Menu
Foto

Bordāna ķibeles nav galā, tagad jāsniedz paskaidrojumi Zvērinātu advokātu padomei

PIETIEK · 05.10.2022.

Jāņa Bordāna ķibeles nav beigušās līdz ar grāmatas „Nāve 2” iznākšanu un viņa aizdomīgo līdzību traģikomiskajam romāna personāžam Jānim Mordānam ar segvārdu „brālis Joahims”, kā arī ar viņa vadītās partijas „Konservatīvie” izkrišanu Saeimas vēlēšanās, - tagad viņam vēl „par izrunāšanos” jāsniedz paskaidrojumi Zvērinātu advokātu padomei.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pazemīgā cerībā cerot aiztaupīt Latvijas valstij to pazemojošu rīcību...

Aldis Alliks, zvērināts advokāts · 04.10.2022.

2022. gada 8. septembrī Saeima steidzamības kārtībā pieņēma likumu “Grozījumi Latvijas Pareizticīgās Baznīcas likumā”, ar ko cita starpā noteikts, ka “Baznīca – Latvijas Pareizticīgā Baznīca ar visām tās diecēzēm, draudzēm un iestādēm, kas ir pilnīgi patstāvīga un neatkarīga no jebkādas ārpus Latvijas esošas baznīcas varas (autokefālā baznīca)” un šis “likums pilnā mērā nostiprina Baznīcas autokefālo statusu”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nav kauns zaudēt, ja esi strādājis pēc labākās apziņas, ja esi iestājies par valsts interesēm

Ivars Zariņš · 03.10.2022.

Vēlos pateikties tiem cilvēkiem, kas vēlēšanās atbalstīja mani. Paldies tiem, kas nepakļāvās nomelnošanas un dezinformācijas kampaņām, ko konkurējoši politiskie spēki un to apkalpojošie mediji vērsa pret mums. Paldies, ka atnācāt un nobalsojāt par “Saskaņu”, par līdzsvarotu valsts attīstību, par savstarpēju cieņu sabiedrībā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Daļēji zināms 14.Saeimas provizoriskais sastāvs

PIETIEK · 02.10.2022.

Pašlaik ir apkopota informācija par balsotāju izvēli visos 1055 Saeimas vēlēšanu iecirkņos, un, lai gan situācija vēl var nebūtiski mainīties, "Jaunā Vienotība" 14. Saeimā varētu būt ieguvusi 26 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība - 16, "Apvienotais saraksts" - 15, Nacionālā apvienība - 13, "Stabilitātei!" - 11, "Progresīvie" - 10, "Latvija pirmajā vietā" - deviņus mandātus. Saeimā nav iekļuvuši ne „Konservatīvie”, ne „Attīstībai/Par”, ne „Saskaņa”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Modernā kara stratēģija un taktika (2.daļa)

Ex-seržants* · 02.10.2022.

Pazīstamais ukraiņu militārais eksperts un apskatnieks Oļegs Ždanovs savā 26.septembrī YouTube kanālā izvietotajā video, runājot par ukraiņu pielietoto taktiku pretuzbrukuma gaitā Harkivas virzienā, atzīmēja, ka tur tika pielietots manevrējošs uzbrukums, un šeit eksperts saskata analoģiju ar Krievijas pilsoņkara laikā izmantoto taktiku un bruņojumu, ko savā armijā ieviesa ukraiņu izcelsmes anarhists Nestors Mahno: uz zirgu pajūga uzstādīts Maxim ložmetējs, kas tika nodēvēts par „tačanku”. Noklausīties to var šeit: https://youtu.be/aGfKCj45Xjc (17:55 – 20:25).

Lasīt visu... Komentāri (0)