Menu
Pilnā versija

“Ziemassvētku brīnumi” - būs, “plāna B” - nebūs

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts · 21.12.2015. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Brīnums "A"

07.01.2016. 17:45

...noteikti būs arī jaungada brīnums "A", kad zar-zariņš aprecēs iebraukušo musulmanieti tikai uz 40 dienām par 740 latiem un pēc tam mutiski trīs reizes pateiks: "Es no tevis šķiros" un būs šķīries no savas sievas.Cik lēts brīnums, vai ne!!!!. Lasi avīzi "Kas.jauns!"

Atbildēt

Laimuma Straujdota

01.01.2016. 14:27

Mēs pastāvēsim par ARVIEN TIESISKĀKU VALSTI, par labestību pret savu tuvāko un līdzcietību pret vājāko. Par stingrību pret nekārtību cēlājiem un DROŠĪBAS KAITINĀTĀJIEM. Par demokrātiju, kas nepārvēršas anarhijā.

Atbildēt

bruts

23.12.2015. 13:17

»

hm :)

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam


es ari!

oii, bus jautri, kad NA karstgalvji, kuri tagad par šo rakstu internetā apsaukā Zariņu par Kremļa trolli, bet pēc tam paši piepildīs viņa vārdus ar saviem darbiem, sagādājot mums visiem Ziemsvētku brīnumu, un apliecinot, ka nevis Zariņš ir trollis, bet gan viņi paši ir politiskās prostitūtas. 😊

Atbildēt

egils1

22.12.2015. 20:01

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

22.12.2015. 17:56

»

hm :)

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam


Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, šajos tikai kara apstākļos saskaņā ar Korānu kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex un 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku un turpina pelnīt uz mūsu rēķina.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

hm :)

22.12.2015. 12:49

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam!

Atbildēt

22.12.2015. 11:39

»

Žulis

Skumji, ka ļautiņi turpina un turpina cepties par to, kura partija labāka, latviskāka, cerīgāka vei gaidīt, kādu "jaunu politisku spēku" mums atkal valdošā kliķe piespēlēs. Vai tiešām tik grūti saprast, ka pie mums ir tikai VIENA partija. Kādreiz šo partiju sauca par komunistisko partiju. Tagad to varētu...Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex in 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

Žulis

22.12.2015. 08:25

Skumji, ka ļautiņi turpina un turpina cepties par to, kura partija labāka, latviskāka, cerīgāka vei gaidīt, kādu "jaunu politisku spēku" mums atkal valdošā kliķe piespēlēs. Vai tiešām tik grūti saprast, ka pie mums ir tikai VIENA partija. Kādreiz šo partiju sauca par komunistisko partiju. Tagad to varētu saukt par "Saeimā iekļūt gribētāju partiju". Un šī partija ir sadalījusies vairākās filiālēs, kur katrai no tām ir atsevišķs nosaukums. Pasakiet man, kāda jēga spriedelēt kura partijas filiāle ir labāka vai latviskāka. Tas ir tik pat, kā apspriest kura lielveikala Maxima filiāle ir labāka.
Ir tikai viens jautājums, uz kuru vajadzētu katram pašam sev atbildēt. Kāda velna pēc es ar idiota neatlaidību regulāri eju uz vēlēšanām un nododu savu balsi par kādu no šīs Latvijas izlaupītāju partijas filiālēm??? Kādēļ es ar savu piedalīšanos regulāri pagarinu demokrātijas mandātu šim prettautiskajam režīmam?

Atbildēt

to jurs

21.12.2015. 20:52

Es gan Zariņu nepazīstu,bet jau ilgu laiku domāju,kurš varētu būt "zariņa tekstu" autors.Kurš raksta ar pseidonīmu Ivars Zariņš?Zariņa bildi gan ielikuši.

Atbildēt

21.12.2015. 20:48

»

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus...


Komentēšanas iespēja jums liegta

Atbildēt

Vēsturisks fakts

21.12.2015. 17:39

»

Neviens

no varas brīvprātīgi negrib atteikties. Vienotība nav izņēmums. Nu ko - tad tik pa skuju taku- pa pēdām Tautas Partijai un vēl citām... Nu var tā Āboltiņa "izstiepties un sarauties", vienalga pa burbuli. Nožēlojams veidojums tā Vienotība


Lai atkal piesmietu baurus ar jaunu partiju vajag tik dažus atbilstošus personāžus un ~ 1 miljonu eiro bauru smadzeņu izskalošanai.

Diemžēl mums tādu piemēru ir ļoti ļoti daudz. Viens no pēdējo laiku spilgtākajiem ir grigule. Lai viņa tiktu eiropas parlamentā pietika fotošopā uztaisīt skaistu seju un sabāzt visur reklāmas pa dažiem simtiem tūkstošiem. Viņai pat nevajadzēja apmeklēt cirka raidījumus bauriem televīzijā, tiekoties ar cilvēkiem lai paskalot smadzenes, pamelot. Nonākot parlammentā viņa faktiski laikam 2 nedēļu laikā? izstājās no eirskeptiķu grupas pievienojās citai, kuras politika ir pilnīgi pretēja tam ar ko tika skalotas smadzenes bauriem savās reklāmās.
Ieguglējiet grigule, salīdziniet viņas seju ar reklāmās redzēto. Vieni un tie paši atkal un atkal ar labiem panākumiem palīdz kangariem dažādos iepakojumos piezīsties pie siles. Bauri savukārt tēlo itkā neko nemana. Bet varbūt tiešām neko nesaprot un nemana?
Tas ir grāvējs. To es saucu par bauru piesmiešanu. Laikam varētu pat labu komēdiju uzņemt.

Atbildēt

Neviens

21.12.2015. 16:48

no varas brīvprātīgi negrib atteikties. Vienotība nav izņēmums. Nu ko - tad tik pa skuju taku- pa pēdām Tautas Partijai un vēl citām... Nu var tā Āboltiņa "izstiepties un sarauties", vienalga pa burbuli. Nožēlojams veidojums tā Vienotība.

Atbildēt

jurs

21.12.2015. 16:42

Ae teju vai 90% pārliecību varu apgalvot to, ka komentāra autors nav Zariņš kgs, bet gan kaut kāds Toms Ostrovskis (tvnet komentāru ators). Pazīstot Zariņu varu teikt, ka galīgi pēc viņa neizklausās.

Atbildēt

nado, fedja, nado!

21.12.2015. 14:40

zarinšs nav mans mīļākais saeimas personāžs, bet secinājumā par to, ka ziemassvētku brīnumi būs, varētu piekrist
"ievērojot pašreizējos ģeopolitiskos apstākļus" (lol, un vēlreiz LOL) un nacionālās apvienības biedru-politprostitūtu personības, scenārijs iezīmējas visai skaidrs
gerhardu par premjeru! rabarberu rasnaču - par tieslietu ministru! VISU VARU PUZEI!
Vienīgais zaudētājs šajā stāstā varētu būt esošā saeimas pr-tāja mūrniece, bet tas atkarīgs no viņas pašas spējām locīties nomenklatūras vējā

Atbildēt

sise

21.12.2015. 13:13

tuvu īstenībai

Atbildēt

Ivars Zariņš

21.12.2015. 11:35

Un vēl - sliktāka par Vienotību ir tikai korumpētā Saskaņas partija.

Atbildēt

Interesanti

21.12.2015. 11:28

Zariņš tāds kā Vienotības klusais aizstāvis gandrīz vai :).

Atbildēt

kode

21.12.2015. 11:06

ko padarisi

Atbildēt

Dūdieviņš

21.12.2015. 10:44

»

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus...


Savā ziņā tā varētu būt!

Atbildēt

atis

21.12.2015. 10:31

kremļa lakstīgala čivina

Atbildēt

kode

21.12.2015. 10:26

Ļoti labs raksts!

Atbildēt

fds

21.12.2015. 10:19

Ja vienotībā, kas strauji nemainīsies, tad nebūšu pārsteigts, ja uz nākamajām Saeimas vēlēšanām nebūs izveidojušies jauni spēki un Vienotība vispār izšķīstu.

Atbildēt

Praatniex

21.12.2015. 09:46

Nu ja LNT auditorija, kura neapšaubāmi ir latviska, aptaujā par partiju, kurai jāveido valdība, Saskaņai atvēl 27% (vienotībai - 6, ZZS - 20), tas brīdis, kad Saskaņa būs valdībā, ilgi nebūs jāgaida. Nedomāju, ka tas būtu pasaules gals. Bet jāpateicas par to tikai un vienīgi latviskumu sludinošanai, toties bezjēgā augstprātīgajai un zaglīgajai valdošajai kliķei!

Atbildēt

21.12.2015. 09:10

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus.


Visi tāpat skaidri redz, ka Āboltiņa pēc Lemberga pasūtījuma iznīcina Vienotību, lai nostiprinātos ZZS un Saskaņa, Saskaņai iekļūstot valdībā.

Mēģinājums kādu paklausīgu seskveidīgu pusmuļķi iestumt premjeros, lai izmaina likumdošanu, kas ļautu Lembergam izbēgt no kriminālatbildības, MK ar Lemberga marionetes Vējoņa un jauna pusmuļķa seskveidīgā satarpniecību mainot likumdošanu.

Lembergs nelaiž vējē izdevību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: