Menu
Foto

Korupcija Ukrainā. 2. daļa

Ex-seržants* · 02.02.2023.

“Ir saprotams ukraiņu aizvainojums pret Rietumvalstīm, kuras iepriekš bija paziņojušas kā iemeslu Ukrainas neuzņemšanai NATO attiecīgu kritēriju neizpildi. Būsim godīgi, pamatojums atteikumam bija ne vien cenšanās izbēgt no konfrontācijas ar Krieviju, bet arī tādi faktori kā korupcija, kā arī slēptu un atklātu Krievijas ietekmes aģentu klātbūtne Ukrainas izpildvarā un parlamentā. Jāpiezīmē, ka ne Porošenko, ne Zeļenska prezidentūras laikā pietiekoši pasākumi šīs parādības apkarošanai netika pieņemti. Ir jāsaprot, ka korumpēšana ir viena no Kremļa hibrīdkara metodēm.”

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Veselības ministrija smēķēšanas tradīciju sardzē?

Pietiek lasītājs · 02.02.2023.

Var šķist, ka šis skaļais virsraksts skan pārāk ironiski, lai raksturotu Veselības ministrijas (VM) pozīciju Tabakas aprites likuma apspriešanas kontekstā. Izrādās – nē! Jo intensīvāka kļūst diskusija par smēķēšanas ierobežošanu un tās apkarošanu, jo absurdākas lietas pauž ministrijas amatpersonas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Levita paspārnē tapusī mācībiestāde uzjundī marksisma-ļeņinisma universitāšu smaku

Bens Latkovskis, Neatkarīgā · 01.02.2023.

Ar valsts prezidenta Egila Levita uzrunu un citu prominenču piedalīšanos atklāta jauna iestāde – Demokrātijas akadēmija. Kas tas par “zvēru”? Skola? Mācību kombināts? Profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanas institūts?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par zīmogu uz Artusa Kaimiņa gaļīgās pēcpuses, par kolaborantiem, par tikai spogulī saskatāmu krāniņu un par būšanu vīrietim

Lato Lapsa · 31.01.2023.

Mans viedoklis un skatījums par Artusam Kaimiņam līdzīgiem deģenerātiem un par to, vai viņiem uz visu mūžu lemts palikt draņķiem, par padomju kolaborantu sugu, par kaku un pavasari, par Egilu Levitu un “Valstsgribi”, par to, kad kaimiņveidīgajiem var uzsmaidīt jēzuliņš, un vēl šo un to.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Stulbumu no drosmes reizēm grūti atšķirt, - to var redzēt veselības ministres Menģelsones darbos un lēmumos

Pietiek lasītājs · 30.01.2023.

Ir pagājis vairāk nekā mēnesis, kopš apstiprināta jaunā Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība) valdība. Ātri vien vadošā partija ir sapratusi, kuri ir vājie valdības posmi, kuros steidzami “jādzēš ugunsgrēks”, un viens no tiem ir Veselības ministrija (VM) un ministre Līga Menģelsone.

Lasīt visu... Komentāri (0)