti šķiros - kuram ir jēga un iespēja palīdzēt, bet kuram, sorry, gulta un plaušu ventilācija nepienākas, jo uz visiem nepietiek tik un tā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Latvijas valsts "noslēpumi" - sākam publicēt fragmentus no "Ādamsona failiem"

PIETIEK · 18.10.2021.

„2020. gada 1. oktobrī plkst. 17:26 J. Ādamsons no viņa rīcībā esošās e-pasta adreses [email protected] nosūtīja uz G. Silonova rīcībā esošo e-pasta adresi 40 Microsoft Word dokumentu failus ar dažādiem nosaukumiem, kuri liecina par mērķtiecīgu ziņu vākšanu. 13 no minētajiem failiem satur mērķtiecīgi iegūtas un publiski nepieejamas ziņas par korupciju A/S “Centrāltirgus”, situāciju ar kontrabandu saistītajos organizētās noziedzības grupējumos, uzņēmēja D. Peimaņa slepkavību, Valsts drošības dienesta darbinieka vārdu, uzvārdu un iespējamiem informācijas avotiem, kā arī politisko nozīmīgu personu ietekmi uz Valsts drošības dienesta priekšnieku, kredītiestādēm, pret kurām strādā Finanšu iz.lūkošanas dienests un Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde, narkotiku kontrabandu, kuru organizē A. Sparāns un J. Jurašs, un par P. Rebenoka slepkavību,” – šādi Valsts drošības dienests lēmumā par aizdomās turētā statusa noteikšanu apraksta „krievu spiega” Jāņa Ādamsona izsūtītās „neizpaužamās ziņas”.

Lasīt visu... Komentāri (0)