Menu
Foto

Par “Metalurgā” pazaudēto valsts naudu neviens netiks sodīts, Kalnmeiera Ģenerālprokuratūra paklusām izbeigusi kriminālprocesu

PIETIEK · 15.12.2019.

Saistībā ar Liepājas metalurgā pazaudētajiem desmitiem miljonu nodokļu maksātāju naudas ne bijušais premjers un finanšu ministrs Einars Repše, ne kāds no valsts galvojuma izsniegšanā iesaistītajiem Valsts kases un Finanšu ministrijas darbiniekiem tiesāts un sodīts netiks, - Ērika Kalnmeiera vadītā Ģenerālprokuratūra paklusām ir izbeigusi pret piecām personām sākto kriminālprocesu, kas tai bija nodots kriminālvajāšanas sākšanai.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai tiešām bēdīgi slavenās kompānijas „Homburg” bijušajiem darboņiem izdosies iznīcināt Ziepniekkalna kokus?

A.A.Siliņš · 15.12.2019.

Rakstu saistībā ar jau iepriekš pausto sašutumu par vairāk nekā 150 koku iespējamo izciršanu Ziepniekkalnā. Šai vietā bēdīgi slavenās kompānijas Homburg bijušie darboņi plāno attīstīt kārtējo lielveikalu, iespējams, pat divus uzreiz! Ja jau cirtīs kokus jeb, kā paši teikuši 4.studijas sižetā, “novāks”, tad lai tiek kārtīgi – viens veikals nocirstajiem ozoliem, otrs – vītoliem un dižkokiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Cik daudz, kad un kādā veidā Latvijai nozaga Lembergs: PIETIEK lasītājiem iespēja lejuplādēt abas Lato Lapsas grāmatas

PIETIEK · 15.12.2019.

Gan to, cik daudz un vai tiešām pat miljardu, gan to, kad un kādā veidā Latvijai nozaga Aivars Lembergs, Pietiek dod saviem lasītājiem iespēju noskaidrot pašiem, bez maksas lejuplādējot abas Lato Lapsas un kolēģu grāmatas "Rokasgrāmata: kā nozagt miljardu" un "Kas ir Lembergs: Ventspils mēra ceļš uz naudu un varu" - iznākušas attiecīgi 2010. un 2006. gadā - par bijušo Latvijas kompartijas funkcionāru, vēlāko, iespējams, vienīgo Latvijas miljardieri un tagad ASV sankciju sarakstā iekļauto Ventspils mēru.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā Latvijas valdība spēja panākt Lemberga iekļaušanu sankciju sarakstā

Imants Liepiņš · 14.12.2019.

Korporatīvās un politiskās saites, kas nav spējušas nostrādāt Latvijas elektorāta un tiesībsargājošo institūciju priekšā, atradušas dzirdīgas ausis Trampa administrācijā — tas kļūst redzams no pašu iesaistīto pušu paziņojumiem un jau iepriekš dokumentētām saiknēm.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vakar pirmo reizi piedzīvoju, kā tika nopirkti pieci Saeimas deputāti

Aldis Gobzems · 13.12.2019.

Vakar pirmo reizi piedzīvoju, kā tika nopirkti pieci Saeimas deputāti. Tas notika šādi. Bija balsojums, vai Rīgas domes vēlēšanas būs uz nedemokrātisku pagarinātu 5,5 gadu termiņu vai saglabāsies demokrātiskā kārtība. KPV LV deputāti bija nolēmuši nebalsot. Tādā veidā bija iespēja panākt, ka netiek pieņemts nedemokrātisks lēmums (turklāt otrreiz lemjot jau par tajā pašā dienā pieņemtu likumu, jo ar pirmo reizi koalīcijai nesanāca).

Lasīt visu... Komentāri (0)