Menu
Foto

Veidojas divas Latvijas - vairākuma Latvija un Rīgas centra liberāļu Latvija

Raivis Zeltīts · 04.12.2020.

Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja TV intervijā nespēja atbildēt apstiprinoši uz jautājumu par tautas tiesībām grozīt Satversmi un tautu nosauca par "tikai likumdevēju", kas ir ierobežots no Eiropas Savienības puses. Manuprāt, tas ir skandalozi!

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vai tiešām ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir piemērots NBS komandiera amatam?

Agris Purviņš · 04.12.2020.

Vai tiešām ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir piemērots Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatam? Ja politiķi Pūci atbrīvoja no amata dēļ automašīnas caurlaidēm, tad NBS komandiera amats valstij ir daudz nozīmīgāks un tam ir izvirzāmi daudz augstāki kritēriji! Aicinu Saeimas politiķus padomāt, ja reiz to nespēj mūsu drošības dienesti.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Latvijas Loto” valdes priekšsēdētāja: Finanšu ministrijas norādes vērā neņemsim, sabiedrību neinformēsim

PIETIEK · 03.12.2020.

Finanšu ministrijas norādes mēs vērā neņemsim un nekādu papildu informāciju sabiedrībai par savu darbību nesniegsim, - šāda satura oficiālu vēstījumu ir sniegusi valsts azartspēļu kompānijas, AS Latvijas Loto valdes priekšsēdētāja Maija Kubli (attēlā).

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kurš uzņemsies atbildību par traģēdiju Brīvības gatvē?

Rīgas iedzīvotāja · 03.12.2020.

Rakstu saistībā ar šodien notikušo traģēdiju uz Brīvības gatves, smagajai automašīnai notriecot velobraucēju brīdī, kad tā izbraukusi no lielveikala Lidl būvlaukuma.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Prihvatizatora” Loginova atlaišana no Privatizācijas aģentūras vadītāja amata bijusi tikai fikcija

PIETIEK · 03.12.2020.

Nu jau bijušā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro šā gada februārī skaļi izziņotais lēmums atlaist par AS Possessor pārdēvētās Privatizācijas aģentūras vadītāju, bēdīgi slaveno Citadele bankas „prihvatizatoru” Vladimiru Loginovu ir izrādījies fikcija, - lai gan V. Loginovs atlaists no šīs valsts kapitālsabiedrības valdes priekšsēdētāja posteņa, viņš ir saglabājis tās reālo vadību kā Possessor izpilddirektors.

Lasīt visu... Komentāri (0)