Menu
Foto

Lato Lapsa: tas jautrais brīdis, kad Ruka policija pati atsūta izziņas par to, cik cieši tiesībsargāšanas iestādes saaugušas ar organizēto noziedzību

PIETIEK · 24.02.2024.

Tas jautrais brīdis, kad Ruka policija pati atsūta izziņas par to, cik cieši tiesībsargāšanas iestādes saaugušas ar organizēto noziedzību, - šādi Lato Lapsa savā jaunākajā YouTube ierakstā komentē to, ka vienas dienas laikā ir saņemti veseli divi dokumenti no Valsts policijas: no viena izriet, ka Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas pārvaldē sākts kriminālprocess ne tikai par grāmatu „Hiēnu banda”, bet arī par grāmatu „Hiēnu biznesa projekts”, bet otrs ir pavēste, no kuras izriet, ka Valsts policijas Galvenās policijas pārvaldes Kriminālizlūkošanas vadības pārvaldē pret Lato Lapsu sākts kriminālprocess un viņš atzīts par aizdomās turēto par vienu no „Vienotības” vēža pārstāvju un kolaborabtu iecienītākajiem „noziegumiem” – neslavas celšanu masu saziņas līdzekļos.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai valdība nav nokārtojusi pielaidi veselajam saprātam?

Egils Helmanis · 24.02.2024.

Esmu atgriezies no kārtēja brauciena uz Ukrainu. Ziniet, nekas tā neveicina skaidru domāšanu par drošības jautājumiem kā netāla raķetes eksplozija! Šoreiz nācās piedzīvot raķešu uzlidojumu, kurā vien dažus simtus metru no mums Slavjanskā tika sagrauta skola. Kā uzzinājām mazliet vēlāk, tajā pašā uzlidojumā bija cietusi arī skola citā pilsētā. Tajā brīdī, protams, nespēju nedomāt par mūsu jauno ģimnāziju.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

500 gadus pēc Reformācijas par vadošo reliģisko konfesiju Latvijā atkal kļuvis katolicisms

Imants Liepiņš · 24.02.2024.

Paejot pustūkstotim gadu, katolicisms atkal ir vadošais reliģijas paveids Latvijā — tāds slēdziens ir jāizdara, iepazīstoties ar luterāņu baznīcas, pareizticīgo un citu reliģisko grupu oficiālo statistiku, kas tiek iesniegta Tieslietu ministrijā, kā arī viskonservatīvākajiem datiem par katoļu skaitu Latvijā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Īsa pamācība tiesiski nevainojamas melnās kampaņas veikšanai

Profesors Dr.iur.Ringolds Balodis · 23.02.2024.

Latvijā ir vesels lērums likumu, kas noregulē, pat birokrātiski pārregulē līdz pat sīkākām niansēm, partiju un to deputāta kandidātu reklamēšanos priekšvēlēšanu laikā. Šķiet, atrunāts ir itin viss attiecībā uz trešo personu iesaisti, ziedojumu summu apmēru, dāvinājumiem un kā var tikt pie valsts budžeta finansējuma, kur var un kā tieši pretēji nevar priekšvēlēšanu laikā reklamēties. Priekšvēlēšanu aģitācijas likums, Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumu un, protams, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likums, kā arī KNAB rekomendācijas ir teju ikdienas lasāmviela partiju amatpersonām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Izgāžas Lībiņas un „Vienotības” plāni izdarīt spiedienu uz tiesām un diktēt „pareizus” nolēmumus

PIETIEK · 22.02.2024.

Ir izgāzušies „Jaunās Vienotības” pārstāves, tieslietu ministres Ineses Lībiņas-Egneres un viņas vadītās ministrijas plāni izdarīt spiedienu uz tiesām „aizdomīgās mantas” konfiskāciju jautājumos.

Lasīt visu... Komentāri (0)