Menu
Foto

Mūsdienu čekisti un to metodes

Vestards Šimkus · 21.10.2021.

Mana „tautas ienaidnieka lieta nr. ...” ir nopublicēta mūsdienu čekistu jaunizveidotajā tīmekļa vietnē www.covidgudrie.com. Acīmredzot šī vietne ir radīta izmisīgā mēģinājumā stigmatizēt cilvēkus, kuri par populāro vīrusu un gandrīz tikpat populārajām vakcīnām ir publiski pauduši viedokli, kas valdošā (un vēl pagaidām – maigā) totalitārisma apstākļos tiek uzskatīts par neatbilstošu vienīgajam atļautajam.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Diženi, raženi shēēēēmojoti!" – daudzbalsīgi apsveikumi Velmeram un Krastiņam dzimšanas dienās!

Pietiek lasītājs · 20.10.2021.

Oktobris ir jubilāru mēnesis. Ne tikai sirdsjaukiem cilvēkiem, bet arī izmanīgiem shēmu zīmētājiem, daudzsolītājiem un mazdarītājiem, uz kuriem likums neattiecas, vai arī tie sevi nostāda augstāk par likumu. Šoreiz uzmanības centrā Haralds Velmers un Kārlis Krastiņš.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Iesniegums ģenerālprokuroram Stukānam: lūdzu sākt pret Jurašu kriminālprocesu par epidemioloģiskās drošības noteikumu pārkāpšanu

Aivars Smans · 20.10.2021.

Saskaņā ar portāla Delfi 17.10.2021 plkst. 19:38 publiskoto informāciju „šonedēļ ar Covid-19 saslimuši arī redzami Latvijas politiķi Juris Jurašs (JKP), Kārlis Šadurskis (JV) un Mārtiņš Bondars (AP), svētdienas vakarā ziņoja TV3 raidījums "Nekā personīga".

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Latvijas valsts savdabīgie „noslēpumi” – baumas par Jaunupa kontaktiem ar organizēto noziedzību

PIETIEK · 20.10.2021.

„2021. gada 8. aprīlī plkst. 19:58 J. Ādamsons no savā rīcībā esošās e-pasta adreses [email protected] nosūtīja uz G. Silonova rīcībā esošo e-pasta adresi 28 docx. formāta failus ar dažādiem nosaukumiem, kuri liecina par mērķtiecīgu ziņu vākšanu. 10 no minētajiem failiem satur mērķtiecīgi iegūtas un publiski nepieejamas ziņas par [..]Jura Fogelsona saistību ar noziedzību,” šādi Valsts drošības dienests lēmumā par aizdomās turētā statusa noteikšanu apraksta „krievu spiega” Jāņa Ādamsona izsūtītās „neizpaužamās ziņas”. Turpinot publicēt absurdākos un smieklīgākos „Latvijas valsts noslēpumus”, kuru pārsūtīšanas dēļ J. Ādamsons jau kopš jūnija atrodas apcietinājumā, Pietiek šodien publisko vienu nu šiem „noslēpumiem” – faktiski baumu apkopojumu, kura interesantākā sastāvdaļa ir norāde uz politiķa Edgara Jaunupa un uzņēmēja Jura Fogelsona saistību ar organizēto noziedzību:

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nedrīkst noteikt līdz galam nepārbaudītu vakcīnu lietošanas obligātumu: ārstniecības profesijas pārstāvju atklātā vēstule

Latvijas Mediķu alianses 190 biedri · 20.10.2021.

1. FAKTISKO APSTĀKĻU IZKLĀSTS. 1.1. Valsts pārvalde noteiktām profesijām pieprasa obligātu sadarbspējīga sertifikāta esamību, lai pildītu savus darba pienākumus, kas nozīmē piespiedu vakcināciju pret Covid-19 infekciju, lai saglabātu savu darbu, gadījumos, kad darbiniekam nav derīga sadarbspējīga sertifikāta par Covid-19 infekcijas pārslimošanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)