Menu
Foto

Lato Lapsas iesniegums LTV: paskaidrojiet, kā tieši izpaudās „analīze”, „pētniecība” un izmeklēšana jūsu sižetā par Pīlēnu, kurā jūs tikai izlasījāt arhīva lapiņas un par tām pajautājāt Pīlēnam?

PIETIEK · 29.05.2023.

VSIA Latvijas Televīzija interneta vietnē atrodams šāds raidījuma „De Facto” apraksts (izcēlums mans): „LTV Ziņu dienesta veidotajā analītiski pētnieciskajā raidījumā «De Facto» skatītājiem nozīmīgus jautājumus izmeklē žurnālisti Matīss Arnicāns, Liene Barisa-Sermule, Ivo Leitāns- un Inga Šņore. «De Facto» uzmanības lokā ir netaisnības un pretrunas – ne tikai korupcijas, interešu konfliktu un citu noziedzīgu nodarījumu lietas, bet arī sabiedrībai būtisku cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības pārkāpumu izmeklēšana.”

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lato Lapsa: par hokeju, brīvdienu un 52 bezatbildīgajiem Saeimas kretīniem

PIETIEK · 29.05.2023.

Nevis 2023. gada 28. maijā, bet gan dienu vēlāk Latvijas hokeja komanda ieguva bronzas medaļu 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā, - tā minēts vakar ap pusnakti 52 Saeimas deputātu pieņemtajos likuma grozījumos, ar kuriem šodien, 29. maijā Latvijā izsludināta brīvdiena. 52 Saeimas populistiskie deģenerāti, kas reizē ar Egilu Levitu un viņa šallīti neietilpa hokeja izlases ģērbtuvēs, atrada šādu bezatbildīgu veidu, kā piesmērēties tautas sajūsmai, nospļaujoties par desmitu tūkstošu cilvēku un uzņēmumu plāniem un demonstrējot, cik pārdomāti vispār Saeimā tiek pieņemti valstiski lēmumi, - tā savā jaunākajā YouTube ierakstā saka Lato Lapsa. Publicējam to arī šeit.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lato Lapsa: “Vienotībai” cīņā pret Pīlēnu nākas izmantot savus vissmirdīgākos pasūtījumu izpildītājus no "sabiedriskās" televīzijas – "De Facto"

PIETIEK · 27.05.2023.

Partijai “Vienotība”, kas ir faktiskā „sabiedriskās” Latvijas Televīzijas saimniece, cīņā pret valsts prezidenta amata kandidātu Uldi Pīlēnu nākas izmantot savus vissmirdīgākos pasūtījumu izpildītājus no “sabiedriskās” televīzijas – raidījumu „De Facto”, kas trīs dienas pret prezidenta vēlēšanu pirmās kārtas esot izpētījis „tukšos plankumus” tieši U. Pīlēna biogrāfijā. „Vienotības” pārstāvi Edgaru Rinkēviču „sabiedriskā” televīzija saudzē tieši tāpat kā mediju apordeņotāju un finansējuma gādātāju Egilu Levita, kura biogrāfijas melus tā izlikās nemanot visus četrus viņa prezidentūras gadus, - šādu viedokli savā jaunākajā YouTube ierakstā izsaka Lato Lapsa. Publicējam šo ierakstu arī šeit.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

CSDD un Jelgavas valstspilsētas aitu cirpšanas un slaukšanas projektiņš

Pietiek lasītājs · 28.05.2023.

2012. gadā Jelgavā tika radīta PROBLĒMA: pa nakti centrālo ielu ''izbraukt'' – patiesībā gan izstāvēt, jo par braukšanu to nosaukt nevar) – ar auto ir ļoti grūti, jo pie katra luksofora ir jāapstājas un jāgaida pat vairāk par vienu minūti. Laikam ar kājām var tikpat ātri to posmu nosoļot: https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/luksoforu-pilseta-jelgava-13949914.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kurš un kā lobē tabakas ražotāju intereses Saeimā

Pietiek lasītājs · 28.05.2023.

Turpinoties grozījumu Tabakas aprites likumā saistībā ar cigarešu un smēķējamo vielu ierobežojumiem izskatīšanai Saeimā trešajam lasījumam, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē turpinās debates. It kā jau nekas sevišķs – deputāti un dažādi eksperti debatē ko un kā labāk iegrozīt, pārgrozīt, sagrozīt likumā, lai tikai tautai labāk. Viss taču publiski redzams, katra debatētāja centieni sabiedrībai kā uz delnas. Tomēr tikai retais ir pievērsis uzmanību to personāžu vērošanai, kuri ierodas šajā Saeimas komisijā aizstāvēt tos vai citus priekšlikumus likuma grozījumiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)