Menu
Foto

„Sabiedriskais” medijs bijis spiests ievietot „precizējumu” par Tukuma „uzbrukumu”

PIETIEK · 07.05.2021.

Pēc publikācijas, kurās tika aprakstīts, kā Latvijas sabiedriskais medijs (LSM), par to nepaziņojot un neatzīstot kļūdu, izlabojis savuiepriekš sniegto informāciju par traģisko notikumu Tukumā, kad smagi apdega un pēcāk no apdegumiem mira 1991. gadā dzimis vīrietis, LSM ir labojies un publikācijai pievienojis informatīvu norādi par to, ka šāds labojums ir veikts.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Sabiedriskais” medijs paslepus izlabojis tā sniegtās "ziņas" par notikumu Tukumā

PIETIEK · 04.05.2021.

Latvijas sabiedriskais medijs (LSM), par to nepaziņojot un neatzīstot kļūdu, izlabojis tā iepriekš sniegto informāciju par traģisko notikumu Tukumā, kad smagi apdega un pēcāk no apdegumiem mira 1991. gadā dzimis vīrietis. LSM, kas pašlaik pārtiek tikai no nodokļu maksātāju līdzekļiem, ir paslepus izlabojis apgalvojumu par to, ka Tukumā ir notikusi „geju pāra aizdedzināšana” un ka ir noticis „uzbrukums”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

KNAB nevēlas pārbaudīt prokurores Leišavnieces auto iegādes „brīnumdarījumu” un „aizfutbolē” to VID

PIETIEK · 05.05.2021.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav vēlējies pārbaudīt bēdīgi slavenās Kuldīgas rajona prokuratūras prokurores Rūtas Leišavnieces auto iegādes „brīnumdarījumu” un „aizfutbolējis” no Valsts ieņēmumu dienestam (VID). Tikmēr prokuratūra jau paziņojusi – iespējamam pārkāpumam jau iestājies noilgums.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Atkal noplūdis klasificēts Finanšu izlūkošanas dienesta dokuments

PIETIEK · 04.05.2021.

Internetā parādījies vēl viens Ilzes Znotiņas (attēlā) vadītā Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) klasificētais dokuments – vadlīnijas „Noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanas prioritātes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas jomā”. Divu nedēļu laikā šis ir jau otrais FID ierobežotas pieejamības dokuments, kas ir nokļuvis atklātībā, tā pastiprinot bažas par slepenas informācijas drošību šajā iestādē. Tuvākajās dienās Pietiek publicēs pārskatu par šī dokumenta sabiedrībai nozīmīgākajām nostādnēm, bet jau šodien pārpublicējam to pilnībā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Varbūt pēc Vitenberga demisijas beidzot būtu laiks vismaz kādam profesionālim valdībā?

PIETIEK · 03.05.2021.

Pašlaik vairs nav nekādu šaubu – ja Nacionālā apvienība ir nolēmusi ne tikai paņemt pie sevis bijušo tūrisma gidu un no partijas KPV LV politikā iekļuvušo Jāni Vitenbergu, bet arī pievākt sev viņa pašreiz ieņemto ekonomikas ministra amatu, tas būs nepārprotams un cinisks pašreizējā koalīcijas līguma pārkāpums. Jautājums – kas notiks tālāk.

Lasīt visu... Komentāri (5)