Menu
Pilnā versija

Rokas nost no Bērnu slimnīcas mediķiem

Roberts Fūrmanis* · 04.10.2016. · Komentāri (74)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stulbajai Margo

13.11.2016. 14:38

»

Margarēta

Lai nu kā attaisnojas un sevi slavē (Latvijā dakteriem patīk stāstīt, ka viņi ir gudrākie dakteri uz planētas, lai gan Latvijā Medfaķī var iestāties cilvēki, kas rietumu universitāšu medicīnas fakultātēs varētu tikai grīdas un podus berzt, jo trūkst studētgribētāju un uzņem arī cilvēkus, kuru līmenis...


ZB visi stulbeņi ar savām klišejām par podu berzšanu un profesora aplombu! Tāda stulba margo pati nekam jēdzīgam nav derīga, bet pļūtī tā, it kā jēgtu kaut ko no medicīnas ar savām 5 klasēm!

Atbildēt

IT

06.10.2016. 21:48

»

dzīvības cena

Tu domā to otru demolētāju arī, kuram nu galīgi tas nebija pieļaujams? ka nenākas to suņa sū apēst.... abiem


Nu konkrētāk, pierādi,ka Fūrmanis tas bija, citādi tas suņa sūds spēkā paliek Tev.

Atbildēt

Margarēta

06.10.2016. 11:47

Latvijas slimnīcās valda prātam neaptverams bardaks. Informācija netiek nododa pareizi un laikus nākamajai maiņai. Teikšu godīgi, nav arī tīrs un slimnīcas ir pilnas ar stafilokokiem un antibiotiku rezistentām baktērijām. Loģiski, ja kapitālo remontu nav redzējušas tikpat ilgi, cik man gadu, un tīrība tur ir tāda, kādu, piemēram, fermas piena dzesēšanas telpās neviens PVD nepieļautu.

Atbildēt

Margarēta

06.10.2016. 11:43

Lai nu kā attaisnojas un sevi slavē (Latvijā dakteriem patīk stāstīt, ka viņi ir gudrākie dakteri uz planētas, lai gan Latvijā Medfaķī var iestāties cilvēki, kas rietumu universitāšu medicīnas fakultātēs varētu tikai grīdas un podus berzt, jo trūkst studētgribētāju un uzņem arī cilvēkus, kuru līmenis nevelk), skumjais fakts ir tāds, ka bērns visticamāk šodien būtu dzīvs un nu jau arī vesels, ja vecāki viņu uz slimnīcu vispār nebūtu veduši.

Atbildēt

IT

06.10.2016. 09:17

»

dzīvības cena

Vai kāds ir redzējis prātu nodzērušā Fūrmaņa pilnīgā bezfilmā lēkāšanu pa tikpat piedzēruša PLoriņa'dienesta auto jumtu Daugzvpilī Dzīvības cenas mācībās? Nav jau tā, ka neviens to nav iebildējis, un karjeras meklējumos šis censonis ir piemirsis par saviem skeletiem skapī. Nomelnošanas kampaņu viņš ...


Varbūt, cienījamais komentētāj, pašam ne visai skaidrs prātiņš bijis? Un varbūt tas Fūrmanis tik ļoti nepatīk, ka no cita transportlidzekļa demolētāja nevarēji atšķirt? Un stāstīšana par iebildēšanu bez reāliem fatiem ir suņa sūda vērta!

Atbildēt

dzīvības cena

06.10.2016. 07:57

»

iveta

Draņķagabals, kas grib pielīst ministrei! Ne kauna ne goda, pats tikai sava labuma guvējs un dzērājs. Kaunies, Robert, no saviem dēliem, tie paaugsies un sapratīs, kaunēsies no tāda tēva


Vai kāds ir redzējis prātu nodzērušā Fūrmaņa pilnīgā bezfilmā lēkāšanu pa tikpat piedzēruša PLoriņa'dienesta auto jumtu Daugzvpilī Dzīvības cenas mācībās? Nav jau tā, ka neviens to nav iebildējis, un karjeras meklējumos šis censonis ir piemirsis par saviem skeletiem skapī. Nomelnošanas kampaņu viņš sorry, bet veido pats pret sevi.

Atbildēt

vvv

06.10.2016. 06:43

Kāpēc vecākus, kuri pieļāvuši sava bērna aplaucēšanos, suņu kodumus, lūzumus utt. neievieto cietumā, lai pārdomā savu atbildību dzemdējot un audzinot bērnus. Visi vecāki grib atkratīties no savas atbildības daļas un padzīvot zaļi bez pienākumiem. Pirms dzimumakta par to vajag domāt, bet nedomā. Tad nu ir pilna Latvija ar stulbiem vecākiem un traumētiem bērniem. Ja turpinās nesodīt vecākus par bērnu neaprūpēšanu un viņu veselības neuzraudzīšanu mirs vēl daudz bērnu.

Atbildēt

narkozitrologs

05.10.2016. 23:12

»

arī asenizātorologs

BINGO


2Xbingo

Atbildēt

Ss

05.10.2016. 22:54

Tik skaists Čakšas reklāmraksts!!! Kā jau visi reklāmraksti- apmaksāts!

Atbildēt

kalnājs

05.10.2016. 16:40

»

Ainārs

Kā sauc 113 dicpečeru centra vadītāju? Viņa konkurss bija godīgs vai pateicība


OVC vadītāju sauc Aleksejs Barānovs un savu amatu no Villeres dabūja kā pateicību par viņas bīdīšanu (caur tālaika VM - dabas kļūdu Belēviču)NMPD direktores amatā !!!!Protams neiztika bez rudās pantēras -Dambes svētības, kas arī šobrīd ļoti mēģina Barānovu bīdīt par Villeres vietnieku NMP jautājumos, jo gribas taču tuvāk savam sieviņam Rafaelam Ciekuram...

Atbildēt

kaut kas jau nav...:(

05.10.2016. 16:38

Fūrmanis raksta, ka ir divas pēcoperāciju telpas. Tam var piekrist, bet tās, acīmredzami, domātas pēc plašām operācijām ar vispārējo narkozi, intubāciju- vēderiem, plaušām, sirdīm u.t.t. Pēc informācijas noprotams, ka pēc nelielas operācijas-brūces apstrādes( lokāla anestēzija, inhalācijas narkoze) pacienti tūlīt tiek pārvesti uz parasto nodaļu, tiem nekādas pēcoperāciju istabas nav paredzētas. Parastā nodaļā personāls ir noslogots, pamošanās process atstāts vecāku uzraudzībai un vienai pašai māsiņai, kurai ir vēl 20 mazi pacienti. 100 pacienti pamostas bez komplikācijām, 101-ais ar komplikācijām- viss ir likteņa rokās. Ja personāla nepietiek, un notiek nelaime-tā ir slimnīcas organizācijas vaina.
Lai atceramies, ka pavasarī BKUS māsas taisīja dumpi, ka pēdējā laikā savairojušās māsas- kontrolieres ar dienas darba laiku, kuru uzdevums vienai otru kontrolēt, bet personāls, kas nodarbojas ar tiešo ārstniecību, netika palielināts. Trešais, kas mulsina- nesenā ziņa masu informācijas līdzekļos: bērniem, kuri ir no bērnunama, jo īpaši zīdaiņiem, kam nav piederīgo, nav arī neviena, kas viņus pieskata pēc operācijām. Bail paliek. Čakšai ir kaut kas jādara! Slimnīcas tam ir domātas, lai ārstētu slimības un traumas, nav būtiski kā tās iegūtas, sākot no slimnīcas durvīm par jebkuru procesu atbildību nes slimnīca. Fūrmanis šādā situācijā tikai lej eļļu ugunī, zaudējis uzticību ar savu iepriekšējo darbību. Visu cieņu anesteziologiem un personālam, kas nodarbojas ar tiešo ārstniecību, no informācijas noprotams, ka problēma ir organizācijas kļūda. Ja šī kļūda netiks labota savlaicīgi, sagaidīsim, ka administrācija paliks aizvien lielāka, bet naktī pa visu teritoriju dežūrēs pāris māsas.

Atbildēt

[email protected]

05.10.2016. 16:38

Roberts Fūrmanis
Prezidents
[email protected]
29188188


Latvijas dzīvības glābšanas asociācija ir sabiedriska organizācija, kas dibināta 2002.gadā. LDzGA mērķis ir popularizēt un mācīt pirmās palīdzības sniegšanu valstī. LDzGA vīzija ir droša un zinoša sabiedrība, kurā ikviens zina kā rīkoties, ja līdzcilvēks ir nonācis veselībai vai pat dzīvībai bīstamā situācijā. LDzGA darbojas pēc brīvprātības principa - ikviens, kuram ir tuvs aktīvs dzīvesveids un kurš grib mācēt sniegt pirmo palīdzību, aicināts kļūt par mūsu biedru.

Atbildēt

no sl. vēstures

05.10.2016. 16:12

vai publikai ir zināms, ka šis pielīdējs ir brālēns labprātīgajai sex verdzenei DJ eļļa

Atbildēt

nodoklis

05.10.2016. 15:31

»

Anita

Ko tā Čakša paveikusi bērnu slimnīcā? To, ka ar savu slimo bērnu pirms pāris gadiem nosēdēju uzņemšanas nodaļā rindā 2 stundas un 40 minūtes, bet ārsta apskate ilga 2 !!! minūtes. Visu sēdēšanas laiku gan ārsti, gan māsiņas jautri staigāja garām, čivināja, pārrunāja savus privātos notikumus, bet neatlicināja...


Vot šito gan, Anita, beidz, ko tad Tu gribēji labāk uz mēnesi palikt tajā slimnīcā. Domāju jebkurš vecāks izjūt ko līdzīgu orgasmam kad paziņo ka Jūsu lolojuma kaite ir sīkums. Vai pirmoreiz tur biji, tur gandrīz vienmēr ir rindas un tam ir jābūt gatavam, it sevišķi specifiskos laikos un specifiskās nedēļas dienās un gadalaikos un skolēnu brīvdienās. Un par to izbraukšanas maksu, liekas, ka rakstīts jau pie iebraukšanas vārtiem.

Atbildēt

doma

05.10.2016. 15:04

domāju, ka bērniņš nomira, jo nebija ārstu uzraudzībā... mamma nebija mediķe un konkrētajā situācijā nespēja ārstus aizvietot. bija jau līdzīgs gadījums kaut kad agrāk, kad ne to šķīdumu laida 2gadīgai meitenei ar aplaucējumu. turklāt, cik bieži mediķi vispār ieklausās, ko pacients vai viņa vecāks saka? iet garām neko neredzošu skatienu, jo iespējams, ka daļa vecāku ir emocionāli uzvilkti un runā nejēdzības, un tāpēc var ignorēt to otru pusi, kas uzvedas adekvāti. Vienmēr saku, ja nu kas, tad tikai ne uz slimnīcu!!!! ja vēl tā būtu privātklīnika vai kāds cits iestādījums par maksu, tad vēl, jo tur tu būsi klients, kura naudas dēl tevi pamanīs un acīs ieskatīsies. tad ir cerība, ka arī ieinteresēsies, kā palīdzēt.

Atbildēt

iveta

05.10.2016. 14:39

Draņķagabals, kas grib pielīst ministrei! Ne kauna ne goda, pats tikai sava labuma guvējs un dzērājs. Kaunies, Robert, no saviem dēliem, tie paaugsies un sapratīs, kaunēsies no tāda tēva!

Atbildēt

mamma

05.10.2016. 14:39

Kaut ko tik murgainu, kā Fūrmaņa klaji iztapīgo rakstu vēl nav nācies lasīt. Nesaprotu, ko viņš mums grib pateikt? Viņš gan nezina bērna nāves iemeslu... Bet tas taču ir galvenais!!!Kāpēc slimnīcā, ārstu uzraudzībā, nomira bērniņš?!!

Atbildēt

xxx

05.10.2016. 13:22

»

Pekse

Es atkārtoju jautājumu : kapēc šis konkrētais bērns nomira? Jā mēdz nomirt, mēdz būt neparedzētas neizskaidrotas lietas, bet es jautāju vēlreiz - kas notika šajā konkrētajā gadījumā, nevis kas mēdz notikt. Ārstu pienākums ir izskaidrot gan vecākiem gan sabiedrībai. Uzticība BKUS nav svarīga? Lumpeņiem...


kāpēc vecākiem jāuzrauga bērns pēc operācijas ? viņi tak nav mediķi un naudu par uzraudzīšana saņem medpersonāls !!!! Naudu saņemt un lielākas algas grib, bet ar to strādāšanu švaki....izmanto neprofesionāļus ,,,,

Atbildēt

ehe

05.10.2016. 13:13

Fūrmani, vai parādi nomaksāti?

Atbildēt

IP

05.10.2016. 12:18

Vai gadījumā nomelnojošie komentāri nenāk no vienas un tās pašas IP adreses?

Atbildēt

Kolēģis

05.10.2016. 11:34

Ko var spriest parasts ierindas ārsts, kurš vairāk nodarbojas ar ātrās palīdzības izsaukumiem, kurus agrāk apkalpoja viens feldšeris.Tas, ka iestājies ārstu biedrībā nevis raksta zinātnisku darbu, liecina par šī cilvēka samērā vājām zināšanām glumo raksturu.

Atbildēt

Gliemezis

05.10.2016. 11:30

Fūrmaņa prasta pielīšanas taktika ministrei. Prasti.

Atbildēt

Anita

05.10.2016. 11:28

Ko tā Čakša paveikusi bērnu slimnīcā? To, ka ar savu slimo bērnu pirms pāris gadiem nosēdēju uzņemšanas nodaļā rindā 2 stundas un 40 minūtes, bet ārsta apskate ilga 2 !!! minūtes. Visu sēdēšanas laiku gan ārsti, gan māsiņas jautri staigāja garām, čivināja, pārrunāja savus privātos notikumus, bet neatlicināja laiku kā saka "uzmest aci" manam bērnam, kurš tajā dienā neveiksmīgi bija kritis no velosipēda.Un tad vēl astronomiskā maksa par izbraukšanu no slimnīcas teritorijas. Skaidras naudas nebija, skrēju uz kilometru tālo bankomātu, lai varētu izkļūt no teritorijas...

Atbildēt

Dirsā līdējs

05.10.2016. 09:33

Šis kadrs pat mani pārspēj... Tādu sīrupu uz čakšas dzirnavām liet. Nav bail, ka nesalīp?

Atbildēt

NMPD

05.10.2016. 08:29

»

LETA | 9. maijs 2016

Uz dienesta pārbaudes laiku no amata ir atstādināts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Zemgales reģionālās nodaļas vadītājs Roberts Fūrmanis


Fūrmanis tagad atstrādā Čakšai par pakalpojumu, ka izdarot politisku spiedienu uz NMPD vadību viņa lika Fūrmani atstāt amatā . Disciplinārlietas izmeklēšanas komisija nepārprotami konstatēja, ka šis zellis ir ilglaicīgi bijis iesaistīts valsts budžeta izzagšanas shēmās. Apmaiņā pret solījumu, ka Apinis neapries kādu laiku blondo ministri, viņa tagad izpilda katru Pētera vēlmi.

Atbildēt

Anesteziologs

05.10.2016. 08:22

Ploriņa pudelesbrālis Robertiņš Apiņa uzdevumā ar Apiņa rakstīto rakstu metas aizstāvēt Andu Čakšu. Jo ja Čakšu drīz "nokapātu", sabruktu veselības jomas kuratoru Apiņa un Viņķeļa plāni sagrābt Eiropas struktūrfondu miljonus, jo tas bija Apiņa nosacījums,lai LĀB atbalstītu Čakšu kā ministri.

Atbildēt

jautājums

05.10.2016. 08:09

Domāju, ka tiešām. 20 000/365=54,79 ~55 bērni dienā .
Tā ir liela slimnīca un traumas jau ir dažādas.Vienam ārstam pieraksts (bērnu slimnīcas poliklīnikā) būs vismaz 10-15 pacientu.
Adekvāti skaitļi.

Atbildēt

Patiešām?...

05.10.2016. 06:58

"Ik gadu Bērnu slimnīcā vien (!!!!) nonāk vairāk nekā 20 tūkstoši bērnu ar dažādām traumām..."

20000/365=~54 54 traumēti bērni tikai Bērnu slimnīcā katru dienu... Patiešām?...

Atbildēt

nav informacijas......!!!!

05.10.2016. 06:42

»

nav informacijas......!!!!

Ja nav informacijas par konkreetaa beerna naaves ceelonjiem...tad nav ko daudz muldeet un piesaarnjot telpu ar grafomaniju


Jaaierosina kriminaallieta..lai buutu informaacija.un nav jaaklausaas aarstu koris...

Atbildēt

nav informacijas......!!!!

05.10.2016. 06:08

Ja nav informacijas par konkreetaa beerna naaves ceelonjiem...tad nav ko daudz muldeet un piesaarnjot telpu ar grafomaniju...!!!

Atbildēt

responsible

05.10.2016. 03:20

»

LETA | 9. maijs 2016

Uz dienesta pārbaudes laiku no amata ir atstādināts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Zemgales reģionālās nodaļas vadītājs Roberts Fūrmanis


kāds bija teiciens par to slikto slavu?
puisītim Robertam F. tā slava skrien pa priekšu brēkdama
Reputāciju nepaņemsi bankā uz kredīta...
Tas, ka jau spējīgs iztaisīt bērnus vēl nepadara tevi par vīrieti, pieaudz...

Atbildēt

responsible

05.10.2016. 03:13

»

re:

Augustā uzreiz pēc mazā nāves citi rakstīja:"Zēna vecāki - mamma Ilona un patēvs Mareks - stāsta, ka bērns bija vispārējā narkozē, sāka mosties, un tad viņam parādījās zili riņķi zem acīm, zilas lūpas. «Palātā nav nevienas trauksmes pogas, pašam jāskrien, jābļauj, jāmeklē kāds. Tad atnāca, iedeva poti...


kaut kas te neštimmē, vai nu mate nav adekvāta, vai cits stāsts, aspirācija nenotiek ar mierīgu elpošanu, tik ar cianozi, arī fiziski tā atvemšana ir jābūt redzama, kā konvulsija vai kā tā,, ja bērnu novēro, ja tev tiešām rūp tas bērns, katru elpas vilcienu jāklausās...

Atbildēt

švamme

05.10.2016. 00:46

»

Ainārs

Kā sauc 113 dicpečeru centra vadītāju? Viņa konkurss bija godīgs vai pateicība


ja Tu esi Ainārs no Jaunielas, tad pats to labi zini

Atbildēt

re:

05.10.2016. 00:24

Augustā uzreiz pēc mazā nāves citi rakstīja:"Zēna vecāki - mamma Ilona un patēvs Mareks - stāsta, ka bērns bija vispārējā narkozē, sāka mosties, un tad viņam parādījās zili riņķi zem acīm, zilas lūpas. «Palātā nav nevienas trauksmes pogas, pašam jāskrien, jābļauj, jāmeklē kāds. Tad atnāca, iedeva poti, bet tad bērns sāka «atslēgties», un mediķi sā..." http://nra.lv/skandalozi/182042-tragedija-gimenei-divgadigais-zens-miris-pec-narkozes-slimnica-izmekle.htm

Atbildēt

Agnese

04.10.2016. 23:37

»

švamme

ne jau no apdeguma, bet no sekām, var un kā vēl var, it sevišķi tik mazs bērns...


Ko tik karjeras dēļ nedarīsi. Kā var likt vecākiem pildīt mediķu funkcijas??? Latvijas valdība negrib atzīt, ka Latvijā katastrofāli trūkst māsas. Vēl vairāk -tās pat nav paredzētas pēc veselības ministra ieskata.Arī 24 stundu darbalaiks ir klajā pretrunā ar attīstītās Eiropas un pasaules likumiem un praksi.Pajautājiet, kam ir izdevīgi maksāt mazās algas un kāpēc. Lai mediķi strādātu diennaktis un vairākas slodzes, lai darbinieku trūkums tiktu nosegts.Pat ārzemju pansionātos 1 māsai ir max 10 pacienti.

Atbildēt

Ainārs

04.10.2016. 23:24

»

švamme

ne jau no apdeguma, bet no sekām, var un kā vēl var, it sevišķi tik mazs bērns...


Kā sauc 113 dicpečeru centra vadītāju? Viņa konkurss bija godīgs vai pateicība?

Atbildēt

Pēteris

04.10.2016. 23:10

»

Nu, ko?

Smadzenes nodzēra, dzerot ar Ploriņu


Cik Tu informēts!

Atbildēt

Nu, ko?

04.10.2016. 22:39

»

Ieva Sieva

dzerot un vēlreiz dzerot izmācījies par ārstu


Smadzenes nodzēra, dzerot ar Ploriņu

Atbildēt

nodoklis

04.10.2016. 22:34

»

Tad ir tā recovery room slimnīcā? Ja ir, tad tas "anonīmais" ir vnk samuldējis. Vienkārši notikusi traģiska nelaime un diemžēl, lai cik būtu atstrādāta sistēma, vienmēr pastāv traģiskas sakritības iespēja, tādēļ bērnu (vai pieaugušo) mirstība pēc anestēzijas nekur nav 0. Šis rakstītājs gan ir dīvains...


Vispār izbrīna, ka ir tikai viens komentētājs, kas ir uzķēris, ka raksts vispār ir garām: viena daļa ir par vecāku vainu un otra daļa ir par to ka Chipokrāta zvērestu visi pilda pēc labākās sirdsapziņas. Un kas tad un kāpēc nogāja greizi šoreiz?
p.s. To ka bērnu slimnīcā ir labi un pašaizliedzīgi ārsti to mēs tāpat zinām, jautājums jau ir tikai par to kā šī nabaga dvēselīte palika uz mirkli nepieskatīta un tas mirklis bija liktenīgs. Kas vainīgs sistēma vai cilvēka faktors?

Atbildēt

Pekse

04.10.2016. 20:29

»

brīvais radikālis

Iemeslus drīkst atklāt tikai vecāki. Pajautā viņiem, kāpēc viņi tagad izliekas par beigtiem


Vecāki viņu neoperēja, bet ārsti gan. Vecāku vainu bērnu nepieskatīšanā neviens neapšauba, tagad ir jānoskaidro iespējamā slimnīcas vaina. Ja ko negrib teikt tad piesedzas ar datu neatklāšanu un personu "sensitīvajiem" datiem. BKUS tiek uzturēta par valsts naudu un nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt ar ko rēķināties citiem, ja nonāks tādā situācijā (TTT)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: