Menu
Foto

Tā nemaz nav prostitūcija, kaut arī ļoti izskatās!

Vjačeslavs Dombrovskis · 27.05.2022.

Šovakar esmu pieņēmis sev ārkārtīgi nozīmīgu lēmumu spert soli tuvāk ciešākai sadarbībai ar politisko partiju apvienību “Attīstībai/Par!” – vienīgo liberāli centrisko un pragmatisko spēku, kas ir maksimāli tuvs manām vērtībām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Uzskatām, ka Ogres novada deputāti nevar lemt pret sabiedrības viedokli

Ogres iedzīvotāju sapulces rezolūcija · 27.05.2022.

Sabiedrības tiesības aizsargā Vides aizsardzības likuma 6.panta prasības. Sabiedrības vispārējās tiesības vides jomā ikvienai privātpersonai, kā arī personu apvienībām, organizācijām un grupām (turpmāk — sabiedrība) ir tiesības:

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Aizvainota narcisa greizā pasaules uztvere rada jaunu histērisku melu gūzmu par „Rīgas namu pārvaldnieku”

Ronalds Neimanis* · 26.05.2022.

Kārtējais, pārspīlētais apmelojumu savārstījums ar nosaukumu “Informācija par būtiskiem pārkāpumiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) darbībā”, kuras autors ir “anonīms” Pietiek.com lasītājs, - ir laiks atsijāt graudus no pelavām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā savaldīt pērtiķi ar granātu

Ex-seržants* · 26.05.2022.

Tā saucamo “Kolektīvo Rietumu” stratēģisko mērķi attiecībā uz Krieviju formulēja ASV aizsardzības ministrs un atvaļinātais četrzvaigžņu ģenerālis Loids Džeimss Ostins preses konferencē dienu pēc viņa un ASV valsts sekretāra Entonija Blinkena vizītes Kijevā 24. aprīlī. Citāts: “Mēs vēlamies, lai Krievija tiktu novājināta tiktāl, lai vairs nevarētu darīt to, ko tā darīja, iebrūkot Ukrainā. Viņi jau zaudēja ievērojamu daļu sava militārā potenciāla, un mēs vēlamies, lai viņiem nebūtu iespējas ātri to atjaunot.” Savā rakstā mēģināšu izvērst šo tēmu plašāk.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Rodas nojausma, kāda operatīvās informācijas gūzma atrodas katoļu baznīcas rīcībā

Māris Luste · 26.05.2022.

Prokremlisko radikāļu politiskais spārns - Latvijas Krievu savienība (LKS) iemīļojusi citēt Ogres un Ikšķiles sv.Meinarda draudzes prāvestu Konstantīnu Bojāru. Iepazīstoties ar viņa informatīvajiem “vbrosiem”, iztēle drīzāk zīmē feesbešņiku operu*, nevis sirmgalvi katoļu sutanā.

Lasīt visu... Komentāri (0)