Menu
Foto

VID Jaunzemes “darba” diena sākas ar PIETIEK publikāciju pētīšanu?

Pietiek lasītājs · 29.07.2021.

Var domāt, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes un viņas padomnieka Andreja Vaivara darba diena sākas ar portāla pietiek.com publikāciju pētīšanu, jo tikai pēc tam, kad portālā parādījās informācija par disciplinārlietas sākšanu pret VID Muitas pārvaldes vadītājus Raimondu Zukulu, VID vadība bija spiesta par to paziņot oficiāli.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Negodprātīgam un nespējīgam ģenerālprokuroram traucē... viss

Lato Lapsa · 29.07.2021.

Mēs visi zinām alegoriju par neizdarīgiem, nespējīgiem un gluži vienkārši slinkiem ļaudīm, kas mēģina attaisnoties ar visu, ko vien viņu fantāzija viņiem piespēlē, - sliktam dejotājam pat viņam starp kājām karājošies debesu zvani traucē. Tas ir pirmais, kas nāk prātā, iepazīstoties ar ģenerālprokurora Jura Stukāna šīsnedēļas atklāsmēm par „tiesu sistēmas krīzi”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pārdomas par divkosību un agresiju ideoloģiju karā

Eriks Eisaks · 29.07.2021.

Labdien, liberālie un konservatīvie spēki! Nesenais Tvnet raksts lika aizdomāties par kārtējo divkosību, atgādinot, ka LGBT cilvēki ir dažādās profesijās mums visapkārt un “var būt kāds, kuru tik ļoti nīsti komentāros”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Es atgriežos politikā

Linda Liepiņa · 29.07.2021.

Šī bilde ir ļoti simboliska. Šajā kleitā apbraukāju visu Latviju, pirms 13. Saeimas vēlēšanām tiekoties ar Latvijas tautu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ierosināta disciplinārlieta pret VID Muitas pārvaldes direktoru

Pietiek lasītājs · 28.07.2021.

Lai kā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pašreizējā ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme aizdomās par korupciju aizturēto Terehovas muitnieku lietā centās no atbildības pasargāt VID Muitas pārvaldes vadītājus Raimondu Zukulu un Sandru Kārkliņu-Ādmini, vismaz vienam no viņiem šobrīd ir nedaudz apgrūtināta dzīve.  

Lasīt visu... Komentāri (0)