Menu
Foto

Latvijas 25 bagātākās uzņēmēju ģimenes

PIETIEK · 13.10.2019.

Klajā nācis laikraksta Dienas Bizness ikgadējais izdevums Miljonārs, kurā jau divdesmit trešo gadu publicēts jauns Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksts, un šajā pašā izdevumā ir atrodams arī Latvijas 25 visbagātāko ģimeņu saraksts – šie dati var būt īpaši noderīgi un interesanti situācijā, kad aizvien vairāk Latvijas bagātāko cilvēku pēkšņi izjutuši vēlēšanos savus vērtīgākos uzņēmumus nodot citiem ģimenes locekļiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Laikam tiešām aroganta un augstprātīga stulbene - un svīta tieši tāda pati...

Pietiek lasītājs · 11.10.2019.

Kā paviršam vērotājam no malas, ministres Ilgas Šuplinskas izdarībās noraugoties, nākas atzīt ko līdzīgu žurnālista Lato Lapsas atziņām publikācijā "Kad izglītības ministres krēslā ir aroganta un augstprātīga stulbene".

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ventspilnieki: “”Ventbunkers” smird!” Valsts vides dienests: “Nē, smirdoņa nāca no ziedošajiem ceriņiem...”

Imants Liepiņš · 13.10.2019.

Valsts vides dienests atradis īstos, kas esot vainojami regulārā smakošanā Ventspilī: izrādās, vislielākās smakas radījuši nevis naftu, ogles un ķīmiju pārkraujošie ostas uzņēmumi, bet... vasarā ziedējušie ceriņi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Aicinu pārdomāt savus vārdus, kurus paužat publiskajā telpā: publiska vēstule labklājības ministrei

Ēstere Zemīte · 10.10.2019.

Ļ.cien. Ramona Petraviča! Katru reizi mani pārņem sašutums, kad lasu Jūsu publikācijas Facebook, kurās ir runa par bērniem institūcijās. Ja iepriekšējās reizēs varēju sevi mierināt ar domu, ka tikai nesen esat ministres amatā, ka Jums nav bijusi pieredze bērnu labklājības laukā, tad šobrīd vairs šie mierinājumi nelīdz, jo ir pagājis vairāk par pusgadu, kopš esat savā amatā, kā arī esat paciemojusies vairākās valsts institūcijās, kurās ilgstoši dzīvo bērni.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pagājušā gada dividenžu rekords – 20 miljoni eiro

PIETIEK · 08.10.2019.

Klajā nācis laikraksta Dienas Bizness ikgadējais izdevums Miljonārs, kurā jau divdesmit trešo gadu publicēts jauns Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksts, un šajā pašā izdevumā ir atrodams arī Latvijas 100 vislielāko dividenžu saņēmēju saraksts, - tas rāda tieši to, cik naudas nokļuvis kāda uzņēmēja personiskajā makā. Šodien Pietiek ekskluzīvi publicē šī saraksta pirmo desmitnieku, bet visu 100 lielāko dividenžu saņēmēju saraksts atrodams izdevumā Miljonārs.

Lasīt visu... Komentāri (1)