Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dins

18.02.2016. 14:32

»

Andis

Par to, ka gribēju to izpildīt mani atcēla tie kas negribēja ka izpildu


Bet jums bija iespēja 3 gadus? Jūs pie varas bijāt 3 gadus! Kas tika šajos gados izdarīts? Un kas ar tām zemēm īsti ir par ko te visi cepas?

Atbildēt

Andis

17.02.2016. 22:24

»

He

Vinsh par visiem njirgajas! Ja ineta ir tik daudz slikta par sho cilveku, nav verts pat izskatit iesp. Par vinju balsot


Njirgaties nav mana miljaka nodarboshanas! Ir cits daudz slikta par sho cilveku, kursh balsoja pret vinju un nebutu verts izskatit iesp. vinjam but, jo daudz slikta par sho cilveku jau zinjo shite:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/aprupes-centra-zemgale-prieksniekam-bus-jaskaidro-iespejama-rupja-izturesanas-pret-klientiem.d?id=47072779

Atbildēt

Andis

17.02.2016. 22:11

»

Dins

Cien. Adata k-ngs


Cien.Dina k-ngs.!
Komentāri par mahinācijām visticamākais rodas aiz bezspēcības, jo ja mahinācijas būtu, tad es šeit nebūtu!

Atbildēt

Andis

17.02.2016. 22:07

»

Dins

Cien. Adata k-ngs


Par to, ka gribēju to izpildīt mani atcēla tie kas negribēja ka izpildu!

Atbildēt

Dins

17.02.2016. 11:29

Cien. Adata k-ngs.!
Ko no šī esiet izpildījuši: https://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/ac4ce736a5.html
Kā arī, kā variet izskaidrot izskanējušos komentārus par Jūsu "mahinācijām" ar zemēm un pārējiem kliedzošiem faktiem!

Atbildēt

Klāvs M.

17.02.2016. 11:12

»

Andis

Klau Klāv M.! Tu pats vismaz saproti ko runā? Naudu par aovienošanos piešķīra neievēlētietiem domes priekšsēdētājiem 100 000 LATU! viņu personiskajos kontos no Valsts kases...


Es saprotu gan! Un to ka Baložu kase bija tukša, kad to pārņēma Ķekava arī saprotu! To ka zemes tika iemainītas utt. arī saprotu. Es visu saprotu un saprotu, ka zeme ir apaļa un viss kas darīts, atgriežas reiz!
Un izskatās, Tevi te neviens īsti nemīl: http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/politika/item/18792-kekavas-domnieks-andis-adats-versisies-tiesibsargajosas-institucijas-par-pret-vinu-verstajam-publikacijam
te vēl: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/40027/bijusais-balozu-mers-salde-cilvekus-rigas-centra
un vēl daudz ko neglaimojošu var atrast...
http://deputatiuzdelnas.lv/lv/arhivs/kandidatu-arhivs/andis-adats.html
Komentāri?

Atbildēt

Pret Jurķi

17.02.2016. 11:01

»

Andis

Tad pajautā! Domāju, ka par to zina Damlics! Vai Variks! Vai Krūmiņš


Tātad tikai tukš purkšķis, lai pievērstu sev uzmanību.
Šo te nākošgad atcerēsimies, kad būs jābalso :)!
Es cik noprotu, Jūs tēmējiet uz vietu pie Jurķa partijā, pareizi dariet, norociet arī to...

Skumji ir par tiem cilvēkiem kuri Jums noticēja!
Gatis

Atbildēt

Miers

17.02.2016. 10:54

»

Andis

Mieru, tikai mieru. Tu esi vai nu Dalics vai izmeklēšanas prokurors, jo šajā stadijā neviens cits šo pleķi nevar detalizēti izpētīt! Tā lūk, jo jādomā, ka Damlics ir parakstījies saņemot apsūdzību par informācijas neizpaušanu...


Bez personīgiem apvainojumiem lūdzu!
Es atsaucos no publiski pieejamās informācijas. Kamēr nav notiesājoša sprieduma, mums nav tiesību nevienu tiesāt. Atminos, kā pats skraidiji apkārt un taisnojies, ka nevienam nav tiesību tevi sodīt un nosodīt, jo vēl nav galīgā sprieduma utt.
Lūdzu paskaties uz sevi spogulī un tad kādu kritizē, jo tu neesi galīgi kristāliņs. Es saprotu, ka tu raujies pie varas ar visām iespējām, Saeimā netiki, tagad tavs sapnis ir būt priekšsēdētāja amats.
Un tiešām novēlu tev nenervozēt un Damlica uzvārdu rakstīt pareizi.

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 19:07

»

Pret Jurķi

Klau Andi, tu kopā ar Muižnieci, te regulāri liec savus rakstus! Katrs cīnās pēc varas un naudas pa savam...


Tad pajautā! Domāju, ka par to zina Damlics! Vai Variks! Vai Krūmiņš!

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 19:04

»

Miers

Tur nav nekādu faktu, tikai dezinformācija! Damlica pleķis detalizēti izpētot neko neietekmē, tā ir tikai sabiedrības dezinformēšana un maldināšana! Lūdzu nākošreiz pacentieties pilnīgāku informāciju ievietot...


Mieru, tikai mieru. Tu esi vai nu Dalics vai izmeklēšanas prokurors, jo šajā stadijā neviens cits šo pleķi nevar detalizēti izpētīt! Tā lūk, jo jādomā, ka Damlics ir parakstījies saņemot apsūdzību par informācijas neizpaušanu!!!
Un trīs ieslodzījuma gadi ne tev ne Dalicam neko neietekmē, jo izskatās esi tik tālu degradējies, ka uzskati par normālu, ka priekšsēdētāja vietu ieņem cilvēks, kurš veicis kriminālnoziegumu.

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 19:00

»

Klāvs M.

Andis A. bija tas kurš musināja tautu nodalīties no Ķekavas novada, naudu notrallināja ko saņēma no valsts saistībā ar novadu apvienošanos utt. tagad grib atdalīties saņemt naudu un būvēt savu valstību...


Klau Klāv M.! Tu pats vismaz saproti ko runā? Naudu par aovienošanos piešķīra neievēlētietiem domes priekšsēdētājiem 100 000 LATU! viņu personiskajos kontos no Valsts kases?
Iesaku paņemt acis pirkstos un paskatīties http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/pasvaldibas/item/29479-varam-kucinska-valdibas-laika-turpinas-darbu-pie-teritoriala-iedalijuma-pilnveidosanas
Neesmu pārliecināts, bet liekas no tā tev kā aunam no jauniem vārtiem

Atbildēt

Miers

16.02.2016. 16:39

»

Andis

Saprotu, ka dažiem būs problēmas ar vēdera izeju, jo šeit ir neapstrīdami fakti


Tur nav nekādu faktu, tikai dezinformācija! Damlica pleķis detalizēti izpētot neko neietekmē, tā ir tikai sabiedrības dezinformēšana un maldināšana! Lūdzu nākošreiz pacentieties pilnīgāku informāciju ievietot!
P.S. Damlicam nav nekāda notiesājoša sprieduma, tāpat kā agrāk Tev Andi Adat vai Maļinauskim!
Nez kāpēc visi klusē par Maļinauski, kura paspārnē bija un tagad atkal ir sociālā joma! Tu ir vairāk vēlētāju kuri mazspējīgāk domāt varoši! Maļinauskis ir Ķekavas sabiedrības spogulis!

Atbildēt

Pret Jurķi

16.02.2016. 13:29

Klau Andi, tu kopā ar Muižnieci, te regulāri liec savus rakstus! Katrs cīnās pēc varas un naudas pa savam..
Bet jautājums, kā ar krimināllietu pret JURĶI, PIHTOVU, VOLKOVIČU, KRASTIŅU, JERUMU par
SIA "Baložu komunālo saimniecība" izsaimniekošanu?
Kūltūras aģentūru utt.
Vai tie bija tikai tukši vārdi?
labprāt saņemtu Jūsu komentārus, kā arī komentārus saistībā ar te dzirdētajiem faktiem par Jūsu darbību vai bezdarbību.
Ar cieņu
Gatis

Atbildēt

Klāvs M.

16.02.2016. 13:23

Andis A. bija tas kurš musināja tautu nodalīties no Ķekavas novada, naudu notrallināja ko saņēma no valsts saistībā ar novadu apvienošanos utt. tagad grib atdalīties saņemt naudu un būvēt savu valstību.
Ir cilvēki kuri iet valsts pārvaldē, lai piedalītos novada attīstībā, ir tādi kā Adats, Variks, Jurķis, Pihtovs uc., lai piesūktos nod. maksātāju naudai un uz tās rēķina uzdzīvotu, murgs kautkāds!

Atbildēt

Baložnieks

16.02.2016. 13:16

»

Andis

Paldies par jautājumiem, kuri Jums tik svarīgi, ka esat gatavs publiski melot. Līdzīgas provokācijas ir sastopamas vienīgi Ķekavas novada pašvaldības mājas lapā, bet tomēr - lai nebūtu kauns skatīties acīs Baložniekiem (patiesajiem, nevis viltvāržiem...


Andi!
Tev varas kāre ir pāri visam! Atasaucoties uz zemāk minētajiem komentāriem, Jūs kurš tik kaismīgi apmelojāt Jurķi+Pihtovu, kopā tagad kaļat plānus kā gāzt pastāvošo varu!
Es neatbalstu nevienu no ievēlētajiem, jo es balsoju par pārmaiņam, bet 100 cilv. balsis nepietika, lai šis cilvēks iekļūtu.
E#s esmu kopš dzimšanas Baložnieks un Baloži nekad tā arī nav uzplaukuši, bet izzagti, izsaimniekoti un sadalīti. Jūs Adat (negribu saukt par kungu, jo par kungu var saukt tikai cienījamu cilveku, vīrieti), Smilšu iela par brīvu atdevāt zemi kas piederēja mums, no tā ieguvāt Jūs un visādi šeptmaņi. Jūis atdevāt zemi Skolas ielā, tur pie tam bija atkal Jūsu interese kopā ar SIA Baložu siltums, kuru Jūs uzspiežat baložniekiem, pie tam, lai nopelnītu Jūs izdomājāt shēmu kā izzagt naudu no Ķekavas domes (mūsu kabatas) 200 tūkstošu apmērā, tas notika kamēr Variks nodarbojās ar Jūsu piespēlētajām spēlītēm.
Jums ar smadzenēm viss kārtībā, jo kautkā jau izkruķijaties no nepatikšanām.
Par Jūsu šeptēšanām vēl un vēl runāt, pajautājiet ko par Jums domā Smilšu ielas 9 iedz. kuri tiesājas par apkures katlkiem, kurus Jūs tipa iegādājāties utt.
Kā Jums nav kauna nomelnot citus un sevi celt augstāk par citiem. Es ceru, ka neviens politiskais spēks neņems Jūs pie sevis un paliksiet aiz borta.
P.S. Jūms varēja ticēt kādus 10 gadus atpakaļ, bet ne uz šodienu.
Ā, paldies arī par norakto šķeldas katlu māju, lai Jums tik ripo eiro kabatiņā no Baložu siltuma!

Atbildēt

termins

16.02.2016. 10:58

»

Andis

Saprotu, ka dažiem būs problēmas ar vēdera izeju, jo šeit ir neapstrīdami fakti


Kas sobrid notiek dome? Kad planots beidzot sagrupeties spejigajiem, parvietot vecas regalijas un sakt stradat? Vai tiesam visiem tie amati tik svarigi, ka nevar saiet daritaji pie daritajiem un muldetaji pie muldetajiem. Kad var gaidit rezultatu

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 00:03

»

Vizinis

Malacis Adat! Tev uztrenēta redzīga acs uz iespejamām atsevišķu personāžu interesēm: https://twitter.com/IncantiKekava/status/698050137403346945


Saprotu, ka dažiem būs problēmas ar vēdera izeju, jo šeit ir neapstrīdami fakti!!!

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 00:00

»

vilnis

Ir viltojis, jo balsojums bija pretējs...


Neslapsties pa katiem un nerādi mēli no pagultes. Izlien gaismā un uzvedies kā vecis. Ir ko pierādīt, tad pierādi, nevis tukši muldi.
Nedomāju, ka kādam ir šaubas, ka tev bikšeles slapjas un dibens nav noslaucīts.
Esi gan apkakājies un sačurājies arī un kāds kaimiņš tev arī ir uztaisījis virsū, jo es tevi jau redēju!!!

Atbildēt

Andis

15.02.2016. 23:50

»

Baložnieks

Andi Adat...


Paldies par jautājumiem, kuri Jums tik svarīgi, ka esat gatavs publiski melot. Līdzīgas provokācijas ir sastopamas vienīgi Ķekavas novada pašvaldības mājas lapā, bet tomēr - lai nebūtu kauns skatīties acīs Baložniekiem (patiesajiem, nevis viltvāržiem).
1. Es neesmu plānojis, tik deputātu komiteja risināja jautājumu par trīs ielas posmu maiņu pret ēku, kurā varētu izvietot jauniešu iniciatīvu centru, mūzikas skolas filiāli u.c. par vērtībi 350 t.e., gan jānorāda, ka starp komitejas atzinumu un Bankas apmeklējumu Andis Damlics bija pasteidzies uzrakstīt savu viedokli, nosaucot to par domes viedokli, kā rezultātā šī ideja tika norakta... par labu telpām Ķekavā!
2.Šis apgalvojums neiztur kritiku, jo tā nav patiesība, ko vajadzētu apliecināt pašam Damlica kungam. Viņš par to pārliecinājās, trešajā dienā pēc manis noņemšanas ierodoties pie manis, lai izlīgtu mieru. Gan taisnības labad jānorāda, ka solījis piektdien pavēstīt savu lēmumu viņš vairs nav ar mani pa tiešo kontaktējis, tik pakārtoti risinājis atriebības plānus par rakstā minēto.
P.s. Iespējams ka bail, vai arī neērti par saviem meliem, kuros man ir atzinies.
3. Par raksta ievietošanu es rēķinu neesmu saņēmis, tādēļ pieļauju domu, ka jums jāvēršas pie lapas uzturētāja.
P.S Cien. Kaimiņa kungs, esmu plānojis piedalīties, jo atšķirībā no Damlica kunga man nav Damakla zobena, kriminālnozieguma veidā ar brīvības atņemšanu līdz trīs gadiem, virs galvas un neesmu parakstījis līgumus par simtiem tūkstošu piešķiršanu kabatas advokātiem. Pr mani Valst kontrole nav rakstījusi neslavas pantus un es neesmu galvu slēpis smiltīs, lai ar pakaļu varētu rīkoties pēc sirds patikas.

Atbildēt

Baložnieks

15.02.2016. 15:33

Autor, neesmu saņēmis atbildes uz saviem jautājumiem!
Vai šāda ir Jūsu atieksme pret vietējiem iedzīvotājiem?

Atbildēt

vilnis

15.02.2016. 15:32

»

vētra

Lasi vecās ziņas


Ir viltojis, jo balsojums bija pretējs!
Kā arī kā izskaidros to, ka viņš gribēja "izdevīgi" iemainīt zemi pret pussapuvušām mājām Skolas ielā par ko vēl pašvaldībai būtu jāpiemaksā 200 tūkstošus eiro? Neticu, ka Jurķis, Variks utt. par to neko nezināja!
Adats ir zagligs melis, kurš gūt sev labumu vēlas par jebkuru cenu!
Kopā ar Muižnieci izkrāps un sazīmēs jebko...

Atbildēt

vētra

14.02.2016. 23:20

»

vilnis

Kā AA beidzās ar to parakstu viltošanu un Baložu kases izagšanu


Lasi vecās ziņas:
http://news.lv/Rigas_Aprinka_Avize/2014/01/21/apgabaltiesa-adats-nav-viltojis-dokumentus

Atbildēt

Pereprigožins

14.02.2016. 23:00

»

Prigožins

A.Adats ir nelietis. Es ceru,ka viņš saņems pienācīgu sodu līdz pilnīgai fiziskai un mentālai degradācijai


A.Adatu varētu sodīt, ja būtu par ko, bet Damlicam gan damakla zobens virs galvas. Pēc lidostas krimināllietas šeptē uz iedzīvotāju rēķina. Tagad nu lokās kā māk ar Varika mīļākās berzinas palīdzību!

Atbildēt

kaimiņš

13.02.2016. 18:08

Ar nožēlu un skumjām noskatos uz šo pašvaldību. Vieni apvērsumi, revolūcijas, amatpersonu maiņas un to pavadošā kasīšanās. Man jautājums šīs pašvaldības iedzīvotājiem - par ko Jūs vēlat, ja tas atkārtojas no saukuma uz sasaukumu? Vai tiešām Jums ir vienalga kas tur pie Jums notiek? Vai nevaraqt vienreiz ievēlēt tādus deputātus , kas nekasās, bet strādā pašvaldības un iedzīvotāju labā? Nav savi, sauciet palīgā kādus no malas? Jums tās nav vēl apniscis kas tur pie Jums notiek?

Atbildēt

Prigožins

13.02.2016. 15:51

A.Adats ir nelietis. Es ceru,ka viņš saņems pienācīgu sodu līdz pilnīgai fiziskai un mentālai degradācijai.

Atbildēt

ko tur dalīt

12.02.2016. 13:27

Jūs varētu pateikt, ko dalīt tajā lauķu ciema, tā pat nav pilsēta, bet ciems!
Ko var cepties... google.lv nekā laba nav atrodams ne par Adatu, ne par Damlicu....
Un kāds te vēl sakars ar Baložiem...
Raksts baložu s..u vērts...

Atbildēt

Justs

12.02.2016. 12:23

»

vilnis

Kā AA beidzās ar to parakstu viltošanu un Baložu kases izagšanu


Nekā nebeidzās, galvenie naidnieki Vienotības Jurķis kopā sadziedājās ar Adatu un dejo tango. Kopā plāno kā laupīt tālāk nabaga muļķīšus Ķekavas novadā.

Atbildēt

Vizinis

12.02.2016. 11:42

Malacis Adat! Tev uztrenēta redzīga acs uz iespejamām atsevišķu personāžu interesēm: https://twitter.com/IncantiKekava/status/698050137403346945

Atbildēt

vilnis

11.02.2016. 16:10

Kā AA beidzās ar to parakstu viltošanu un Baložu kases izagšanu?

Atbildēt

plintus

11.02.2016. 16:06

»

Baložnieks

Andi Adat...


Adats ir mīzējs un nedzirdēsim nekādu sakarīgu atbildi!
Ceru, ka ar savu Jurķa/Pihtova koalīciju, sēdēs opozīcijā! Tas Jerums arī necilvēks, ielīda poliklīnikā un noslēdza ar sevi līgumu, ka neaizskarams!
ieva salaiž ar Baložu pārvaldnieku Lauri, abi viens otra cienīgi!
Ķekava ir miskaste liela un attīstības ilgi tur nebūs!

Atbildēt

Baložnieks

11.02.2016. 15:58

Andi Adat!
lūdzu atbildiet uz šiem jautājumiem:
Vai Jūs plānojāt pagājušo gad iemainīt Ķekavas pašvaldībai piederošu zemi, pret mājām Skolas ielā, Baložos ar Ķekavas novada piemaksu 200 k?!
Vai jums nav neerti skatīties acīs sabiedrībai, jo pats mēģinājāt gāzt Damlicu, lai kļūtu par pr-tāju?
Cik maksā šāds raksts?
Vai Jūs planojiet piedalīties nākošajās pašvaldības vēlēšanās?
Ar cieņu
Jūsu kaimiņš!

Atbildēt

to ha

10.02.2016. 20:29

»

ha

Incanti - vai Bērziņa tagad guļ arī ar Danlicu? Vai arī šo pienākumu turpina pildīt Lauriņa


lidostā ar viņš aplidoja kādu taxfree pārdevēju,kamēr dāmīti VIP zālē iekārtoja...

Atbildēt

Laimdota

10.02.2016. 18:20

10 deputāti izliekas, ka uz sēdē izskatāmie jautājumi uz viņiem neattiecas. Fenonomens!!

Atbildēt

hmm

10.02.2016. 17:20

Pietiek varētu pačekot-izskatās, ka vairums komentu varētu būt no vienas IP adreses

Atbildēt

ha

10.02.2016. 15:55

Incanti - vai Bērziņa tagad guļ arī ar Danlicu? Vai arī šo pienākumu turpina pildīt Lauriņa?

Atbildēt

Pedro

10.02.2016. 14:36

Es par otro vietnieku neietu.

Atbildēt

nu nu

10.02.2016. 11:05

kā vienmēr a_ats ir ņemts un apbižots nabadziņš. visu tik labi darījis, līdz atnāk tie visi citi sliktie un visu sabojā. tikai viņš tas labiņais. varbūt Ad_ts vēlas pats pastāstīt par saviem daudzajiem "labajiem darbiem".. piemēram iesaisti teritorijas dalīšanā privātmāju attīstītājiem Baložos un viņu interešu īstenošanu ķekavas pašvaldībā.

Atbildēt

Hihi

10.02.2016. 03:15

Damlitz- atkal zīmīgs uzvārds. Ar tādu uzvārdu un tautību nav brīnums, ka viņu piesedz savējie un ļauj šeptēties. Tā ka bauri, stāviet malā un skatieties kā īstie jūdi strādā!

Atbildēt

ha

09.02.2016. 21:42

»

ja

nemaldos, tad par lidostu viņam draud reāla tiesvedība - vai tik lieta jau nav uz tiesu aizsūtīta vai arī tūliņ sūtīs. Vēl jau krimināllieta par advokāta Muižnieka līgumu - tur jau abi ar Variku varēs kopā sānus sildīt


kur Damlics parādās, ur s..di pilna krājkasīte :) pret viņu jau cik krimināllietas ir tikušas ierosinātas,bet stieptas tik ilgi, kamēr izlien caur adatas aci.Vajag papētīt,kurš viņu piesedz un šķūrē amatos...

Atbildēt

Ha ha

09.02.2016. 20:12

Damlics iebraucis auzās, laikam kompromatu kas par viņa lidostas lietām un sākumskolas būvniecību aizmirsis. Tulīt Adats visu izvilks ārā.

Atbildēt

Ķekaviņš

09.02.2016. 20:07

Variks ar Damlicu padalijies ar ieleni Bērziņu - lojalitāte priekšsēdim PR akcijās tagad - garanķirovka! Krūmiņ, turi acis vaļā!

Atbildēt

ja

09.02.2016. 19:52

»

Damlicss

Nu rekā tās lietas var sastrādāt. Par to ko sastrādāju lidostā nekass :) Arī par šito nekass :). Uz Katlakalnu ... kas man viņi. Ka tik dālderi ripo


nemaldos, tad par lidostu viņam draud reāla tiesvedība - vai tik lieta jau nav uz tiesu aizsūtīta vai arī tūliņ sūtīs. Vēl jau krimināllieta par advokāta Muižnieka līgumu - tur jau abi ar Variku varēs kopā sānus sildīt :):)

Atbildēt

heh

09.02.2016. 19:44

Baložu svētais ierunājās, par paša varoņdarbiem eposu varētu sarakstīt.

Atbildēt

Damlicss

09.02.2016. 19:21

Nu rekā tās lietas var sastrādāt. Par to ko sastrādāju lidostā nekass :) Arī par šito nekass :). Uz Katlakalnu ... kas man viņi. Ka tik dālderi ripo !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: