Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

23.07.2015. 15:18

»

Tak pakaries, muļķi, nemoci savi un citus


Tak pakaries, muļķi, nemoki savi un citus!

Atbildēt

23.07.2015. 14:36

»

kad likums ir slepkavu rokās

Vienreiz pārkāp pāri savai verga dvēselei. Un atmosties. Baidies no linča tiesas? Gulāgā nomocītie, aušvicē nobadinātie, gāzes kamerās nosmacētie tika iznīcināti 100% likumīgi, atbilstoši likuma punktam un garam. Gulāgā nokļuva tie, kuriem slepkavas tiesās "piešuva" likumīgu pantu un uztaisīja likumīgu...


Pompozais Liepājas tiesas nolēmums bija mākslīgi organizēts, tāpat kā protesti un ņemšanās ap šo lietu ar noteiktu mērķi, lai novērstu sabiedrības domas un uzmanību no fakta, ka melnie un krāsainie ir ceļā uz Latviju un Latvija nevar to ES liegt, ka Latvija glābs Grieķijas budžetu tāpat kā Parex un 20 ārvalstu bankas. Muļķa tautiņai „ nolaiž tvaiku” citā veidā – praidisms, pedofīlisms.. lai tā domā par šim lietām, nevis par genocīdu pret latviešu tautu, kuru joprojām padzen no Latvijas.

Atbildēt

23.07.2015. 14:35

»


Tak pakaries, muļķi, nemoci savi un citus!

Atbildēt

featherweight - vsv

23.07.2015. 01:11

Nu ne, tak jau.. man gan nav NEKĀDAS vēlmes likt lapsam "staipīt lapsas krāniņu" vai kko tmlīdzīgu! Phui!
Lai viņš staipa pēc savas iniciatīvas! Nedomāju, ka mums tajā procesā būtu jāpiedalās.
Es varētu vienīgi iedot pa nagiem ar lineālu. Un pa krāniņu. Lai vairāk tā nedara.

Atbildēt

nost ar cenzūru!

22.07.2015. 23:48

»


Tak es neesmu lapsa! Es esmu cits personāžs! Man ar lapsu arī konflikts. Materiālas un morālas dabas. Un ar tevi arī. Vai nu jūs abi esat psihi, vai nu es. Vai arī mēs visi trīs. Laba kompānija. Īsts durdoms. Un vēl lapsa ar savu bloķēšanu, kā sūds pa biezputru.
Jautrībai jābūt. Citādi es nepiedalos.

Atbildēt

>>

22.07.2015. 12:02

»

V.S.V (dažkārt arī O.M.©)


Atkal tu klāt kā saukts vai aicināts... oh mein Gott!:@

Atbildēt

protams, ka tev neinteresē

22.07.2015. 11:59

»


Kas arī bija jāpierāda.
Nevajag draudēt ar ne-anonimitāti. Mēs visu zinām. Un saprotam, kādas būs sekas. Jo slepkavas "likumā" nesnauž.
Tev laiks pusdienās. Par "valsts" naudu.

Atbildēt

kad likums ir slepkavu rokās

22.07.2015. 09:41

»


Vienreiz pārkāp pāri savai verga dvēselei. Un atmosties. Baidies no linča tiesas? Gulāgā nomocītie, aušvicē nobadinātie, gāzes kamerās nosmacētie tika iznīcināti 100% likumīgi, atbilstoši likuma punktam un garam. Gulāgā nokļuva tie, kuriem slepkavas tiesās "piešuva" likumīgu pantu un uztaisīja likumīgu spriedumu "tautas vārdā". Cik netaisnīgu spriedumu ir pieņemts Latvijas tiesās, cik cilvēku un dvēseļu iznīcinājušas resnās cūkas? Simtiem? Tūkstošiem! Ekonomiska iznīcināšana, upuru atkārtota pazemošana ir arī slepkavība. Nogalināt var arī ar netaisnīgu spriedumu, piemērojot solvitas āboltiņas un zzs veida "tiesiskumu". Katru reizi, kad smirdošās nelietes uzcep kārtējo brīnumu "Latvijas tautas" vai "Latvijas Republikas" vārdā, viss naids pret konkrētu korumpētu smirdīgu cūku tiek pavērsts pret valsti un tautu. Tā tiek iznīcināta valsts, tauta un cilvēki. Un paliek tikai cūkas un verga dvēseles kā tu, kuri pakalpīgi liec muguriņu cūku rakstītiem un cūku piemērotiem likumiem. Tādi kā tu esat slepkavu līdzdalībnieki. Likuma ievērotāji, kārtības nodrošinātāji. Kas faktiski ir mafioza, bet legalizēta, noziedzīga struktūra.
Cik bērnu no Latvijas aizadoptēti orgānos, pedofīlu izpriecām, ar izvarotu identitāti? Cik latviešu un citu Latvijā dzimušo izstumti no mājām un dzimtenes, bez iespējas atgriezties? Likumīgi. TIESISKI. "LATVIJAS REPUBLIKAS" un "LATVIJAS TAUTAS" vārdā.
Kad netaisnības apmērs sasniedz kritisko robežu, neizglītotās un pakļautībā turētās masas svars noslauka visu savā ceļā. Diemžēl tas nenoslauka cūkas, bet iznīcina "citādo", intelģento, spējīgo, talantīgo un veiksmīgo. Un sākas viss no gala.
Un pirms brēkāt par linča tiesu pret cūkām, painteresējies, kas un kādā veidā šajā valstī spriež linča tiesu cilvēkiem. Linča tiesa tiek piemērota ikdienā pret tiem, kuri izrādījušies apdraudējums noziedzīgi mafiozajai, bet absolūti legālajai padomju kolektīvajai cūku fermai.

Atbildēt

Aleksandrs Strods

22.07.2015. 09:17

Ne tik pauž viedokli , bet kā norādīju vairākos komentāros, t.sk. http://www.pietiek.com/raksti/kapec_ kalnmeiers__iesledza_atpakalgaitu__ari_augstas_prokuraturas_amatpersonas__piesegusas__knab_nelikumibas/komentari,http://www.pietiek.com/raksti/kalnmeiers_nav_spejis_vai_velejies_policijai_sniegt_faktus_par_knab_parkapumiem tiek grozīts Drošības iestāžu likums ,bet tā kāV.V.Freiberga nobloķē šos grozījumus 2009.g. 1.03. tiek grozīts KPL (stājas spēkā ar 2009.g. 1.07. ) Safabricētajā lietā pārsūdzu lēmumus LR Ģenerālprokuroram, bet 2008.g. atbilde...ar Jums turpmākā sarakste tiek pārtraukta .
Arī tiesas ir kā PSRS "traoikas", "Tiesāšanās kā ķēķis " , "Cits ķēķis " Kā norādīju komentāros,ka lai nepieļautu aizstāvēšanos un pārstāvību Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas arhīva pārzine S.Valtere izsniedz juridiski nederīgu izziņu, PML Jelgavas nodaļas vadītāja I.Pučeta izdod juridiski nederīgu pirmuzskaites veidlapu u.t.t. un nepalīdz ne iedzīvotāju reģistra dati un iesniegtie tiesā dokumentu oriģināli , pirms tiesas sēdes tiesas slēgtajā zonā tiek ieaicināta lieciniece , tiesnese D. Skrauple lēmumu pieņem ne likumā noteikto 15 dienu laikā, bet 3 mēnešu laikā , nepalīdz ne tiesas, ne tiesneses noraidījums (tiesnese D. Skrauple piedraud ar izdzīšanu no tiesas zāles ).Un nekādas disciplinārlietas.
Daina Viņķele un zv. advokāts Jānis Ernstons neņem vērā , ka eksperts atzinumā norāda..log failos nav bijis informācijas par darbībām...,tāpat kā viņus neinteresē , ka 19 narkomāni, alkoholiķi, agrāk tiesātie salauž visas mēbeles, apzog, iznīcina mantas, desmitiem reižu inficē datoru...( kriminālprocess Nr. 11220071806 ).Tāpat kā neinteresē mans alibi ( pat nenopratina pieteiktās personas ) , neizprasa dokumentus , nepiesaka ekspertīzes ( rokrakstu, daktiloskopisko un videoieraksta ) ,neņem vērā, ka ppiie liietas iztrūkst desmitiem attaisnojošu dokumentu, ka viltoti dokumenti , nepārsūdz 2010.g. 9.12. lēmumu u.t.t.,u.t.t.
2011.g. 16.05. konstatēju, ka dārza mājā 2011.g. no 4.01. līdz 16.05. ir nodedzināta elektrība 100 kw. , nodedzināta malka ( vismaz 6 kubikmetri) , izsisti pirtij no sienas 4 baļķi ,līdz ar to ir pilnīgi jāpārkrauj pirts, izmaksas ap Ls. 2000, izsists logs uzlauztas durvis un vēl citai saimniecības ēkai izsists logs, salauztas mēbeles .2015.g. 15.01. pēc plkst. 21:00 tiek nodedzinātas saimniecības ēkas ar mēbelēm, dārza inventāru, kokmateriāliem. 2015.g. 28.01. ap plkst. 18:00 tiek nodedzināta pirts.Liecinieki redz dedzinātājus, bet vairāk kā pusgada laikā netiek atklāts noziegums. Lūk kā izrēķinās ar cilvēkiem, kas Latvijā atklāj korupciju!!!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.07.2015. 08:17

»


Iepriekšējo reizi, kad veltījāt savu uzmanību manam viedoklim, jau informēju, ka Jūsu viedoklis man, Jūsu paša vārdiem izsakoties, NEINTERESĒ, ABSOLŪTI.

Tā kā atbilde uz iesniegumu ir dota iepriekš, un tā saturs attiecībā uz iepriekšējā iesniegumā norādītajiem tiesiskajiem vai faktiskajiem apstākļiem pēc būtības nav mainījies, atbilstoši Iesniegumu likuma 7.panta 1.daļas 5.punktam šis un Jūsu turpmākie viedokļi tiek atstāti bez izskatīšanas.

Jauku Jums dienu!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.07.2015. 22:05

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Tavā tekstā neiedziļinājos (kaut mēģināju) - ļoti daudz burtu un doma ne pārāk skaidri noformulēta, kaut gan, pieļauju, JURIDISKI korekta un TIESISKI pareiza.
No savām VIRTUVES, jeb kā Tu saki, sadzīves likumu sapratēja pozīcijām gribēju vēstīt tikai to, ka, pienākot brīdim, kad TAISNĀS TIESAS likumīgi taisīto, pūlim (nu tādiem kā es) neizprotamo (juridiski pareizo) spriedumu kopums pārsniedz kādu kritisko masu, pūlis sāk spriest SAVU tiesu (nu, Deivida Linča vārdā nosaukto)...
Un viņiem "kl 511.P" ir pilnīgi pie... nu kā Tev to pateikt :D
P.S. Svecīti turējis neesmu, bet pietiekami krāsaini sapņi ir rādījušies, lai uzskatītu, ka teicienam "šauj bez brīdinājuma, rok bez mācītāja" ir arī kaut kāds materiāls pamats...

Atbildēt

kad govis dēj spriedumus biezos mēslu slāņos

21.07.2015. 21:16

»

www.govlayer.lv

> Likumā "Par tiesu varu" expresis verbis ir...


Gov layer - gov (mēslu) slānis? Jeb gov dējējs?

Atbildēt

durdom

21.07.2015. 21:11

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


"Spriedumam jābūt tiesiskam un pamatotam", bet ne taisnīgam? Da tu esi.. vispār... psihopātu koppalātas iemītnieks!
Kāda hrena tautai, man, tev pašam, dolbajob, vajag tiesiskumu, ja nav taisnīguma? Bez taisnīguma tiesa ir tikai inkvizīcija, totalitāras varas instruments, kur likuma pantu var piemērīt kā zābaku tavai stulbajai galvai. Un nopamatot var arī jebkuru idiotiju. To lieliski pierāda tie makulatūras blāķi, kas tiesās sacepti.
Bez taisnīguma un morāles tavs tiesiskums ir grīdas lupata, ko valdošā vara izmanto, lai aizbāztu muti tiem, kuri savu sirdsapziņu un cilvēcību nav maizē noēduši un bāreņos no.isuši.
Mums katram esot sava morāle? Maldies. Mums ir viena morāle, tikai TEV un bidlām tiesās un advokātiem ir citāda - dubulta morāle. Un pamuļķim 19:37

Atbildēt

KG, jurists

21.07.2015. 21:11

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Tiem , kuri noniecina taisnīguma kategoriju, paskaidrošu, ka gan likumā par tiesu varu, gan procesa likumos utt. taisnīgums ir tiesām vērā ņemams faktors. Taisnīgums izriet no sirdsapziņas jeb godaprāta, un tas caurmērā visiem cilvēkiem ir vienāds.
Bet pēc advokātu raksta būtības varu pateikt, ka tiesnešu iecelšana "uz mūžu" bija un ir liela kļūda. Vajadzēja noteikt pārbaudes laiku un tikai pārbaudi izturējušos tiesnešus apstiprināt amatā bez termiņa ierobežojuma. Tagad, diemžēl, Latvija joprojām nav tiesiska valsts. Un nav arī demokrātiska, Latvijā kopš 1995.gada valda partokrātija. Kamēr tas tā, mums paliek maz cerību uz iespēju tiesās panākt taisnīgu, objektīvu, ar tiesību normām pamatotu nolēmumu. Tas arī tāpēc, ka likumi nav sakārtoti, to ir pārāk daudz, tie cits citu pārklāj, speciālie likumi atceļ, piemēram, Civillikumu, tiesneši pēc savām interesēm var taisīt "likumīgu", bet netaisnīgu, neobjektīvu nolēmumu, pat nenoskaidrojot lietas apstākļus procesuālās ekonomijas dēļ... Otrās, trešās instances tiesneši savukārt var nemotivēt pārsūdzības, likums to atļauj, jo partejiskais likumdevējs tā noteicis un vēlas ne tik daudz taisnīgus nolēmumus, bet lai nebūtu ilgstošu procesu... Prevalē tiesu patvaļa bez pienācīgas kontroles un uzraudzības. Starp citu advokātiem tādā jūklī klājas labi.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.07.2015. 20:39

»

www.govlayer.lv

> Likumā "Par tiesu varu" expresis verbis ir...


Bija kļūda, pareizi bija jābūt:
www.govlawyer.lv

Atbildēt

www.govlayer.lv

21.07.2015. 20:37

> Likumā "Par tiesu varu" expresis verbis ir
> ierakstīts: "Nav pieļaujama nekāda

Kritizēja konkrētu tiesu laikam PĒC sprieduma,
tāpēc nav ieraugāms, ka būtu darīts kaut kas,
kas aizliegts likumā, laikam neviens neprasa
1. vai nākamās instances tiesai mainīt spriedumu,
tā ir kritika, sprieduma nopēlums:

> tiesas spriešanas
= tas nozīmē - līdz spriedumam

ierobežošana,
iespaidošana,
ietekmēšana
, tieši vai netieši draudi,
citāda prettiesiska iejaukšanās tiesas spriešanā neatkarīgi no tā, kādā nolūkā un ar kādu ieganstu tas tiktu darīts.
Likumdošanas aktos noteiktajā kārtībā aizliegtas demonstrācijas un piketi tiesu ēku telpās. Jebkura tiesneša ietekmēšana un iejaukšanās tiesas spriešanā sodāma likumā noteiktajā kārtībā."

Atbildēt

21.07.2015. 18:35

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Tautai piespēlē un ar piketiem organizē protestus pret apzināti organizētām Liepājas tiesas nolēmuma „aplamībām” , ar ko "nolaist tvaiku" sabiedrības drošības interesēs saskaņā ar Operatīvās darbības likumu un valsts noslēpumu - par valsts naudu. Lai nu muļķu tautiņa stihiski pati neorganizējas neiziet ielās pret nēģeru un krāsaino imigrantiem, kas ir ceļā uz Latviju, un Grieķijas glābšanu ar mūsu naudu.


Jo kurš gan nesaprot, ka Latvijas pilsoņi bēgļu gaitās glābās uz civilizētam valstīm, nevis ĀFRIKU! Mums nav jāuzņem krāsainie bēgļi! Un nav jāattīsta terorisma iedīgļi Latvijā , lai arī zināmas aprindas to vēlas!!!


Tieši tāpat tika organizēti 2009. gada 13. janvāra notikumi Doma laukumā, vēlāk satracinātam pūlim izsitot Saeimas ēkai logus. Otra rītā dīvainā kārtā logi bija jau jauni ielikti - jo tie uztaisīti jau gaidīja uz ielikšanu.

Atbildēt

21.07.2015. 18:28

Putu dzīšana turpinās.

Tautai piespēlē un ar piketiem organizē protestus pret apzināti organizētām Liepājas tiesas nolēmuma „aplamībām” , ar ko "nolaist tvaiku" sabiedrības drošības interesēs saskaņā ar Operatīvās darbības likumu un valsts noslēpumu - par valsts naudu. Lai nu muļķu tautiņa neiziet ielās pret nēģeru un krāsaino imigrantiem, kas ir ceļā uz Latviju un Grieķijas glābšanu ar mūsu naudu.


Jo kurš gan nesaprot, ka Latvijas pilsoņi bēgļu gaitās glābās uz civilizētam valstīm, nevis ĀFRIKU! Mums nav jāuzņem krāsainie bēgļi! Un nav jāattīsta terorisma iedīgļi Latvijā , lai arī zināmas aprindas to vēlas!!!


Tieši tāpat tika organizēti 2009. gada 13. janvāra notikumi Doma laukumā, vēlāk satracinātam pūlim izsitot Saeimas ēkai logus. Otra rītā dīvainā kārtā logi bija jau jauni ielikti - jo tie uztaisīti jau gaidīja uz ielikšanu.

Atbildēt

Vo

21.07.2015. 18:06

Raksts, kur's aizstaav neeso'su tiesiskumu un neeso'su tiesne'su neatkaiibu!

Atbildēt

2015

21.07.2015. 17:10

»

1905

DEMOS - Tauta...


Nu nav tam nosaukumam sakars ar tautas varu. Varai jābūt svētai lietai un pūļa instinkti nav savietojami ar varas patieso būtību. Mediju vai soc. tīklu uzkurināts pūlis laiku pa laikam kaut kur nogāž esošo varu, bet tas nenozīmē, ka tam ir jebkāda sakarība ar tautas varu (visas tautas interesēm ). Pūļa vara laikam saucas linča tiesa, bet varu uzurpēs kārtējā kliķe, kas uz mirkli piebalsojusi pūlim. Vēšenas nekad neatspoguļo patieso tautas gribu, jo manipulācija ar cilvēku uzmanību vienmēr ir ar esošo varu saistītu profesionālu rokās

Atbildēt

Bomzus=Bonzus

21.07.2015. 16:59

»

Bomžu Advokātam

Pastāstiet, kas jūsu izpratnē ir BOMŽI, kuriemm sniedzat pakalpojumus


Nezinu ko te dara bomžuadvokāts, bet ir dzirdēts, ka firmas noraksta uz bomžiem-bonzām, bet tiesas pilvaras advokātiem ir spēkā, jo nav jau kas tās atsauktu. Ar pilnvarām var dažreiz ko interesantu sadarīt.

Atbildēt

Mumins

21.07.2015. 16:55

Es tik' saprast nevaru, ko tie ķēķa darboņi te sacepūšies? Tie tač bez maksas nevienu vārdu nepateiks, bet te - vesels raksts! laikam LL vai Pietiek honorāru nofinansējis.

Atbildēt

Murovejs

21.07.2015. 16:48

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Pirms ilgiem gadiem lasīju valsts un tiesību teorijas grāmatu augstskolu studentiem. Pašā sākumā bija skaidrojums tam, kāpēc tiek pieņemti tie vai citi likumi, un kā viens no aspektiem tika minēts, ja pareizi atceros, konkrētās sabiedrības dzīvesveids, mentalitāte un izpratne par taisnīgumu (vārds vārdā neatceros, bet doma - apmēram tāda). Ja šodien tais grāmatās vēl arvien tas ir, tad tas nozīmē, ka tiesiskums tomēr izriet no taisnīguma jēdziena.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.07.2015. 15:57

»

duouno

10% kļūda? LV tiesās? Nesmīdiniet. Tas, kas notiek lv tiesās saucas vienā vārdā - BEZPREDEL. Un nekāda uzraudzība un pārbaudes tur nepalīdzēs. Tas ir 100% zaņķis. Zaņķis, kuru vajag likvidēt pēc iespējas ātrāk, jo ilgāk šis augonis būs uz Latvijas miesas, jo smagāks gals. Tieši tiesas un tiesneši kopā...


piekrītu
"Slepkavas smirdīgos flaneļa halātos ar govs ķēdi kaklā, milzīgiem parādiem un zirņa lieluma smadzenēm"

Nav nekādu šaubu, ka daudzus tiesu varas darboņus vajadzētu apcietināt (domāju nekļūdīšos ja šis skaitlis ir vismaz simtos) tā teikt līdz apstākļu noskaidrošanai

Atbildēt

Viedoklis

21.07.2015. 15:13

»

Čiekurs Egles dēls

Ir divas lietas: tiesiskums un taisnīgums. Tiesiskumu veido rakstītie likumi un to interpretēšana tiesā. Taisnīgumu veido sabiedrības tā brīža morāle. Ja likumi tiek pieņemti un interpretēti atbilstoši sabiedrības morālei, sabiedrība izmanto tiesu varu. Savukārt, ja tiesas spriedumi tiek taisīti "likumīgi...


Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā.
No tā tad arī rodas visādi (viņuprāt)pārgudri spriedelējumi, neizprotot cik tas valstiski sistēmiski ir bīstami, daļai no komentērtājiem acīm redzot vispār nespējot spriest tādās lietu kategorijās.
ŠIS PIERĀDA, KA LAIKAM JAU DAĻA LATVIEŠU IR VISKOMPETENTĀKIE JOMĀS, KURAS VISPĀR NEPĀRZINA!
Čiekur! Tu laikam acīm redzot neaptver, ka TAISNĪGUMS NEVAR BŪT ARGUMENTU KATEGORIJĀ TIESAS NOLĒMUMA PIEŅEMŠANĀ!!!!!!!!!!!
tO ĻOTI PILNĪGI ATKLĀJ kl 511.P., KAS NOSAKA TIESAS NOLĒMUMA TAISĪŠANAS KRITĒRIJUS- tam jābūt TIESISKAM UN PAMATOTAM!!!!
Jebkuru citu kritēriju piemērošana automātiski rada nolēmuma atcelšanu!!!
Nedaudz pārdomām:
Katra sabiedrības daļa taisnīgumu, morāli var uztvert savādāk. Tiesas nolēmums nedrīkst vadīties no konkrētā laika faktiskās KONJUnKTŪRAS, ko sabiedrība iedomājas par taisnīgu esam. Ja mēs sāksim tiesu spriest pēc tā brīža kādas sabiedrības daļas taisnīguma apziņas un morāles (sabiedrība nav viendabīga izpratnēs un uzskatos), tad var izrādīties, ka reāli noziedznieki ir attaisnojami, jo sabiedrības liela daļa varbūt neciena likumus!
Nemaz nešaubos, ka lielai daļai sodīto, tajā skaitā administratīvā kārtā, likums var likties absolūti netaisnīgs tā bardzības dēļ.
Cietušajai pusei savukārt var likties, ka likums ir netaisnīgs diametrāli pretēju iemeslu dēļ!!!
Līdz ar to faktiski pat vienā laikā nevar pastāvēt KONSTANTS jēdziens "taisnīgums". TĀDS MINĒTO IEMESLU DĒĻ VIENKĀRŠI NEEKSISTĒ!!!
Tad varbūt tu iesaki tiesu sākt spriest nevis pēc likuma bet pēc tā brīža konjunktūras un noteiktu cilvēku kopas izpratnes par TAISNĪGUMU???
jA SPĒJ IZPRAST RAKSTĀ NORĀDĪTO, TAD TIEŠI PAR TO IR RUNA, LAI VALDĪTU L;IKUMĪBA, NEVIS VIENAS SABIEDRĪBAS DAĻAS LINČA TIESA NO VIENAS PUSES UN NO OTRAS PUSES VENDETA!!!
LIELA DAĻA TĀ SAUKTO PROTESTĀTĒJU TO ACĪM REDZOT NEIZPROT, NESPĒJ DOMĀT ŠĀDĀS KATEGORIJĀS, IESPĒJAMS, dēļ pārāk zemā izglītības līmeņa.
Ja nebūtu šo protestētāju spriedums visdrīzāk tāpat tiktu pārsūdzēts dēļ tā mīkstuma! Tieši tā iemesla dēļ ir iedibināta šī trīs līmeņu tiesu sistēma ar pārsūdzības iespējām.
Tiem, kuri nedomā, minēto nav vērts lasīt un komentēt.
Diemžēl šajā gadījumā advokāti ar savām domām vairāk atgādina "svētos samariešus", kuri cūku kūtī mēģina "kaisīt pērles".
Laikam diemžēl ir jāpieņem, ka iemītnieki bieži vien augstākas lietas nespēj novērtēt un izprast, jo pretī atskan tik ķengas un kviecieni bez jebkādas argunemtācijas un diemžēl tā tas notiek dažādās jomās.

Atbildēt

duouno

21.07.2015. 14:12

10% kļūda? LV tiesās? Nesmīdiniet. Tas, kas notiek lv tiesās saucas vienā vārdā - BEZPREDEL. Un nekāda uzraudzība un pārbaudes tur nepalīdzēs. Tas ir 100% zaņķis. Zaņķis, kuru vajag likvidēt pēc iespējas ātrāk, jo ilgāk šis augonis būs uz Latvijas miesas, jo smagāks gals. Tieši tiesas un tiesneši kopā ar t.s. tautas pārstāvjiem pašievēlētajā saeimā ir Latvijas neatkarības lielākie grāvēji. Latvijas tiesneši ir latviešu cilvēku bendes. Nopietni. Slepkavas smirdīgos flaneļa halātos ar govs ķēdi kaklā, milzīgiem parādiem un zirņa lieluma smadzenēm.

Atbildēt

Bomžu Advokātam

21.07.2015. 13:20

Pastāstiet, kas jūsu izpratnē ir BOMŽI, kuriemm sniedzat pakalpojumus?
BONZAS varbūt?

Atbildēt

Andrs

21.07.2015. 13:08

Tiesnešus un prokurorus ietekmē ne tikai masu mēdiji.
Tos ietekmē arī priekšnieki,specdienesti un konkrēti cilvēki...Par kādu objektivitāti un neatkarību te var būt runa?Smiekli nāk.Tiesas ir tādas,kāda ir visa pārējā sabiedrība.

Atbildēt

1905

21.07.2015. 11:19

»

pusjurists

Vakar šokējoša aptauja bija TV3 raidījumā " bez tabu" . Proti, žurnālisti ar saviem jautājumiem šajā lietā atklāti aicināja uz linča tiesu, par kuru arī nobalsoja 85% balsotāju...


DEMOS - Tauta
KRATIA - Vara
Tātad tautas vara.
Paklau,pusjurist, tieši demokrātiskā valstī tauta var lemt ko darīt,ko nē. Bet diktatūrā nē. Tur tautai teikšanas nav.Ja tauta ar vairākumu var atcelt/iespaidot tiesas lēmumu, tad tā tieši tad arī ir īsta demokrātija. 04/05 režīmā tās protams nav. Te valda partokrātija - partiju diktatūra.

Atbildēt

pusjurists

21.07.2015. 10:27

Vakar šokējoša aptauja bija TV3 raidījumā " bez tabu" . Proti, žurnālisti ar saviem jautājumiem šajā lietā atklāti aicināja uz linča tiesu, par kuru arī nobalsoja 85% balsotāju.
Neatbalstu tiesas un šo spriedumu, bet šāda žurnālsitu rīcība ir visatļautība un ABSURDS, demokrātiskā valstī tā nedrīkstētu notikt

Atbildēt

Eduards Lunis

21.07.2015. 09:39

Gandrīz visu pareizi ir izteicis,,sociāli atstumtais,,! Tikai-arī ECT ir ,,Latvijas juristi,, kuri izķidā sūdzības no Latvijas un pašas neatraidāmākās un pamatotākās tiek noraidītas! Tā viņi panāk 90%, bet esmu pārliecināts, ka vairāk, sūdzību izbrāķēšanu!
Kā liecina manā rīcībā esošie dokumenti, sevišķi izceļas Oksfordas tiesībzinātņu absolvente -LĀSMA LIEDE!
Vairāk informācijas iesniegšu rakstā-VAI LATVIJAS VARTURI IR IEINTERESĒTI ECT.

Atbildēt

cash-out

21.07.2015. 08:55

Ko tik 2 juristeļi nevar saskricelēt,lai izmantotu iespēju sevi pareklamēt. Apbrīnojami cilvēki....

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.07.2015. 08:22

Ir divas lietas: tiesiskums un taisnīgums. Tiesiskumu veido rakstītie likumi un to interpretēšana tiesā. Taisnīgumu veido sabiedrības tā brīža morāle. Ja likumi tiek pieņemti un interpretēti atbilstoši sabiedrības morālei, sabiedrība izmanto tiesu varu. Savukārt, ja tiesas spriedumi tiek taisīti "likumīgi", bet klajā pretrunā ar morāli, sabiedrība sāk izmantot un atbalsīt alternatīvu varu, tai skaitā linča tiesu.

Atbildēt

Bomžu Advokāts

21.07.2015. 08:18

Man gan tiesās viss kārtībā. Nezinu ko te normundi cepjas. Nevajag tik daudz runāt un zagt vajag mazāk. Baznīcā vajag domas labākas. Tad arī raksti būs labāki...

Atbildēt

sociāli atstumtais

21.07.2015. 08:05

problēma jau ir saknē - tie nav nekādi LATVIJAS tiesneši = bijušie LKP CK , brašie komjaunieši + par lielu naudu + tagadējo sīko , savtīgo grupeļu ( partiju) piederība + bagāto interešu + valsts administrācijas + tisībsargājošo piesegšana un to izšļūkšana bez soda , resp. viss šis tagadējo tiesnešu ,, darbs ,, ir zem kuras katras kritikas , jo kā lieta aiziet uz Eiropu - tā Latvija maksā , ne jau tiesneši par brāķi , bet nodoklu maksātāji ! ! ! K

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: