Menu
Foto

Veidojas divas Latvijas - vairākuma Latvija un Rīgas centra liberāļu Latvija

Raivis Zeltīts · 04.12.2020.

Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja TV intervijā nespēja atbildēt apstiprinoši uz jautājumu par tautas tiesībām grozīt Satversmi un tautu nosauca par "tikai likumdevēju", kas ir ierobežots no Eiropas Savienības puses. Manuprāt, tas ir skandalozi!

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai tiešām ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir piemērots NBS komandiera amatam?

Agris Purviņš · 04.12.2020.

Vai tiešām ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir piemērots Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatam? Ja politiķi Pūci atbrīvoja no amata dēļ automašīnas caurlaidēm, tad NBS komandiera amats valstij ir daudz nozīmīgāks un tam ir izvirzāmi daudz augstāki kritēriji! Aicinu Saeimas politiķus padomāt, ja reiz to nespēj mūsu drošības dienesti.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Latvijas Loto” valdes priekšsēdētāja: Finanšu ministrijas norādes vērā neņemsim, sabiedrību neinformēsim

PIETIEK · 03.12.2020.

Finanšu ministrijas norādes mēs vērā neņemsim un nekādu papildu informāciju sabiedrībai par savu darbību nesniegsim, - šāda satura oficiālu vēstījumu ir sniegusi valsts azartspēļu kompānijas, AS Latvijas Loto valdes priekšsēdētāja Maija Kubli (attēlā).

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Klajā nākuši jaunie Latvijas bagātāko uzņēmēju, pelnītāju, zaudētāju, dividenžu saņēmēju un patieso labuma guvēju TOP 100

PIETIEK · 03.12.2020.

Izdevniecība Dienas bizness sadarbībā ar Lursoft ir laidusi klajā izdevumu „Miljonārs”, kurā vienkopus publicēti jaunie Latvijas bagātāko uzņēmēju, lielāko pelnītāju, lielākos zaudējumus cietušo uzņēmēju, lielāko dividenžu saņēmēju un patieso labuma guvēju TOP 100.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Karaļa jaunā filma jeb Svēdeļu tupenis

Pietiek lasītājs · 02.12.2020.

Lāčplēša dienas vakarā ar lielu interesi noskatījos filmu “Dvēseļu putenis”, par kuru daudz bija stāstīts un rakstīts. Daudzi paziņas – ar bērniem vai bez, patriotisku jūtu pārpildīti vai garlaicības mākti – to paspēja noskatīties kinoteātros, un pārsvarā visi bija stāvā sajūsmā, es tikmēr biju piesardzīgs un sagaidīju izrādi sabiedriskajā televīzijā.

Lasīt visu... Komentāri (1)