Menu
Foto

Par Covid pacientu šķirošanu

Juris Garjāns · 04.03.2021.

Saprotu, ka podkāsts nav īsti pietiek.com formāts, bet lasītājiem tomēr varētu būt interesanta saruna ar Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijas locekli Arti Žeiguru par bez publiskas apspriešanas pieņemto normu Valsts katastrofu medicīnas plānā par Covid pacientu šķirošanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Rīdziniek un ārzemju latvieti, pārdeklarējies šonedēļ, lai varētu balsot pašvaldību vēlēšanās citur Latvijā

N. Andersons · 03.03.2021.

Tā kā Rīgā ārkārtas vēlēšanas jau notikušas, tad jebkuram rīdziniekam vai ārzemēs dzīvojošam Latvijas pilsonim iespējams šonedēļ pārdeklarēties, lai piedalītos domes vēlēšanās 5. jūnijā jebkurā citā pašvaldībā, — tādas iespējas šogad piedāvā likumu uzlabojumi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nodrošinājuma aģentūras direktoram steidzami pamest amatu varētu būt nācies kriminālprocesa dēļ

PIETIEK · 03.03.2021.

Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) direktoram Ērikam Ivanovam amatu lielā steigā varētu būt nācies pamest nevis sakarā ar aģentūras katastrofālo nespēju pārņemt Šveices jurista Rūdolfa Meroni daudzus gadus izsaimniekoto arestēto mantu, bet gan daudz vienkāršāka iemesla dēļ – saistībā ar sāktu kriminālprocesu un statusu „persona, pret kuru sākts kriminālprocess”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Prokuratūra milzu steigā reaģējusi uz Lato Lapsas interviju, nekavējoties pieprasot lietu no policijas un jau nākamajā dienā uzrādot apsūdzību „kolaboranta lietā”

PIETIEK · 04.03.2021.

Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūra ir zibenīgi reaģējusi uz laikrakstā Diena un pēc tam Pietiek publicēto Lato Lapsas interviju „Kad padomju okupācijas varas kolaborantam nepatīk vēsturiskā patiesība”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Indriķis Latvietis izziņojis jaunā “Baiļu” sērijas romāna nosaukumu un “galvenos varoņus”

PIETIEK · 04.03.2021.

„Tā. Tas nu būtu izlemts,” – šādi persona vai personas, kas ar Indriķa Latvieša pseidonīmu ir sarakstījušas trīs gada vispieprasītāko grāmatu sarakstos iekļuvušos romānus „Bailes”, „Vara” un „Nauda”, sociālajā tīklā Twitter ir izziņojušas jauno sērijas romānu ar nosaukumu „Nāve” un tā „galveno varoņu” sarakstu.

Lasīt visu... Komentāri (0)