Menu
Foto

Vairojot bažas par radioaktīvo šķeldu, „Rīgas siltums” noslepenojis ziņas par šķeldas iegādes līgumiem

PIETIEK · 10.07.2020.

Vēl vairojot bažas par iespējamu radioaktīvas Baltkrievijas šķeldas izmantošanu kurināšanai, valsts un pašvaldības īpašumā esošās AS “Rīgas Siltums” vadība (attēlā – valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis) nolēmusi slēpt datus par tās slēgtajiem līgumiem par šķeldas iegādi, šo lēmumu argumentējot ar... komercnoslēpumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Jānis Bordāns, tieslietu ministrs · 11.07.2020.

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pēc „NCH Capital” reiderisma Ukrainā Latvijas kriminālpolicijā sākts kriminālprocess

Lato Lapsa · 09.07.2020.

Pēc tam kad Latvijā pazīstamās lauksaimniecības uzņēmumu grupas Agrolats Holding īpašnieku – Paškausku ģimenes pārstāvim piederoša SIA LU Invest Ukrainā piedzīvoja desmitiem miljonus eiro izmaksājušu reiderisma gadījumu, kura īstenotājs bijis ASV investīciju fonds NCH Capital (iepriekš labāk zināms kā New Century Holdings), Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē ir sākts kriminālprocess.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Valdība plāno pārmaiņas, bet nemaz nav izvērtējusi līdzšinējo Liepājas SEZ pārvaldes darbību

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde · 09.07.2020.

Deklarācijā par Artura Krišjāņa Kariņa vadītā Ministru kabineta iecerēto darbību kā viens no mērķiem norādīts: „Lielo ostu darbībā piemērosim OECD valsts kapitālsabiedrību pārvaldības principus, palielināsim valsts ietekmi lēmumu pieņemšanā un nodrošināsim efektīvāku resursu izmantošanu. Izvērtēsim un reformēsim lielo ostu pārvaldības modeli, kā prioritāro risinājumu paredzot to pārveidošanu par valsts kapitālsabiedrībām.”

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par valsts galvu mums ir cilvēks, kuram ar melošanu nav nekādu problēmu

Neatkariga.nra.lv · 09.07.2020.

Šonedēļ grāmatnīcās nonākusi L. Lapsas un K. Bormanes grāmata par mūsu valsts prezidentu Egilu Levitu – “Viltvārdis”. Ar Lato Lapsu sarunājās Neatkarīgā.

Lasīt visu... Komentāri (0)