Menu
Foto

Kā iekšlietu ministrs Ģirģens „pavisam nejauši” ar narkodīleri kopā nofotografējās

Pietiek lasītājs · 07.05.2021.

Ar interesi iepazinos ar publikāciju, kurā iekšlietu minists Sandis Ģirģens stāsta, kā viņš pilnīgi un absolūti nejauši kaut kad – nezin kad esot labticīgi nobildējies ar jauku cilvēku, kuram uz pieres neesot bijis rakstīts, ka viņš dažus gadus vēlāk tiks aizturēts un apcietināts kā narkodīleris. Tiesa, 99,99999999% cilvēku nekad dzīvē nenofotografēsies ar narkodīleri, bet tā saucamajam iekšlietu ministram sanāca, - taču ir kas nopietnāks par šo matemātisko apsvērumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Cik vēl ilgi katrs mērglis varēs uzskatīt, ka sunim pašam jāatrod sev iztika?

Andra Tomase · 07.05.2021.

Ļoti īsi par situāciju: pirms pusotras nedēļas saņēmu zvanu no kādām mājām Puzes pagastā, kurās pieklīdis kaimiņu suns. Ne vien šis suns, bet arī kaimiņu iepriekšējais suns jau gadiem revidējuši ziņotājas pagalmu, meklējot iztiku. Jo suņu saimnieks klaji demonstrē uzskatu, ka sunim PAŠAM jāatrod sev iztika!

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Sabiedriskais” medijs bijis spiests ievietot „precizējumu” par Tukuma „uzbrukumu”

PIETIEK · 07.05.2021.

Pēc publikācijas, kurās tika aprakstīts, kā Latvijas sabiedriskais medijs (LSM), par to nepaziņojot un neatzīstot kļūdu, izlabojis savuiepriekš sniegto informāciju par traģisko notikumu Tukumā, kad smagi apdega un pēcāk no apdegumiem mira 1991. gadā dzimis vīrietis, LSM ir labojies un publikācijai pievienojis informatīvu norādi par to, ka šāds labojums ir veikts.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Olainfarm” tiek slaukts uz nebēdu: atklātībā nonāk dati par vadības algām

PIETIEK · 05.05.2021.

Farmācijas uzņēmums Olainfarm pēc tā saimnieka Valērija Maligina nāves tiek “slaukts” vēl daudz vērienīgāk, nekā lika domāt līdz šim publiskotā informācija, - atklātībā nonākušas jaunas ziņas par uzņēmuma vadības atalgojumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Sabiedriskais” medijs paslepus izlabojis tā sniegtās "ziņas" par notikumu Tukumā

PIETIEK · 04.05.2021.

Latvijas sabiedriskais medijs (LSM), par to nepaziņojot un neatzīstot kļūdu, izlabojis tā iepriekš sniegto informāciju par traģisko notikumu Tukumā, kad smagi apdega un pēcāk no apdegumiem mira 1991. gadā dzimis vīrietis. LSM, kas pašlaik pārtiek tikai no nodokļu maksātāju līdzekļiem, ir paslepus izlabojis apgalvojumu par to, ka Tukumā ir notikusi „geju pāra aizdedzināšana” un ka ir noticis „uzbrukums”.

Lasīt visu... Komentāri (0)