Menu
Foto

Simti miljonu „airBaltic” „bedrē”, ceļu remonta masveida brāķi un defektīvā autobusu satiksme – „Konservatīvo” ministra Linkaita labie darbi

Satiksmes ministrija · 06.10.2022.

Esot satiksmes ministra amatā gandrīz četrus gadus, Tālis Linkaits virzījis būtiskas pārmaiņas nozarē ar galveno uzstādījumu – veicināt mūsdienīgu, ērtu un drošu pasažieru un autobraucēju pārvietošanos ikdienā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par „Kariņa – Levita režīma” drīzajām beigām

Aldis G.* · 06.10.2022.

Tā kā vēlēšanas Latvijā ir noslēgušās, dažiem ar spožu uzvaru, bet citiem ar bezgala lielu vilšanos, Saeimā neiekļuvušo partiju asociācijas pārstāvji vēlējās saprast, kādas tad būs jaunās koalīcijas aprises, kas tagad atbildēs par valsts turpmāko virzību un mūsu ekonomikas attīstību. Vai Latvijā turpināsies Kariņa – Levita režīms? Vai tomēr pie varas nāks jauni, profesionālāki un krīzes situācijās uz izlēmīgāku rīcību spējīgi prāti?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Bordāna ķibeles nav galā, tagad jāsniedz paskaidrojumi Zvērinātu advokātu padomei

PIETIEK · 05.10.2022.

Jāņa Bordāna ķibeles nav beigušās līdz ar grāmatas „Nāve 2” iznākšanu un viņa aizdomīgo līdzību traģikomiskajam romāna personāžam Jānim Mordānam ar segvārdu „brālis Joahims”, kā arī ar viņa vadītās partijas „Konservatīvie” izkrišanu Saeimas vēlēšanās, - tagad viņam vēl „par izrunāšanos” jāsniedz paskaidrojumi Zvērinātu advokātu padomei.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tatru idille tagad valdībā stumtā "progresīvā" Briškena un „airBaltic” vadības stilā

PIETIEK · 05.10.2022.

Ņemot vērā to intensitāti, ar kādu pašlaik, izmantojot arī „sabiedriskos” medijus, tiek mēģināts jaunajā valdībā „iestumt” mazskaitlīgo „Progresīvo” frakciju ar ilggadējo valsts uzņēmumu funkcionāru Kasparu Briškenu priekšgalā, Pietiek šodien atgādina septiņus gadus senu publikāciju laikrakstā „Diena”, kas uzskatāmi atklāj K. Briškena patieso attieksmi pret valsts interešu aizstāvību un personisko kabatu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Es zinu - visi mani nievā, es zinu - visi mani nīst!

Anda Rožukalne* · 05.10.2022.

Pret profesionālajiem medijiem vērstie vēstījumi Latvijas tvitervidē ir klaji negatīvi, liecina nesen veiktā Latvijas sabiedrisko mediju ombuda biroja "Twitter" komunikācijas izpēte. Analizējot saturu par sabiedriskajiem medijiem, medijiem kopumā un žurnālistiem trīs laika periodos no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada septembrim, noskaidrots, ka iespējams identificēt vairākus tipiskus vēstījumus un to veidošanas formas, kas tiek izmantotas ierakstos un tviterdiskusijās par medijiem un to darbinieku profesionālo veikumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)